Sorsolás 2018/19

NBIII Keleti csoport 2018/19-es bajnokság

SORSOLÁS

1. FORDULÓ

2018.08.04. SZOMBAT
Cigándi FC – Jászberényi FC 17:00
Szolnoki MÁV FC – Salgótarjáni BTC 17:00
Debreceni EAC – Putnok FC 17:00
Eger SE – Termálfürdő FC Tiszaújváros 17:00
Füzesgyarmati SK – Nyírbátori FC 17:00
Gyöngyösi AK – Sényő-Carnifex FC 17:00
2018.08.05. VASÁRNAP
ESMTK – Tállya KSE 17:00
DVTK II. – Sajóbábony VSE 17:00
2. FORDULÓ

2018.08.11. SZOMBAT
Nyírbátori FC – Eger SE 17:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Debreceni EAC 17:00
Putnok FC – Szolnok MÁV FC 17:00
Sajóbábony VSE – ESMTK 17:00
Tállya KSE – Cigándi FC 17:00
Jászberényi FC – Gyöngyösi AK 17:00
2018.08.12. VASÁRNAP
Sényő-Carnifex FC – Füzesgyarmati SK 17:00

Salgótarjáni BTC – DVTK II. 17:00
3. FORDULÓ

2018.08.18. SZOMBAT
Cigándi FC – Sajóbábony VSE 17:00
Szolnoki MÁV FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 17:00
Debreceni EAC – Nyírbátori FC 17:00
Eger SE – Sényő-Carnifex FC 17:00
Füzesgyarmati SK – Gyöngyösi AK 17:00
Jászberényi FC – Tállya KSE 17:00
2018.08.19. VASÁRNAP
ESMTK – Salgótarjáni BTC 17:00
DVTK II. – Putnok FC
17:00

4. FORDULÓ

2018.08.25. SZOMBAT
Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC 17:00
Gyöngyösi AK – Eger SE 17:00
Nyírbátori FC – Szolnoki MÁV FC 17:00
Putnok FC – ESMTK 17:00
Salgótarjáni BTC – Cigándi FC 17:00
Sajóbábony VSE – Tállya KSE 17:00
2018.08.26. VASÁRNAP
Sényő-Carnifex FC – Debreceni EAC 17:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – DVTK II. 17:00

5. FORDULÓ

2018.09.01. SZOMBAT
Cigándi FC – Putnok FC 16:00
Szolnoki MÁV FC – Sényő-Carnifex FC 16:00
Debreceni EAC – Gyöngyösi AK 16:00
Eger SE – Füzesgyarmati SK 16:00
Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 16:00
Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 16:00
2018.09.02. VASÁRNAP
ESMTK – Termálfürdő FC Tiszaújváros 16:00
DVTK II. – Nyírbátori FC
16:00

6. FORDULÓ

2018.09.09. VASÁRNAP
Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 16:00
Eger SE – Jászberényi FC 16:00
Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 16:00
Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 16:00
Nyírbátori FC – ESMTK 16:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Cigándi FC 16:00
Putnok FC – Tállya KSE 16:00
Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 16:00

7. FORDULÓ

2018.09.16. VASÁRNAP
Cigándi FC – Nyírbátori FC 15:30
Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 15:30
Debreceni EAC – Eger SE 15:30
Sajóbábony VSE – Putnok FC 15:30
Tállya KSE – Termálfürdő FC Tiszaújváros 15:30
Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 15:30
ESMTK – Sényő-Carnifex FC 15:30
DVTK II. – Gyöngyösi AK 15:30


8. FORDULÓ

2018.09.30. VASÁRNAP
Debreceni EAC – Jászberényi FC 15:30
Eger SE – Szolnoki MÁV FC 15:30
Gyöngyösi AK – ESMTK 15:30
Nyírbátori FC – Tállya KSE 15:30
Putnok FC – Salgótarjáni BTC 15:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Sajóbábony VSE 15:30
Sényő-Carnifex FC – Cigándi FC 15:30
Füzesgyarmati SK – DVTK II. 15:30


