Hírek

“PUTNOKFC.HU A HÍREK OTTHONA”

SORSOLTAK AZ NB3-BAN

Keleti csoport
A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a 2019-2020. évi NBIII. osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság mindhárom csoportjának sorsolását. A Putnok FC természetesen a Keleti csoportban érdekelt.
Ahogy korábban hírül adtuk a bajnokság 2019. augusztus 4-én rajtol el és a 15 fordulós őszi szezont követően még 2 tavaszi forduló     2019-ben kerül megrendezésre. Összesen tehát 17 fordulót játszunk még idén, a záró körre 2019. december 1-jén kerül majd sor.
Az is ismert, hogy marad a vasárnapi játéknap, ez alól csak a 10. forduló jelent kivételt, akkor szombaton játszunk majd mivel a nemzeti válogatott azon a hétvégén vasárnap játszik EB selejtezőt.
Ami a sorsolást illeti, a Putnok tekintetében megismétlődik az elmúlt szezon nyitó fordulója, hisz ismét a Debreceni Egyetem gárdájához látogatunk majd az első körben. Idegenben kezdjük a bajnokságot és december 1-jén idegenben fejezzük be az évet. A 13-14. fordulóban egymás után kétszer játszunk vendégként, de a 15-16. fordulóban kétszer itthon meccselünk.
Először a 4. fordulóban csapunk össze megyei riválissal (FC Tiszaújváros) hazai környezetben, a 11. fordulóban a DVTK II., a 14-ben a Tállya gárdájánál vendégeskedünk. A legnagyobb megyei derbire, a hosszú idő után újra megrendezésre kerülő Putnok-Ózd rangadóra 2019. november 17-én kerül sor a Várady Béla Sportközpontban.
Íme a teljes menetrend, mely egész évben elérhető lesz az alábbi linken:

 SORSOLÁS 2019-2020


Sorsolás 2019-20

 

1. FORDULÓ
2019. augusztus 04. vasárnap
DEBRECENI EAC – PUTNOK FC 17:00
ESMTK – FC Hatvan 17:00         
Ceglédi VSE – Eger SE 17:00
Jászberényi FC – Füzesgyarmati SK 17:00
FC Tiszaújváros – Gyöngyösi AK 17:00
Balassagyarmati VSE – DVTK II. 17:00
Sényő-Carnifex FC – DVSC II. 17:00
Ózdi Kohász SC – Tállya KSE 17:00
2. FORDULÓ
2019. augusztus 11. vasárnap
PUTNOK FC – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 17:00
Tállya KSE – Debreceni EAC 17:00
DVSC II. – Balassagyarmati VSE 17:00
DVTK II. – FC Tiszaújváros 17:00
Gyöngyösi AK
Jászberényi FC 17:00
Füzesgyarmati SK
Ceglédi VSE 17:00
Eger SE – ESMTK 17:00
FC Hatvan – Ózdi Kohász SC 17:00
3. FORDULÓ
2019. augusztus 18. vasárnap
BALASSAGYARMATI VSE – PUTNOK FC 17:00
ESMTK – Füzesgyarmati SK 17:00
Ceglédi VSE – Gyöngyösi AK 17:00
Jászberényi FC – DVTK II. 17:00
FC Tiszaújváros – DVSC II. 17:00
Sényő-Carnifex FC – Tállya KSE 17:00
Debreceni EAC – Ózdi Kohász SC 17:00
FC Hatvan – Eger SE 17:00
4. FORDULÓ
2019. augusztus 25. vasárnap
PUTNOK FC – FC TISZAÚJVÁROS 17:00
Debreceni EAC FC Hatvan 17:00
Ózdi Kohász SC – Sényő-Carnifex FC 17:00
Tállya KSE – Balassagyarmati VSE 17:00
DVSC II. – Jászberényi FC 17:00
DVTK II. – Ceglédi VSE 17:00
Gyöngyösi AK – ESMTK 17:00
Füzesgyarmati SK – Eger SE 17:00
5. FORDULÓ
2019. szeptember 1. vasárnap
JÁSZBERÉNYI FC – PUTNOK FC 16:00
ESMTK – DVTK II. 16:00
Ceglédi VSE – DVSC II. 16:00
FC Tiszaújváros – Tállya KSE 16:00
Balassagyarmati VSE – Ózdi Kohász SC 16:00
Sényő-Carnifex FC – Debreceni EAC 16:00
Eger SE – Gyöngyösi AK 16:00
FC Hatvan – Füzesgyarmati SK 16:00
6. FORDULÓ
2019. szeptember 8. vasárnap
PUTNOK FC – CEGLÉDI VSE 16:00
Sényő-Carnifex FC – FC Hatvan 16:00
Debreceni EAC – Balassagyarmati VSE 16:00
Ózdi Kohász SC – FC Tiszaújváros 16:00
Tállya KSE – Jászberényi FC 16:00
DVSC II. – ESMTK 16:00
DVTK II. – Eger SE 16:00
Gyöngyösi AK – Füzesgyarmati SK 16:00
7. FORDULÓ
2019. szeptember 15. vasárnap
ESMTK – PUTNOK FC 16:00
Ceglédi VSE – Tállya KSE 16:00
Jászberényi FC – Ózdi Kohász SC 16:00
FC Tiszaújváros – Debreceni EAC 16:00
Balassagyarmati VSE – Sényő-Carnifex FC 16:00
Füzesgyarmati SK – DVTK II. 16:00
Eger SE – DVSC II. 16:00
FC Hatvan – Gyöngyösi AK 16:00
8. FORDULÓ
2019. szeptember 29. vasárnap
PUTNOK FC – EGER SE 16:00
Balassagyarmati VSE
– FC Hatvan 16:00
Sényő-Carnifex FC – FC Tiszaújváros 16:00
Debreceni EAC
Jászberényi FC 16:00
Ózdi Kohász SC – Ceglédi VSE 16:00
Tállya KSE – ESMTK 16:00
DVSC II. – Füzesgyarmati SK 16:00
DVTK II.
Gyöngyösi AK 16:00
9. FORDULÓ
2019. október 6. vasárnap
FÜZESGYARMATI SK – PUTNOK FC 14:30
ESMTK
– Ózdi Kohász SC 14:30
Ceglédi VSE – Debreceni EAC 14:30
Jászberényi FC – Sényő-Carnifex FC 14:30
FC Tiszaújváros – Balassagyarmati VSE 14:30
Gyöngyösi AK – DVSC II. 14:30
Eger SE – Tállya KSE 14:30
FC Hatvan – DVTK II. 14:30
10. FORDULÓ
2019. október 12. szombat

