SVF HÍRÖSSZEFOGLALÓ

Hibátlan fordulót tudhat maga mögött a Sajóvölgye Focisuli. Az SVF négy csapata játszott hétvégén, az U17 és az U19 Nyíregyházáról utazott haza 3-3 ponttal, az U14 és az U15 pedig hazai pályán, Múcsonyban aratott nagyarányú győzelmet a Tiszafüredi VSE felett.

U14

Nagyarányú győzelmet aratott az U14-es csapat, akik 14:0-ra verték a Tiszafüredi VSE-t. Szabó István csapata magabiztos 8:0-ás vezetést szerzett az első félidőben, amit a második játékrészben 14:0-ra tornázott fel. A 14 rúgott gólhoz Berta Kevin Gábor négy, Marok Ádám Gergely három, Vojtkó Ákos Balázs és Sándor Bálint két-két találattal járultak hozzá, illetve Kótai Ádám, Kótai Adrián és Sipos Áronnak is sikerült egy-egy alkalommal bevenni soros ellenfelük kapuját.

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE – TISZAFÜREDI VSE 14:0 (8:0)

Sajóvölgye Focisuli SE: Kozák Dávid, Sándor Martin (Vjtkó Ákos Balázs), Lázók Dominik (Petrik Dávid), Berta Kevin Gábor, Nagy Roland Károly (Szlifka Csaba), Sipos Áron, Kótai Adrián, Toma Gergely Ádám, Kótai Ádám, Szabó Dózsa Szabolcs (Hegedűs Márk), Marok Ádám Gergely

Tiszafüredi VSE: Földesi Kristóf, Muliter Tibor Milán, Varga Krisztián, Kendrei Kálmán, Kota Milán Fábió, Haizer Maximilián, Nagy István Zalán, Kiss Csaba, Nyiri László Csaba, Illés Patrik, Csábi Milán

Gólszerzők: Berta Kevin Gábor ‘8 ’15 ’51 ’80, Marok Ádám Gergely ’18 ’24 ’78, Sándor Martin ’10 ’21, Kótai Adrián ’27, Kótai Ádám ’37, Vojtkó Ádám Gergely ’52 ’71, Sipos Áron ’50

Edző: Szabó István

u14_28

U15

Múcsonyban mért megsemmisítő vereséget a Sajóvölgye Focisuli U15-ös csapata a Tiszafüredi VSE alakulatára. A gólzáporos mérkőzésen már a negyedik percben megszületett a hazaiak vezető gólja, melyet az első játékrészben még 12 találat követett, így már szinte 3 ponttal a zsebében, 13:0-ás vezetéssel várhatta a Sajóvölgye a második félidőt. A mérkőzés második játékrésze sem telt eseménymentesen, hiszen újabb 12 gólt jegyezhettünk fel az U15-ös csapat neve mellé. A vasárnapi mérkőzés legeredményesebb játékosa Lakatos Krisztián volt, aki nyolc alkalommal talált be a Tiszafüred kapujába.

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE – TISZAFÜREDI VSE 25:0 (13:0)

Sajóvölgye Focisuli SE: Lázár Gábor, Viktor Ákos, Berta Péter, Szlifka Márton, Lakatos Krisztián, Dányi Attila, Palóczky Donát, Kassai Patrik, Borisz Csaba Dominik, Borai Szabolcs, Jakab Norbert

Tiszafüredi VSE: Kanta Donát, Czinege Viktor, Barna Máté, Nagy Alex, Fekete Máté Brendon, Nemes Botond, Pintér Zsombor, Muliter László, Fodor Gábor, Koncz József, Juhász Bence

Gólszerzők: Lakatos Krisztián ‘4 ’27 ’30 ’33 ’58 ’70 ’71 ’80, Palóczky Donát ‘5 ’31 ’53 ’63 ’69, Borai Szabolcs 17 ’46 ’47 ’60, Jakab Norbert ’14, Szlifka Márton ’12 ’21 ’78, Berta Péter ’19 ’23, Dányi Attila ‘9 ’48

Edző: Sándor Zoltán

u15_3

U17

Hét góllal verte az U17-es bajnokság Észak-Keleti csoportjának 13. fordulójában a GFSE OROS csapatát a Sajóvölgye Focisuli. A mérkőzés első percében Molnár Dávid szerezte meg a vezetést, Kozma Dávid és Veréb Balázs dupláztak, valamint Makónyi Kristóf és Szabó Dominik is egy-egy találattal járultak hozzá a Sajóvölgye három pontjához.

GFSE OROS – SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 0:7 (0:5)

GFSE OROS: Petró Martin, Nagy Gergő (Szabolcsi Pál), Kóka Péter, Mihály Tibor (Ványi Zsombor), Jóni Miklós, Kovács Dávid Álmos, Koczkás Milán (Palcsák László), Úr Benedek, Ádám Iván József (Oláh György), Balázsi András, Nagy László

Sajóvölgye Focisuli SE: Galambvári Gergő (Demcsik Dorián), Horbász Dominik (Figeczki Kristóf), Magyar Máté, Molnár Dávid (Almási Levente), Sándor Bálint (Bóna Gergő), Veréb Balázs, Szabó Dominik, Makónyi Kristóf András, Majoros Ádám, Jobbik Mátyás, Kozma Dávid

Gólszerzők: Molnár Dávid ‘1, Kozma Dávid ’14 ’40, Veréb Balázs ’26 ’65, Makónyi Kristóf András ’27, Szabó Dominik ’78

Edző: Koleszár György

161001_SVF-Tiszaújváros_U17-19_bj-46

U19

A Putnok FC hétvégi mérkőzéshez hasonlóan ugyancsak hat gólt szerzett a Sajóvölgye U19-es korosztálya, sőt náluk is hat különböző játékos volt eredményes. A meccsen első percben gól szerzett Lovasi Dávid, akit Szilágyi Viktor Csaba, Molnár Ádám, Tornai Gyula, Horváth Ignác és Kocsa Gergő követtek egy-egy találattal. Az ellenfél szépítő találatát a 90. percben Kóka Sándor szerezte.

GFSE OROS – SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1:6 (0:3)

GFSE OROS: Homonai Nándor (Chriszt Péter), Böszörményi Marcell (Ványi Bence), Hajzer Bence (Mocsár Márk), Szücs István Richárd, Pápa Sándor, Haller Renátó András (Nagy Balázs), Holozsnyák Ádám Donát (Földi Gábor), Csatári Erik, Gaál Krisztián, Fekete István, Kóka Sándor

Sajóvölgye Focisuli SE: Némedi Zoltán (Demcsik Dorián), Szilágyi Viktor Csaba, Puda Ádám (Kaczur Milán), Takács Tamás, Tóth József, Pogonyi Dominik, Palkó András (Horváth Ignác), Tornai Gyula (Kocsa Gergő), Márton Richárd, Lovasi Dávid, Molnár Ádám

Gólszerzők:  Lovasi Dávid ‘1, Szilágyi Viktor Csaba ’23, Molnár Ádám ’35, Tornai Gyula ’56, Horváth Ignác ’65, Kocsa Gergő ’83 illetve Kóka Sándor ’90

Edző: Zabos Attila