9. FORDULÓ

2018.10.07. VASÁRNAP
Cigándi FC – Gyöngyösi AK 14:30
Szolnoki MÁV FC – Debreceni EAC 14:30
Salgótarjáni BTC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 14:30
Sajóbábony VSE – Nyírbátori FC 14:30
Tállya KSE – Sényő-Carnifex FC 14:30
Jászberényi FC – Putnok FC 14:30
ESMTK – Füzesgyarmati SK 14:30
DVTK II. – Eger SE 14:30


10. FORDULÓ

2018.10.14. VASÁRNAP
Szolnoki MÁV FC – Jászberényi FC 14:30
Debreceni EAC – DVTK II. 14:30
Eger SE – ESMTK 14:30
Füzesgyarmati SK – Cigándi FC 14:30
Gyöngyösi AK – Tállya KSE 14:30
Nyírbátori FC – Salgótarjáni BTC 14:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Putnok FC 14:30
Sényő-Carnifex FC – Sajóbábony VSE 14:30


11. FORDULÓ

2018.10.21. VASÁRNAP
Putnok FC – Nyírbátori FC
10:30
Cigándi FC – Eger SE 14:30
Salgótarjáni BTC – Sényő-Carnifex FC 14:00
Sajóbábony VSE – Gyöngyösi AK 14:00
Tállya KSE – Füzesgyarmati SK 14:00
Jászberényi FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 14:00
ESMTK – Debreceni EAC 14:00
DVTK II. – Szolnoki MÁV FC 14:00

12. FORDULÓ

2018.10.28. VASÁRNAP
Szolnoki MÁV FC – ESMTK 13:30
Debreceni EAC – Cigándi FC 13:30
Eger SE – Tállya KSE 13:30
Füzesgyarmati SK – Sajóbábony VSE 13:30
Gyöngyösi AK – Salgótarjáni BTC 13:30
Nyírbátori FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 13:30
DVTK II. – Jászberényi FC 13:30

Sényő-Carnifex FC – Putnok FC
13:30

13. FORDULÓ

2018.11.04. VASÁRNAP
Putnok FC – Gyöngyösi AK 10:00

Cigándi FC – Szolnoki MÁV FC 13:30
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Sényő-Carnifex FC 13:30
Salgótarjáni BTC – Füzesgyarmati SK 13:30
Sajóbábony VSE – Eger SE 13:30
Tállya KSE – Debreceni EAC 13:30
Jászberényi FC – Nyírbátori FC 13:30

ESMTK – DVTK II. 13:30
14. FORDULÓ

2018.11.11. VASÁRNAP
Szolnoki MÁV FC – Tállya KSE 13:30
Debreceni EAC – Sajóbábony VSE 13:30
Eger SE – Salgótarjáni BTC 13:30
Füzesgyarmati SK – Putnok FC 13:30
Gyöngyösi AK – Termálfürdő FC Tiszaújváros 13:30
ESMTK – Jászberényi FC 13:30
DVTK II. – Cigándi FC 13:30
Sényő-Carnifex FC – Nyírbátori FC 13:30
15. FORDULÓ

2018.11.17. SZOMBAT
Cigándi FC – ESMTK 13:00
Nyírbátori FC – Gyöngyösi AK 13:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Füzesgyarmati SK 13:00
Putnok FC – Eger SE 13:00
Salgótarjáni BTC – Debreceni EAC 13:00
Sajóbábony VSE – Szolnoki MÁV FC 13:00
Tállya KSE – DVTK II. 13:00
Jászberényi FC – Sényő-Carnifex FC
13:00
16. FORDULÓ

2018.11.25. VASÁRNAP
Jászberényi FC – Cigándi FC 13:00
Tállya KSE – ESMTK 13:00
Sajóbábony VSE – DVTK II. 13:00
Salgótarjáni BTC – Szolnoki MÁV FC 13:00
Putnok FC – D
ebreceni EAC 13:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Eger SE 13:00
Nyírbátori FC – Füzesgyarmati SK 13:00
Sényő-Carnifex FC – Gyöngyösi AK
13:00