SVF HÍRÖSSZEFOGLALÓ

A Sajóvölgye Focisuli minden csapata számára lezárult a bajnokság 2016/17-es szezonja, vasárnap a putnoki, Elek Ákos Utánpótlás Központ két füves pályáján játszották idei utolsó mérkőzéseiket az U17 és U19-es alakulatok. A zárófordulóban az U19 magabiztos győzelmet aratott a nyírségi csapat felett, az U17 ezúttal azonban nem örülhetett győzelemnek, de ennek ellenére is mindkét gárda dobogós helyen búcsúzik a bajnokságtól, a nagyobbak a második helyen végeztek, a kisebbek a bronzérmet szereztek. Gratulálunk a csapatoknak és további sportsikereket kívánunk nekik!

Ugyan a Sajóvölgye Focisuli U17-es csapatának nem igazán jött ki a lépés vasárnapi mérkőzésükön, mégis megtartotta harmadik pozícióját a bajnokságban, így örömteli hangulattal zárhatták a 2017/18-as bajnoki szezont. A fiúk ugyan az első játékrész végén egy gólos lemaradással voltak a csak a Nyírbátor csapatától, a mérkőzés iramából viszont érezhető volt, hogy ezúttal a vendégcsapat teljesít jobban. Jobbik Mátyás góljának köszönhetően 0:2 után szépített az SVF,  a mérkőzés végeredménye pedig 1:4 lett.

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE – NYÍRBÁTOR FC  1-4 (0-1)

Sajóvölgye Focisuli SE: Demcsik Dorián (Galambvári Gergő), Szilágyi Viktor Csaba, Puda Ádám, Figeczki Kristóf (Kaczur János), Kocsa Gergő (Makónyi Kristóf András), Molnár Dávid, Bóna Gergő, Kiss Móricz Benedek, Jobbik Mátyás, Horváth Ignác, Horváth Vilmos (Majoros Ádám)

Nyírbátor FC: Mocsár Zsolt, Makai Máté, Molnár Richárd, Scheibli Máté, Tóth Balázs, Varga Viktor Kálmán, Söre Patrik Tibor, Danó Máté, Varga Szebasztián, Papp Zsolt, Csiki Kálmán

Gólszerzők: Jobbik Mátyás “78 illetve Scheibli Máté ‘7 ’83, Varga Viktor Kálmán ’67 ’83

Edző: Zabos Attila

nyírbátor

sajóv

Az egész szezonhoz méltón búcsúzott az U19, hiszen a vasárnapi mérkőzésükön is fölényes, 8:0 arányú győzelmet arattak a Nyírbátor csapata felett. A korosztályos bajnokság gólkirálya, Filkóházi Zsolt már a mérkőzés második percében megszerezte a vezetést, majd a hetedik percben újabb SVF gólnak örülhettünk jóvoltából és így hamar a vendégek fölé kerekedett a Sajóvölgye csapata. Pogonyi Dominik, Tóth József, valamint Mikó Roland találatainak köszönhetően magabiztos 5:0-ás aránnyal zárult az első félidő. A második játékrészben sem változott semmi, az SVF továbbra is uralta a putnoki játékteret, Filkóházi, Mikló és Tóth József újabb találatokkal biztosította be a győzelmet.  Filkóházi Zsolt a Nyírbátor ellen szerzett 3 találatának is köszönhetően végül 59 góllal búcsúztatta a szezont, a Sajóvölgye Focisuli U19-es csapata pedig a  bajnokság ezüstérmének örülhet. Gratulálunk!

U19

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE – NYÍRBÁTOR FC 8-0 (5-0)

Sajóvölgye Focisuli SE: Elek István (Némedi Zoltán), Takács Tamás, Mikló Roland, Molnár Ádám, Albók Zoltán, Pogonyi Dominik, Tóth József, Palkó András (Botos Ferenc Márk), Márton Richárd, Lovasi Dávid, Filkóházi Zsolt

Nyírbátor FC: Kócs Ádám, Bokor Attila, Varga Richárd, Pálfi István, Tallódi Gergő, Magyar Károly Krisztofer, Sárga Zsolt, Heinrich Márk, Tejfel Péter, Nyíri Zoltán

Gólszerzők: Filkóházi Zsolt ‘2 ‘7 ’50, Pogonyi Dominik ’14, Tóth József ’18 ’88, Mikló Roland ’29 ’88

Edző: Kádár Zsolt