Sorsolás 2017/18

NBIII Keleti csoport 2017/18-es bajnokság

SORSOLÁS

1. FORDULÓ

2017.08.12. SZOMBAT
Cigándi FC – Füzesgyarmati SK 17:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Putnok FC 17:30
Balassagyarmati VSE – Nyírbátori FC 17:30
STC Salgótarján – Monori SE 17:30
Gyöngyösi AK – Jászberényi FC 17:30
DEAC – Tállya KSE 17:30

2017.08.13. VASÁRNAP
ESMTK – DVTK II. 17:30
Tiszafüredi VSE
– MTK Budapest II. 17:30 

2. FORDULÓ

2017.08.19. SZOMBAT
Tállya KSE – ESMTK 17:30
DVTK II. – Gyöngyösi AK 17:30
Jászberényi FC – Tiszafüredi VSE 17:30
MTK Budapest II. – STC Salgótarján 17:30
Monori SE – Balassagyarmati VSE 17:30
Nyírbátori FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 17:30
Putnok FC – Cigándi FC 17:30
Füzesgyarmati SK – DEAC 17:30

3. FORDULÓ

2017.08.26. SZOMBAT
Cigándi FC – Nyírbátori FC 17:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Monori SE 17:30
STC Salgótarján – Jászberényi FC 17:30
Gyöngyösi AK – Tállya KSE 17:30
Füzesgyarmati SK – Putnok FC 17:30

2017.08.27. VASÁRNAP
ESMTK – DEAC 17:30
Balassagyarmati VSE – MTK Budapest II. 17:30
Tiszafüredi VSE
– DVTK II. 17:30

4. FORDULÓ

2017.09.02. SZOMBAT
ESMTK – Füzesgyarmati SK 17:30
Tállya KSE – Tiszafüredi VSE 17:30
DVTK II. – STC Salgótarján 17:30
Jászberényi FC – Balassagyarmati VSE 17:30
MTK Budapest II. – Termálfürdő FC Tiszaújváros 17:30

Monori SE – Cigándi FC II. 17:30
Nyírbátori FC – Putnok FC
17:30
DEAC – Gyöngyösi AK 17:30

5. FORDULÓ

2017.09.09. SZOMBAT
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Jászberényi FC 16:30
STC Salgótarján – Tállya KSE 16:30
Tiszafüredi VSE – DEAC 16:30
Gyöngyösi AK – ESMTK 16:30
Putnok FC – Monori SE 16:30
Füzesgyarmati SK – Nyírbátori FC 16:30

2017.09.10. VASÁRNAP
Balassagyarmati VSE – DVTK II. 16:30
Cigándi FC – MTK Budapest II. 16:30 


6. FORDULÓ

2017.09.16. SZOMBAT
Gyöngyösi AK – Füzesgyarmati SK 16:30
DEAC – STC Salgótarján 16:30
Monori SE – Nyírbátori FC 16:30

2017.09.17. VASÁRNAP
Tállya KSE – Balassagyarmati VSE 16:30
DVTK II. – Termálfürdő FC Tiszaújváros 16:30
Jászberényi FC – Cigándi FC 16:30

MTK Budapest II. – Putnok FC 16:30
ESMTK – Tiszafüredi VSE 16:30

7. FORDULÓ

2017.09.23. SZOMBAT
Tiszafüredi VSE – Gyöngyösi AK 16:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Tállya KSE 16:00
Balassagyarmati VSE – DEAC 16:00
STC Salgótarján – ESMTK 16:00
Putnok FC – Jászberényi FC 16:00
Füzesgyarmati SK – Monori SE 16:00

2017.09.24. VASÁRNAP
Cigándi FC – DVTK II. 16:00
Nyírbátori FC – MTK Budapest II. 16:00


8. FORDULÓ

2017.09.30. SZOMBAT
Tiszafüredi VSE – Füzesgyarmati SK 16:00
DEAC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 16:00
Gyöngyösi AK – STC Salgótarján 16:00

2017.10.01. VASÁRNAP
MTK Budapest II. – Monori SE 11:00
ESMTK – Balassagyarmati VSE 16:00
Tállya KSE – Cigándi FC 16:00
DVTK II. – Putnok FC 16:00
Jászberényi FC – Nyírbátori FC
16:00


