IDEGENBELI GYŐZELEM: TOVÁBB SZÁRNYAL AZ ÓZD-SAJÓVÖLGYE

Hatodik mérkőzését játszotta az Ózd-Sajóvölgye a B-A-Z Megyei II. osztály Északi csoportjában. Az ellenfél ezúttal a Szendrő együttese volt.

A hazai pályán játszó szendrőiek Ádám László találatával megszerezték a vezetést a találkozó 23. percében, ám sokáig nem örülhettek, két perc múlva büntetőből Lakatos Krisztián egyenlített. A folytatásban sokáig nem esett gól olyannyira, hogy a félidőben 1-1-re álltak a csapatok. A második játékrészben aztán Tóth Csaba góljával megfordította a mérkőzés állását az Ózd-Sajóvölgye, majd a 76. percben Jakab Ádám találatával bebiztosította a sikert.

Sándor Zoltán csapata szezonbeli ötödik győzelmével őrzi 3. helyét a bajnoki tabellán és tapad a még mindig 100%-os Borsodnádasd, Sajóvámos kettősre.

DSC_0001Pazar hétvégén van túl Lakatos Krisztián aki a Sajóvölgye U19-ben két, az Ózd-Sajóvölgyében pedig egy gólt szerzett

B-A-Z Megyei II. Észak Felnőtt, 7. forduló:
2020.09.27. 16:00
Szendrő Sportpálya

SZENDRŐ VSZKSE – ÓZD-SAJÓVÖLGYE 1-3 (1-1)

Ózd-Sajóvölgye: Elek I., Viktor Á., Póczos B., Szabó D., Jakab Á., Lakatos K., Szikora D., Horváth S. (Hojdák G.), Benko R., Tóth Cs. (Kis A.), Makán L. (Jaskó M.)

Gólszerző: Ádám László 23′ ill. Lakatos Krisztián 25′ (B), Tóth Csaba 69′, Jakab Ádám 76′

Edző: Sándor Zoltán

Az ötödik fordulót követően a kiváló 4. helyen áll az Ózd-Sajóvölgye. A vesztett pontok tekintetében mindössze hárommal marad el az éllovas Borsodnádasdtól.

Jakab ÁdámJakab Ádám állította be a 3-1-es végeredményt

Sajnos ezúttal nem sikerült pontot szereznie a Bánhorváti csapatának, akik hazai pályán az MVSC-Miskolccal szemben maradtak alul. A vereséggel az élről a 6. helyre csúszott Mátyás József együttese, de mindössze két pontra vannak az új listavezető Gesztely gárdájától.
B-A-Z Megyei I. Észak Felnőtt, 7. forduló:
2020.09.26. 16:00
Bánhorváti, Bánhorváti SE Sportpálya
Bánhorváti – MVSC-Miskolc 1-4 (0-2)
Bánhorváti: Tóth A. – Hallgató, Kovács P., Jobbik, Kónya, Kazvinszki, Filkóházi (Szegedi), Fábián, Lovasi, Polonkai (Pogonyi), Szemere (Ignácz).
Edző: Mátyás József.
MVSC-Miskolc: Giák – Fodor, Bodnár, Kövér, Balog B. (Figeczki), Kele (Subert), Kovács B. (Bódi), Potyka (Tirk), Sipos, Juhos, Bakos (Tasi).
Edző: Pachinger János.
G.: Fábián, ill. Szemere (öngól), Kovács P. (öngól), Bódi, Tasi.
Jók: Lovasi, Pogonyi, ill.az egész csapat.
Mátyás József: – Az első félidőben rossz felfogásban játszottunk és a két öngól teljesen demoralizálta fiatal csapatunkat. A második félidőt jól kezdtük, de a végén kontrákból lehozta a mérkőzést a vendégcsapat.
Pachinger János: – Sikerült átmentenünk a múlt heti mentalitást és gólérzékenységet, a csapategység hozta a sikert egy jó csapat otthonában. Gratulálok a csapatnak.
120420561_1767562066727134_7948446482594687891_o

Bravúros győzelmet ért el a Kolorcity Kazincbarcika a bajnokságban még veretlen Békéscsaba otthonában. Szomszédaink 3-1 arányú sikert ünnepelhettek a Merkantil Bank Liga 10. fordulójában! Gratulálunk nekik!

Békéscsaba 1912 Előre–Kolorcity Kazincbarcika SC 1–3 (Lukács R. 45., ill. Oltean 12., Majzik 17., Oldal 69.)

_PGF1277_web1Fotó forrása: kbsc.hu