SVF HÍRÖSSZEFOGLALÓ

A Sajóvölgye Focisuli csapatainak is megkezdődött a  2017/18-as bajnokság, a korosztályos csapatok közül elsőként az U17 és U19 lépett pályára a Filo SE vendégeként. Mindkét csapat jó rajtot vett, hiszen 3-3 ponttal utazhattak haza Nyíregyházáról.

U17

Az U17 élén új edző mutatkozott be, hiszen a KBSC-t NBII-be vezető Koleszár György vezetésével készülhetnek mérkőzéseikre. Sándor Bálint góljának köszönhetően nagyon gyorsan, rögtön az első percben vezetést szerezve kezdték meg bajnoki szezonjukat, előnyüket később Kozma Dávid 66. percben jegyzett találatával növelték, a Filo SE a játékidő végén ugyan tudott szépíteni, de Krajnyák Zsolt gólja kevésnek bizonyult a pontszerzéshez, így a SVF győzelemmel nyitotta a 2017/18-as szezont.

FILO SE – SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1:2 (0:1)

Filo SE: Fejér Koppány Szabolcs, Parási Botond (Nardai Nataniel), Barna Ferenc, Krajnyák Zsolt, Kormos Dániel (Bakó Dávid), Selymes Teofil Lénárd, Joszip Trisztán (Kozma András), Jászai Máté, Maroda Nándor, Kovács Gergő (Lévai Marcell István)

Sajóvölgye Focisuli SE: Galambvári Gergő, Jobbik Mátyás, Horbász Dominik, Figeczki Kristóf, Magyar Máté (Szabó Dominik), Sándor Bálint (Almási Levente), Molnár Dávid, Juhász Kristóf, Bóna Gergő, Veréb Balázs, Kozma Dávid

Gólszerzők: Sándor Bálint ‘1; Kozma Dávid ’66 illetve Krajnyák Zsolt ’84

170604_SVF-Nyírbtr_U19-17-37

U19

Zabos Attila nemcsak a Putnok FC másodedzőjeként kapott új feladatot, de a Sajóvölgye utánpótlás csapatainál is egy korosztállyal feljebb lépett, így idén az U19-nél látja el az edzői feladatokat. A nyíregyházi szezonnyitás Horváth Ignác és Lengyel László találatainak köszönhetően három pontot hozott a fiúknak, igaz a mérkőzés 90. percében a hazai csapat Bulyáki Gergő találatával szépített, azonban pontok tekintetében ez már nem volt mérvadó.

Filo SE – SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1:2 (0:1)

FILO SE: Szojka Tamás, Hornyák Gergő, Csoma Dániel., Méhész Benjámin László, Karacs Ádám Patrik, Dudás Martin, Marinka Ádám, Márton László (Tábori Kristóf), Varga Bence, Bulyáki Gergő, Gerhard Péter

Sajóvölgye Focisuli SE: Némedi Zoltán, Szilágyi Viktor Csaba, Puda Ádám (Lengyel László), Takács Tamás, Palkó András (Balogh Richárd Sándor), Pogonyi Dominik, Horváth Ferenc Ignác (Kocsa Gergő), Tornai Gyula, Márton Richárd, Lovasi Dávid, Molnár Ádám

Gólszerzők: Horváth Ignác ’40; Lengyel László ’75 illetve Bulyáki Gergő ’90

161001_SVF-Tiszaújváros_U17-19_bj-46