9. FORDULÓ

2017.10.08. VASÁRNAP
Cigándi FC – DEAC 15:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – ESMTK 15:00
Balassagyarmati SK – Gyöngyösi AK 15:00
STC Salgótarján – Tiszafüredi VSE 15:00
Monori SE – Jászberényi FC 15:00
Nyírbátori FC – DVTK II. 15:00
Putnok FC – Tállya KSE 15:00
Füzesgyarmati SK – MTK Budapest II. 15:00


10. FORDULÓ

2017.10.14. SZOMBAT
DEAC – Putnok FC 15:00
STC Salgótarján – Füzesgyarmati SK 15:00
Tiszafüredi VSE – Balassagyarmati VSE 15:00
Gyöngyösi AK – Termálfürdő FC Tiszaújváros 15:00

2017.10.15. VASÁRNAP
ESMTK – Cigándi FC 15:00
Tállya KSE – Nyírbátori FC 15:00
DVTK II. – Monori SE
15:00

Jászberényi FC – MTK Budapest II. 15:00

11. FORDULÓ

2017.10.21. SZOMBAT
Cigándi FC – Gyöngyösi AK 14:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Tiszafüredi VSE 14:30
Balassagyarmati VSE – STC Salgótarján 14:30
Monori SE – Tállya KSE 14:30
Nyírbátori FC – DEAC 14:30
Putnok FC – ESMTK 14:30
Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC 14:30

2017.10.22. VASÁRNAP
MTK Budapest II. – DVTK II. 14:30

12. FORDULÓ

2017.10.28. SZOMBAT
Balassagyarmati SK – Füzesgyarmati SK 14:30
STC Salgótarján – Termálfürdő FC Tiszaújváros 14:30
Tiszafüredi VSE – Cigándi FC 14:30
Gyöngyösi AK – Putnok FC 14:30
DEAC – Monori SE 14:30

2017.10.29. VASÁRNAP
Tállya KSE – MTK Budapest II. 14:30
DVTK II. – Jászberényi FC 14:30
ESMTK – Nyírbátori FC 14:30 


13. FORDULÓ

2017.11.04. SZOMBAT
Cigándi FC – STC Salgótarján 14:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Balassagyarmati VSE 14:30
Putnok FC – Tiszafüredi VSE 14:30
Monori SE – ESMTK 14:30
Nyírbátori FC – Gyöngyösi AK 14:30

2017.11.05. VASÁRNAP
Jászberényi FC – Tállya KSE 14:30
MTK Budapest II. – DEAC 14:30
Füzesgyarmati SK – DVTK II. 14:30
 

14. FORDULÓ

2017.11.11. SZOMBAT
Gyöngyösi AK – Monori SE 13:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Füzesgyarmati SK 13:30
Balassagyarmati VSE – Cigándi FC 13:30
STC Salgótarján – Putnok FC 13:30
Tiszafüredi VSE – Nyírbátori FC 13:30
DEAC – Jászberényi FC 13:30

2017.11.12. VASÁRNAP
Tállya KSE – DVTK II. 13:30
ESMTK – MTK Budapest II. 13:30

15. FORDULÓ

2017.11.18. SZOMBAT
Füzesgyarmati SK – Tállya KSE 13:30
Cigándi FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 13:30
Monori SE – Tiszafüredi VSE 13:30
Nyírbátori FC – STC Salgótarján 13:30
Putnok FC – Balassagyarmati VSE 13:30

2017.11.19. VASÁRNAP
MTK II. – Gyöngyösi AK 11:00
DVTK II. – DEAC 13:30
Jászberényi FC – ESMTK 13:30

16. FORDULÓ

2017.11.25. SZOMBAT
Füzesgyarmati SK – Cigándi FC 13:00
Putnok FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 13:00
Nyírbátori FC – Balassagyarmati VSE 13:00
Monori SE – STC Salgótarján 13:00

2017.11.26. VASÁRNAP
DVTK II. – ESMTK 13:00
Tállya KSE – DEAC 13:00
MTK Budapest FC II. – Tiszafüredi VSE 13:00
Jászberényi FC – Gyöngyösi AK 13:00