SVF HÍRÖSSZEFOGLALÓ

Többségében sikeres hétvégét tudhat maga mögött a Sajóvölgye Focisuli. Az U14 és U15-ös korosztály Felsőtárkányból hozta haza a 3-3 pontot, az U17 Balmazújváros ellen szerezte meg a győzelmet, azonban az U19 most pont nélkül zárta a bajnokság vasárnapi fordulóját.

U14

Gólzáport rendezett a Sajóvölgye Focisuli csapata pénteken Felsőtárkányban, ugyanis 11 góllal múlták felül a hazai alakulatot. A mérkőzésen Bottlik Bernát, Sipos Áron és Marok Ádám Gergely dupláztak, valamint Nagy Roland Károly, Berta Kevin Gábor, Kótai Ádám, Keresztes Márk Adrián és Dányi Krisztofer is kapuba találtak. A SVF U14-es csapata a bajnokság ötödik fordulóját követően továbbra is veretlen.

FELSŐTÁRKÁNY SC – SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 0:11 (0:6)

Felsőtárkány SC: Chikán László, Stumpf Ádám György, Mészáros Hunor (Borsó Csongor), Krinszki Benedek, Konkoly Zsolt, Vendel Marcell (Gyetvai Zsombor), Tímár Richárd, Bakondi Bence (Szabó Richárd), Énekes Máté (Somogyi Bálint József), Kupihár Vajk, Lubai Bajzát Zsombor (Gyetvai Máté)

Sajóvölgye Focisuli SE: Kozák Dávid, Lázók Dominik (Dányi Krisztofer), Keresztes Márk Adrián, Nagy Roland Károly, Bottlik Bernát (Leányvári Áron Richárd), Berta Kevin Gábor, Kótai Adrián (Keresztes Alex Zsolt), Szabó Dózsa Szabolcs (Hegedűs Márk), Marok Ádám Gergely, Kótai Ádám, Sipos Áron

Gólszerzők: Bottlik Bernát ’11 ’17, Sipos Áron ’15 ’33, Marok Ádám Gergely ’32 ’77, Nagy Roland Károly ’32, Berta Kevin Gábor ’47, Kótai Ádám ’66, Keresztes Márk Adrián ’70, Dányi Krisztofer ’74

Edző: Szabó István

u14_tab

U15

Ismét fölényes győzelmet aratott az U15-ös csapat, akik ezúttal Felsőtárkányból hozták el megérdemelten a három pontot. A vezetést már rögtön az első percben megszerezték a fiúk, amit az első játékrészben további 7 találattal növeltek, így magabiztos előnnyel hagyhatták el a pályát az első játékrész végén. A Felsőtárkány csapata igaz 3 góllal szépített a második félidőben, ám ez még mindig kevésnek bizonyult a Sajóvölgye újabb nyolc találatához. A 16:3 arányú vendéggyőzelemhez Jakab Norbert 5 góllal járult hozzá, Süttő Szabolcs négyszer talált kapuba, Borai Szabolcs három találatot szerzett, Dányi Attila duplázott és Toma Gergely Ádám valamint Palóczky Donát is rúgtak egy-egyet a tárkányi kapuba.

FELSŐTÁRKÁNY SC – SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 3:16 (0:8)

Felsőtárkány SC: Oláh Tibor, Szabó Márk (Suha Dominik), Kranyicz Balázs (Lakatos Ferenc), Szabó Martin, András Martin, Csikós Armand Adrián (Bérczi Adrián), Lakatos Martin (Pintér Márk), Csikós Márió, Zeller Patrik, Krinszki Mátyás

Sajóvölgye Focisuli SE: Lázár Gábor, Viktor Ákos, Szlifka Márton (Porcs Patrik), Süttő Szabolcs, Borai Szabolcs, Berki Zoltán Ronáldó, Dányi Attila, Palóczky Donát, Borisz Csaba Dominik, Toma Gergely Ádám, Jakab Norbert

Gólszerzők: Jakab Norbert ‘1 ’34 ’59 ’60 ’76, Borai Szabolcs ‘9 ’73 ’74, Süttő Szabolcs ’11 ’16 ’51 ’53, Toma Gergely Ádám ’32, Dányi Attila ’36 ’49, Palóczky Donát ’38 illetve Suha Dominik ’56 ’68, Zeller Patrik ’78

Edző: Sándor Zoltán

u15_ii

U17

Ismét győzelemmel zárta  a hétvégét a Sajóvölgye Focisuli U17-es korosztálya. A Koleszár György irányította csapat először játszott villanyfényes mérkőzést az Elek Ákos Utánpótlás Központban, ahol vasárnap este 18:00-kor fogadta a Balmazújvárost. A vezetést az első félidő 11. percében szerezte meg a hazai gárda Sándor Bálint góljának köszönhetően, erre még az első játékrész végén tudott válaszolni a tárkányi gárda. A második játékrész több izgalmat tartogatott, hiszen az SVF a mérkőzésen triplázó Sándor Bálint által újabb két találatot szerzett, valamint az utolsó percekben még Molnár Dávid is betalált az ellenfél kapujába, a három gólra csupán egy alkalommal tudott válaszolni a vendégcsapat, így a mérkőzés végeredménye 4:2 lett a Sajóvölgye Focisuli javára.

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE – BALMAZÚJVÁROSI FC 4:2 (1:1)

Sajóvölgye Focisuli SE: Galambvári Gergő, Horbász Dominik, Magyar Máté, Sándor Bálint, Molnár Dávid, Bóna Gergő (Kozma Dávid), Veréb Balázs, Szabó Dominik, Makónyi Kristóf András (Figeczki Kristóf), Majoros Ádám, Jobbik Mátyás

Balmazújvárosi FC: Ferenczi József Máté, Gém Bence, Németh Márk Attila, Kerecsen Győző, Deli Gergő, Simon Nándor, Varga Gergő (Magyar László), Makula Adrián (Csörgő Raul), Póti Ádám, Kőszegi Péter, Domán Patrik

Gólszerzők: Sándor Bálint ’11 ’48 ’69, Molnár Dávid ’89 illetve Kerecsen Győző ’45 ’75

Edző:Koleszár György

u17balm

U19

Nem jött ki a lépés az U19-nek vasárnap, a jó játékkép ellenére a Sajóvölgye Focisuli csapata pont nélkül zárta a bajnokság hetedik fordulóját a Balmazújvárosi FC ellen vívott mérkőzésen.

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE – BALMAZÚJVÁROSI FC 1:3 (0:1)

Sajóvölgye Focisuli SE: Némedi Zoltán, Szilágyi Viktor Csaba, Puda Ádám, Takács Tamás, Tóth József, Pogonyi Dominik, Tornai Gyula (Kocsa Gergő), Márton Richárd, Lovasi Dávid, Molnár Ádám (Horváth Ignác), Palkó András

Balmazújvárosi FC: Juhász József, Farkas Hunor (Gabella József), Varga Balázs Dávid, Szilágyi Szebasztián, Kovács Milán, Bacsó Attila, Ignáth Tamás, Mihalik László (Tóth Levente Dávid), Luczi Ádám, Fényi Balázs (Kovács Rick), Kerekes Bence Péter (Tóth Viktor)

Gólszerzők: Tóth József ’65 illetve Szilágyi Szebasztián ’29 ’84, Kovács Milán ’78

Edző: Zabos Attila

161001_SVF-Tiszaújváros_U17-19_bj-46