IDEGENBEN IS HENGERELT ÉS TOVÁBBJUTOTT A SAJÓVÖLGYE

Ma délelőtt 11 órától lejátszotta a visszavágót a Sajóvölgye Focisuli U14-es csapata, akik a rájátszás 2. fordulójában a Komáromi VSE-vel kerültek össze. Mint ismeretes a szerdai első találkozón az SVF-sek fiúk kiütéses, 8-0-ás győzelmet értek el Múcsonyban, így a visszavágó meglehetősen könnyednek ígérkezett.

Sándor Zoltán játékosai nem is okoztak csalódást, az első mérkőzéshez hasonlóan rendkívül jól és magabiztosan játszottak, egy percig sem volt kérdés, hogy ki kerül majd ki győztesen a párharcból. Berta Péter és Szilágyi Máté góljaival már a nyolcadik percben kétgólos vezetésre tett szert a Sajóvölgye, amit Palóczky Donát, majd az első mérkőzésen is duplázó Borai Szabolcs 2-2 gólja tovább növelt. 6-0-ás előny tudatában mehettek a játékosok a félidei pihenőre, de ismerve edzőjüket biztosan volt jó pár biztató szava a srácok felé.

A szünet után Szilágyi Máté találatával már 7-0 volt ide, amikor jött a hazai szépségtapasz, Farkas Gergely jegyezte a párharc első komáromi gólját. A 63. percben Borai Szabolcs megszerezte harmadik találatát, de sokáig Szilágyi Máté sem maradt el tőle, négy perc múlva Ő is mesterhármast ünnepelhetett. A 9-2-es végeredményt a komáromi részről Farkas Gergely állította be. Összesítésben a Sajóvölgye 17-2-vel bizonyult jobbnak a Komáromnál.

A hajdúböszörményi visszavágóval ellentétben ezúttal nem volt nagyon izgulni való, az odavágó tükrében a visszavágón elért fölényes Sajóvölgye győzelem nagyképűség nélkül mondhatjuk hűen igazolta azt, amire számítottunk. A fiúk ezért a sikerért is ugyanúgy megdolgoztak az edzéseken és mindkét találkozón, utaztak pár száz kilométert, de végül révbe értek a kettős győzelemmel elért továbbjutással. Kis pihenés aztán jön az újabb “kaland”, a 3. forduló a legjobb négy között.

SZÉP VOLT SRÁCOK! HAJRÁ SAJÓVÖLGYE!!!

KOMÁROM VSE – SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 2-9 (0-6)

KOMÁROM VSE: Tóth M., Tóth B. (Varga L. 53′), Szalóki V. (Széles B. 41′), Antal M. (Lakasz B. 41′), Juhász R., Jóna M., Schelb L. (Horváth B. 41′), Gelencsér R. (Zsapka M. 41′) Farkas G., Lakatos V., Hamar Z. (Nagy D. 53′)
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE: Csernely M. (Lázár G. 41′), Viktor Á., Berta P., Szilágyi M., Szlifka M. (Süttő Sz. 41′), Lakatos K. (Szabó Dózsa Sz. 41′), Huszák M. (Nagy R. 27′), Dányi A. (Bottlik B. 27′), Palóczky D. (Toma G. 27′), Kassai P. (Marok Á. 27′), Borai Sz. EDZŐ: Sándor Zoltán

Gólszerzők: Farkas Gergely ( 54′, 77′ ill. Berta Péter 6′, Szilágyi Máté 8′, 47′, 67′, Borai Szabolcs 39′, 40′, 63′