Az NB1-es Kecskemét ellen folytattuk a felkészülést

Július 16-án az NB1 friss feljutója a Kecskemét csapata ellen folytatódott a Putnok FC felkészülése. A Cegléden lejátszott mérkőzés két hatvan perces félidőből állt. A végig nagy iramú, hajtós, kemény mérkőzésen a Putnok csapata szervezetten játszva az első hatvan percben mindössze egy gólt kapott első osztályú ellenfelétől, a Kecskemét az 59. percben szerezte meg a vezetést. A találkozó alatt több szép Putnoki akció is kibontakozott, kapufáig is eljutott csapatunk.. A 80. percben szerzett újabb találattal a normál mérkőzésnek megfelelő 90 perc alatt 2-0 volt a KTE előnye. A 120 percig tartó mérkőzésen végül 4-0 lett a végeredmény, de a felkészülési találkozón látottakkal nagyban elégedett lehetett Szala Ákos edző, hiszen csapatunk végig nagyot küzdve szervezetten játszotta végig a két órás találkozót. Már csak egy felkészülési találkozónk maradt a bajnoki rajt előtt, július 24-én hazai pályán lépünk gyepre a Mezőkeresztes ellen.