Sorsolás 2020/21

NBIII KELETI CSOPORT 2020/21-ES BAJNOKSÁG
SORSOLÁSA

ŐSZI FORDULÓK
1. FORDULÓ
2020. augusztus 2. vasárnap
Debreceni VSC II. – Diósgyőri VTK II. 15:00
Balassagyarmati VSE – Putnok FC 17:30

Mezőkövesd Zsóry FC II. – Eger SE 17:30
Salgótarjáni BTC – BVSC-Zugló 17:30
Tiszafüredi VSE – Sényő-Carnifex FC 17:30
Ceglédi VSE – FC Hatvan 17:30
Kisvárda Master Good II.
Füzesgyarmati SK 17:30
Sajóbábony VSE – Gyöngyösi AK 17:30
FC Tiszaújváros
Jászberényi FC 17:30
Tiszakécskei LC – Tállya KSE 19:00

2. FORDULÓ

2020. augusztus 9. vasárnap
Putnok FC – Tiszafüredi VSE 17:30
Diósgyőri VTK II. – FC Tiszaújváros 17:30
Jászberényi FC – Sajóbábony VSE 17:30
Gyöngyösi AK – Kisvárda Master Good II. 17:30
Füzesgyarmati SK – Ceglédi VSE 17:30
FC Hatvan – Tiszakécskei LC 17:30
Tállya KSE – Balassagyarmati VSE 17:30
Sényő-Carnifex FC – Salgótarjáni BTC 17:30
BVSC-Zugló – Mezőkövesd Zsóry FC II. 17:30
Eger SE – Debreceni VSC II. 17.30

3. FORDULÓ
2020. augusztus 12. szerda
Salgótarjáni BTC – Putnok FC 17:30
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Sényő-Carnifex FC 17:30
Tiszafüredi VSE – Tállya KSE 17:30
Balassagyarmati VSE – FC Hatvan 17:30
Ceglédi VSE – Gyöngyösi AK 17:30
Kisvárda Master Good II. – Jászberényi FC 17:30
Sajóbábony VSE – Diósgyőri VTK II. 17:30
FC Tiszaújváros – Debreceni VSC II. 17:30
Eger SE – BVSC-Zugló 17:30
Tiszakécskei LC – Füzesgyarmati SK 19:00

 

4. FORDULÓ
2020. augusztus 16. vasárnap
Debreceni VSC II. – Sajóbábony VSE 15:00
Putnok FC – Mezőkövesd Zsóry FC II.
17:30
FC Tiszaújváros – Eger SE 17:30
Diósgyőri VTK II. – Kisvárda Master Good II. 17:30
Jászberényi FC – Ceglédi VSE 17:30
Gyöngyösi AK – Tiszakécskei LC 17:30
Füzesgyarmati SK – Balassagyarmati VSE 17:30
FC Hatvan – Tiszafüredi VSE 17:30
Tállya KSE – Salgótarjáni BTC 17:30
Sényő-Carnifex FC – BVSC-Zugló 17:30
 


5. FORDULÓ
2020. augusztus 23. vasárnap
BVSC-Zugló – Putnok FC 17:30
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Tállya KSE 17:30
Salgótarjáni BTC – FC Hatvan 17:30
Tiszafüredi VSE – Füzesgyarmati SK 17:30
Balassagyarmati VSE – Gyöngyösi AK 17:30
Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK II. 17:30
Kisvárda Master Good II. – Debreceni VSC II. 17:30
Sajóbábony VSE – FC Tiszaújváros 17:30
Eger SE – Sényő-Carnifex FC 17:30

Tiszakécskei LC – Jászberényi FC 19:00

 

6. FORDULÓ
2020. augusztus 26. szerda
Debreceni VSC II. – Ceglédi VSE 15:00
Putnok FC – Sényő-Carnifex FC 17:30
Sajóbábony VSE – Eger SE 17:30
FC Tiszaújváros – Kisvárda Master Good II. 17:30
Diósgyőri VTK II. – Tiszakécskei LC 17:30
Jászberényi FC – Balassagyarmati VSE 17:30
Gyöngyösi AK – Tiszafüredi VSE 17:30
Füzesgyarmati SK – Salgótarjáni BTC 17:30
FC Hatvan – Mezőkövesd Zsóry FC II. 17:30
Tállya KSE – BVSC-Zugló 17:30


7. FORDULÓ
2020. augusztus 30. vasárnap
Eger SE – Putnok FC 17:30
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Füzesgyarmati SK 17:30
Salgótarjáni BTC – Gyöngyösi AK 17:30
Tiszafüredi VSE – Jászberényi FC 17:30
Balassagyarmati VSE – Diósgyőri VTK II.
17:30
Ceglédi VSE – FC Tiszaújváros 17:30
Kisvárda Master Good II. – Sajóbábony VSE 17:30
Sényő-Carnifex FC – Tállya KSE 17:30
BVSC-Zugló – FC Hatvan 17:30
Tiszakécskei LC – Debreceni VSC II. 19:00

