NEKIK NYOLC: AZ ÓZD-SAJÓVÖLGYE 8-AT VÁGOTT A SZIRMÁNAK

A hétvégi hazai labdarúgó élet jobbára a MOL Magyar Kupa küzdelmeiről szól, de az alacsonyabb osztályú bajnokságokban, így a Megye I., Megye II-ben ugyanúgy fordulót rendeztek. Az Ózd-Sajóvölgye a B.A.Z. megyei II. osztály Északi csoportjában vitézkedik, ahol a résztvevők már a 6. fordulót tapossák. Fiaink az Ózdi Városi Stadionban a Szirmabesenyőt látták vendégül.

A múlt heti hatgólos győzelem után újra kitettek magukért a játékosaink, miután nyolc gólig meg sem álltak a szirmaiak elleni bajnokin. Az NBIII-as keretből visszajátszó Ádám Ferenc kezdte meg a gólgyártást már a találkozó első percében. Bő negyedóra elteltével egy gyors gólváltás (Szilágyi Szebasztián és Erdei Attila talált be) után 2-1 volt az eredmény. A félidei különbség felettébb meggyőzőre sikeredett, Ádám Ferenc második gólja után Jakab Ádám és Szikora Dániel is bevette a vendégek kapuját, így a szünetre 5-1-el vonulhattak a csapatok.
A második játékrészben már kevesebb gól esett, Szilágyi Szebasztián második és harmadik góljával összehozta a mesterhármasát, de gólt szerzett az NBIII-as keretből Kréti Gergő is. A végeredmény önmagáért beszél, 8-1-re nyert Sándor Zoltán együttese.

Gratulálunk a csapat szezonbeli negyedik sikeréhez!

119904625_2879871318781153_7273411005158870608_oSándor Zoltán csapata lehengerlően futballozott

B-A-Z Megyei II. Észak Felnőtt, 6. forduló:
2020.09.19. 16:00
Ózd, Ózd Városi Stadion

ÓZD-SAJÓVÖLGYE – SZIRMABESENYŐ 8-1 (5-1)

Ózd-Sajóvölgye: Elek I. (Lázár G.) – Viktor Á., Szabó D., Jakab Á., Ádám F., Szilágyi Sz., Stefán B., Szikora D. (Tóth Cs.), Horváth S.P. (Kis A.), Kréti G., Póczos B. (Jaskó M.)

Gólszerző: Ádám Ferenc 1′ 22′ Szilágyi Szebasztián 14′ 69′ 89′ Jakab Ádám 34′ Szikora Dániel 36′ Kréti Gergő 86′ ill. Erdei Attila 16′

Edző: Sándor Zoltán

120011559_2879870222114596_2676918359458068058_oSzilágyi Szebasztián már 9 gólt szerzett a bajnokságban

Az újabb három pont bezsebelésével az Ózd-Sajóvölgye feljött a tabella 3. helyére és a vesztett pontok tekintetében csak három egységre van a listavezető Borsodnádasdtól, valamint a 2. Sajóvámostól. Külön elismerésre méltó, hogy a lőtt gólok (24) tekintetében a harmadik, a kapott gólok (4) viszonylatában pedig holtversenyben a második legjobb mutatóval rendelkezik együttesünk.