PUTNOK FC – GYÖNGYÖSI AK 14:30
FC Tiszaújváros – FC Hatvan 14:30
Balassagyarmati VSE – Jászberényi FC 14:30
Sényő-Carnifex FC – Ceglédi VSE 14:30
Debreceni EAC – ESMTK 14:30
Ózdi Kohász SC – Eger SE 14:30
Tállya KSE – Füzesgyarmati SK 14:30
DVSC II. – DVTK II. 14:30
11. FORDULÓ
2019. október 20. vasárnap
DVTK II. – PUTNOK FC 14:00
ESMTK – Sényő-Carnifex FC 14:00
Ceglédi VSE – Balassagyarmati VSE 14:00
Jászberényi FC – FC Tiszaújváros 14:00
Gyöngyösi AK – Tállya KSE 14:00
Füzesgyarmati SK – Ózdi Kohász SC 14:00
Eger SE – Debreceni EAC 14:00
FC Hatvan – DVSC II. 14:00
12. FORDULÓ
2019. október 27. vasárnap
PUTNOK FC – DVSC II. 13:30
Jászberényi FC – FC Hatvan 13:30
FC Tiszaújváros – Ceglédi VSE 13:30
Balassagyarmati VSE – ESMTK 13:30
Sényő-Carnifex FC – Eger SE 13:30
Debreceni EAC – Füzesgyarmati SK 13:30
Ózdi Kohász SC – Gyöngyösi AK 13:30
Tállya KSE – DVTK II. 13:30
13. FORDULÓ
2019. november 3. vasárnap
FC HATVAN – PUTNOK FC 13:30
ESMTK – FC Tiszaújváros 13:30
Ceglédi VSE – Jászberényi FC 13:30
DVSC II. – Tállya KSE 13:30
DVTK II. – Ózdi Kohász SC 13:30
Gyöngyösi AK – Debreceni EAC 13:30
Füzesgyarmati SK – Sényő-Carnifex FC 13:30
Eger SE – Balassagyarmati VSE 13:30
14. FORDULÓ
2019. november 10. vasárnap
TÁLLYA KSE – PUTNOK FC 13:30
Ceglédi VSE
– FC Hatvan 13:30
Jászberényi FC – ESMTK 13:30
FC Tiszaújváros – Eger SE 13:30
Balassagyarmati VSE – Füzesgyarmati SK 13:30
Sényő-Carnifex FC – Gyöngyösi AK 13:30
Debreceni EAC – DVTK II. 13:30
Ózdi Kohász SC – DVSC II. 13:30
15. FORDULÓ
2019. november 17. vasárnap
PUTNOK FC – ÓZDI KOHÁSZ SC 13:00
ESMTK – Ceglédi VSE 13:00
DVSC II. – Debreceni EAC 13:00
DVTK II. – Sényő-Carnifex FC 13:00
Gyöngyösi AK – Balassagyarmati VSE 13:00
Füzesgyarmati SK – FC Tiszaújváros 13:00
Eger SE – Jászberényi FC 13:00
FC Hatvan – Tállya KSE 13:00
16. FORDULÓ
2019. november 24. vasárnap
PUTNOK FC – DEBRECENI EAC 13:00
FC Hatvan – ESMTK 13:00
Eger SE – Ceglédi VSE 13:00
Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC 13:00
Gyöngyösi AK – FC Tiszaújváros 13:00
DVTK II. – Balassagyarmati VSE 13:00
DVSC II. – Sényő-Carnifex FC 13:00
Tállya KSE – Ózdi Kohász SC 13:00
17. FORDULÓ
2019. december 1. vasárnap
SÉNYŐ-CARNIFEX FC – PUTNOK FC 13:00
Debreceni EAC – Tállya KSE 13:00
Balassagyarmati VSE – DVSC II. 13:00
FC Tiszaújváros – DVTK II. 13:00
Jászberényi FC – Gyöngyösi AK 13:00
Ceglédi VSE – Füzesgyarmati SK 13:00
ESMTK – Eger SE 13:00
Ózdi Kohász SC – FC Hatvan 13:00
 

Válasz írása