8. FORDULÓ
2020. szeptember 5. szombat
Tállya KSE – Putnok FC 16:30
Kisvárda Master Good II. – Eger SE 16:30
Sajóbábony VSE – Ceglédi VSE 16:30
FC Tiszaújváros – Tiszakécskei LC 16:30
Debreceni VSE II. – Balassagyarmati VSE 16:30
Diósgyőri VTK II. – Tiszafüredi VSE 16:30
Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 16:30
Gyöngyösi AK – Mezőkövesd Zsóry FC II. 16:30
Füzesgyarmati SK – BVSC-Zugló 16:30
FC Hatvan – Sényő-Carnifex FC
16:30

9. FORDULÓ
2020. szeptember 9. szerda

Putnok FC – FC Hatvan 16:30
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Jászberényi FC 16:30
Salgótarjáni BTC – Diósgyőri VTK II. 16:30
Tiszafüredi VSE – Debreceni VSC II. 16:30
Balassagyarmati VSE – FC Tiszaújváros 16:30
Tiszakécskei LC – Sajóbábony VSE 16:30
Ceglédi VSE – Kisvárda Master Good II. 16:30
Sényő-Carnifex FC – Füzesgyarmati SK 16:30
BVSC-Zugló – Gyöngyösi AK 16:30
Eger SE – Tállya KSE 16:30


10. FORDULÓ
2020. szeptember 13. vasárnap
Debreceni VSC II. – Salgótarjáni BTC 14:30
Füzesgyarmati SK – Putnok FC 16:30
Ceglédi VSE – Eger SE 16:30
Kisvárda Master Good II. – Tiszakécskei LC 16:30
Sajóbábony VSE – Balassagyarmati VSE 16.30
FC Tiszaújváros – Tiszafüredi VSE 16.30
Diósgyőri VTK II. – Mezőkövesd Zsóry FC II. 16:30
Jászberényi FC – BVSC-Zugló 16:30
Gyöngyösi AK – Sényő-Carnifex FC 16:30
FC Hatvan – Tállya KSE 16:30


11. FORDULÓ
2020. szeptember 27. vasárnap
Putnok FC – Gyöngyösi AK 16:00
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Debreceni VSC II. 16:00
Salgótarjáni BTC – FC Tiszaújváros 16:00
Tiszafüredi VSE – Sajóbábony VSE 16:00
Balassagyarmati VSE – Kisvárda Master Good II. 16:00
Tállya KSE – Füzesgyarmati SK 16:00
Sényő-Carnifex FC – Jászberényi FC 16:00
BVSC-Zugló – Diósgyőri VTK II. 16:00
Eger SE – FC Hatvan 16:00
Tiszakécskei LC – Ceglédi VSE 17:00


12. FORDULÓ
2020. október 4. vasárnap
Debreceni VSC II. – BVSC-Zugló 12:30
Jászberényi FC – Putnok FC
15:00
Ceglédi VSE – Balassagyarmati VSE 15:00
Kisvárda Master Good II. – Tiszafüredi VSE 15:00
Sajóbábony VSE – Salgótarjáni BTC 15:00
FC Tiszaújváros – Mezőkövesd Zsóry FC II. 15:00
Diósgyőri VTK II. – Sényő-Carnifex FC 15:00
Gyöngyösi AK – Tállya KSE 15:00
Füzesgyarmati SK – FC Hatvan 15:00

Tiszakécskei LC – Eger SE 17:00

 

13. FORDULÓ
2020. október 10. szombat
Putnok FC – Diósgyőri VTK II. 15:00
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Sajóbábony VSE 15:00
Salgótarjáni BTC – Kisvárda Master Good II. 15:00
Tiszafüredi VSE – Ceglédi VSE 15:00
Balassagyarmati VSE – Tiszakécskei LC 15:00
FC Hatvan – Gyöngyösi AK 15:00
Tállya KSE – Jászberényi FC 15:00
Sényő-Carnifex FC – Debreceni VSC II. 15:00
BVSC-Zugló – FC Tiszaújváros 15:00
Eger SE – Füzesgyarmati SK 15:00

 

14. FORDULÓ
2020. október 18. vasárnap
Debreceni VSC II. – Putnok FC 14:30
Balassagyarmati VSE – Eger SE 14:30
Tiszakécskei LC – Tiszafüredi VSE 14:30
Ceglédi VSE – Salgótarjáni BTC 14:30
Kisvárda Master Good II. – Mezőkövesd Zsóry FC II. 14:30
Sajóbábony VSE – BVSC-Zugló 14:30
FC Tiszaújváros – Sényő-Carnifex FC 14:30
Diósgyőri VTK II. – Tállya KSE 14:30
Jászberényi FC – FC Hatvan 14:30
Gyöngyösi AK – Füzesgyarmati SK 14:30

15. FORDULÓ
2020. október 25. vasárnap
Putnok FC – FC Tiszaújváros 13:30
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Ceglédi VSE 13:30
Salgótarjáni BTC – Tiszakécskei LC 13:30
Tiszafüredi VSE – Balassagyarmati VSE 13:30
Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC 13:30
FC Hatvan – Diósgyőri VTK II. 13:30
Tállya KSE – Debreceni VSC II. 13:30
Sényő-Carnifex FC – Sajóbábony VSE 13:30
BVSC-Zugló – Kisvárda Master Good II. 13:30
Eger SE – Gyöngyösi AK 13:30

16. FORDULÓ

2020. november 1. vasárnap
Sajóbábony VSE – Putnok FC 13:30
Tiszafüredi VSE – Eger SE 13:30
Balassagyarmati VSE – Salgótarjáni BTC 13:30
Tiszakécskei LC – Mezőkövesd Zsóry FC II. 13:30
Ceglédi VSE – BVSC-Zugló 13:30
Kisvárda Master Good II. – Sényő-Carnifex FC 13:30
FC Tiszaújváros – Tállya KSE 13:30
Debreceni VSC II. – FC Hatvan 13:30
Diósgyőri VTK II. – Füzesgyarmati SK 13:30
Jászberényi FC – Gyöngyösi AK 13:30

 

17. FORDULÓ
2020. november 8. vasárnap
Putnok FC – Kisvárda Master Good II. 13:30
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Balassagyarmati VSE 13:30
Salgótarjáni BTC – Tiszafüredi VSE 13:30
Gyöngyösi AK – Diósgyőri VTK II. 13:30
Füzesgyarmati SK – Debreceni VSC II. 13:30
FC Hatvan – FC Tiszaújváros 13:30
Tállya KSE – Sajóbábony VSE 13:30
Sényő-Carnifex FC – Ceglédi VSE 13:30
BVSC-Zugló – Tiszakécskei LC 13:30
Eger SE – Jászberényi FC 13:30

 

18. FORDULÓ
2020. november 14. szombat
Ceglédi VSE – Putnok FC 13:30
Salgótarjáni BTC – Eger SE 13:30
Tiszafüredi VSE – Mezőkövesd Zsóry FC II. 13:30
Balassagyarmati VSE – BVSC-Zugló 13:30
Tiszakécskei LC – Sényő-Carnifex FC 13:30
Kisvárda Master Good II. – Tállya KSE 13:30
Sajóbábony VSE – FC Hatvan 13:30
FC Tiszaújváros – Füzesgyarmati SK 13:30
Debreceni VSC II. – Gyöngyösi AK 13:30
Diósgyőri VTK II. – Jászberényi FC 13:30

 

19. FORDULÓ
2020. november 22. vasárnap
Putnok FC – Tiszakécskei LC 13:00
Mezőkövesd Zsóry FC II. – Salgótarjáni BTC 13:00
Jászberényi FC – Debreceni VSC II. 13:00
Gyöngyösi AK – FC Tiszaújváros 13:00
Füzesgyarmati SK – Sajóbábony VSE 13:00
FC Hatvan – Kisvárda Master Good II. 13:00
Tállya KSE – Ceglédi VSE 13:00
Sényő-Carnifex FC – Balassagyarmati VSE 13:00
BVSC-Zugló – Tiszafüredi VSE 13:00
Eger SE – Diósgyőri VTK II. 13:00

 

20. FORDULÓ
2020. november 29. vasárnap
Putnok FC – Balassagyarmati VSE 13:00
Eger SE – Mezőkövesd Zsóry FC II. 13:00
BVSC-Zugló – Salgótarjáni BTC 13:00
Sényő-Carnifex FC – Tiszafüredi VSE 13:00
Tállya KSE – Tiszakécskei LC 13:00
FC Hatvan – Ceglédi VSE 13:00
Füzesgyarmati SK – Kisvárda Master Good II. 13:00
Gyöngyösi AK – Sajóbábony VSE 13:00
Jászberényi FC – FC Tiszaújváros 13:00
Diósgyőri VTK II. – Debreceni VSC II. 13:00

 

21. FORDULÓ
2020. december 6. vasárnap
Debreceni VSC II. – Eger SE 11:00
Tiszafüredi VSE – Putnok FC 13:00

FC Tiszaújváros – Diósgyőri VTK II. 13:00
Sajóbábony VSE – Jászberényi FC 13:00
Kisvárda Master Good II. – Gyöngyösi AK 13:00
Ceglédi VSE – Füzesgyarmati SK 13:00
Tiszakécskei LC – FC Hatvan 13:00
Balassagyarmati VSE – Tállya KSE 13:00
Salgótarjáni BTC – Sényő-Carnifex FC 13:00
Mezőkövesd Zsóry FC II. – BVSC-Zugló 13:00