69′  59′
 10 Balogh Alex
   20′
 9 Székely Dávid
 85′  11 Katona Bence

92′
 10 Bozsó László      31′  12 Czető Márk
 64′
 11 Pesti Zoltán
 88′  34′  23′  15 Gál Szabolcs

13 Pataki Viktor  91′
 16 Illés Richárd
 38′
 17 Csábi Norbert
   33 Csirszki Martin

CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 21 Sándor Bence
 44 Egyed Balázs
 5 Varga Bence
 88′  2 Bodnár Dominik
 12 Dorcsák Zoltán
 4 Tóth Szabolcs
 64′
16 Hajdú Péter
 91′
       8 Fehér Balázs

18 Éder Gergő  69′
     13 Sápi József  64′

17 Kemény Tamás
 63′
     24 Zimányi Adrián
VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
KUNTIC ZORAN
KOSZTA PÉTER

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

92. perc: Vége, nyert a Tiszafüred.

92. perc: Katona Bence is besárgul.

91. perc: Hajdú Péter is csatába szállhat, Pataki Viktor jött le.

90. perc: Két perc hosszabbítás.

88. perc: Cserél a Tiszafüred, Varga Bence is kap pár percet, Pesti Zoltán hagyja el a játékteret.

85. perc: Lekontrázik minket a Tiszafüred és a másik Székely Dávid is betalál az akció végén. (3-0)

83. perc: Putnok szöglet, Gál Szabolcs fejelhet, fölé.

81. perc: A jobb oldalon támadunk, Balogh Alex ívelt nagyon szépen a hosszú irányába, de elérhetetlen a labdája.

79. perc: Szabadrúgást kap a Tiszafüred, mi kontrázhatunk, hamar meghal azonban az akciónk.

77. perc: Aranyeső hull az égből, sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nyisalovits Donát.

75. perc: Katona Bence szlalomozott át a hazai térfélen, a hosszúra szeretett volna továbbítani, beleléptek, így lett jó a kapu felé futó Kemény Tamásnak, Szalánczi Zoltán az utsó pillanatban szedte fel előle.

74. perc: Zimányi Ádám a kispadon kap sárgát reklamálásért.

71. perc: Bedobásból veszélyeztetünk, Gál Szabolcs emelte háttal a kapunak középre, Szalánczi Zoltán öklözte ki.

69. perc: A második gól szerzője sérül meg, le kell cserélni. Éder Gergő érkezik a helyére.

64. perc: Újabb változtatások, Sápi József és Tóth Szabolcs is játékba lendülhet, Czető Márk és Zimányi Ádám kap pihenőt. Ezzel el is fogytak a cseréink.

63. perc: Cserélünk, Kemény Tamás állt be Madarász János helyére.

63. perc: Hazai szöglet, Bozsó László fejel, Málik Misi úszik a levegőben és kiszedte a ficakból.

59. perc: Egy felívelt labda a kapunk elé, egyszerűen képtelenek voltunk felszabadítani, Székely Dávid pedig leleményesen lecsapott a labdára és belőtte. Kettővel megy a Füred. (2-0)

57. perc: A Tiszafüred végezhetett el szabadrúgást a térfelünk közepéről, Nyisalovits Donát fejjel tisztáz. Kicsivel később bedobás után Pataki Viktor vette célba Málik Misi kapuját, de célt tévesztett.

55. perc: Füredi bedobás után kisebb kavarodás, Székely Dávid elé kerül a labda, tologatta kicsit, majd a hosszút vette célba, nem talált kaput.

53. perc: Balogh Alex harcolt ki szögletet, a rövid felé érkezik, kivágják a zöld mezesek.

52. perc: A bal oldalon vezetett támadás végén Székely Dávid (9) közelről lőhetett, Málik Misi hatalmasat védett. A szögletből semmi nem lett.

51. perc: Végre egy bátor ember, Czető Márk lopta magát közelebb a hazai kapuhoz és távolról lőtt, mellé.

50. perc: Egyelőre csak a nagy küzdelem jellemzi a játékot, a kapuk nem igazán forognak veszélyben.

46. perc: Kezdetét vette a második félidő.

SZÜNET

45. perc: Putnok akció végén fújta le a játékvezető a félidőt, nincs hosszabbítás.

44. perc: Tisza-parti bedobás, érkeznek középen, Málik Mihálynál köt ki a játékszer.

42. perc: Ezúttal mi kapunk szabit az ellenfél térfeléről, Zimányi Ádám végezte el és a végén ő emelt kapura nagyon messziről, be is hullott volna, ha Szalánczi Zoltán nem áll a kapuban.

41. perc: A középpályánk közepéről kap szabadrúgást a Füred, az ívelést kapura is fejelték, ám Málik Mihály a helyén, a labda pedig a kezében.

38. perc: Illés Richárd lépett oda ellenfelének, sárgát kap érte.

34. perc: Ez borzasztó, Balogh Alex kétszer is elveszítette a labdát, másodjára végzetesnek bizonyult, Pesti Zoltán bejutott a tizenhatoson belülre és a rövidbe rúgta. Vezet a Tiszafüred. (1-0)

32. perc: A tizenhatos sarkától öt méterre Madarász János veselkedik neki, hogy elvégezze a megítélt pontrúgást. A spori közben békíti a játékosokat. Jani beadását Gál Szabolcs perdítette kapu felé, Katona Bence ollózik, de már les.

31. perc: Katona Bence kapott elől labdát, egyik emberét átfűzte, Bozsó Lászlót nem, aki szabálytalanul tartotta fel. Jár a szabi és a sárga is.

28. perc: Lehetőség előttünk, Balogh Alex adta jól a kapu elé, Madarász János lekészítette Zimányi Ádámnak, de a védő időben odaért. 100%-os gólhelyzet lehetett volna.

25. perc: Málik Mihálynak kell kijönnie a kapujából, fejjel előzte meg a Füred agilis támadóját. A következő akció is  a hazaiaké, Gál Szabolcs egy az egyben szabályosan szerelte ellenfelét, nagyon kellett, mert különben kapura is fordulhatott volna.

23. perc: Pesti Zoltán is sárga cédulát kap,Csirszki Martint rántotta le.

22. perc: Hihetetlen jelenetek, Katona Bence kap kiváló labdát, de addig forgolódott míg szerelték. A kipattanót Illés Richárd lőtte volna kapura, de Balogh Alex elvitte előle, majd Szemere Balázshoz továbbított, érkezik is a bepassz, levágódik, Zimányi Ádám szúrta rá, újabb szöglet, amiből semmi nem lett.

20. perc: A szöglet után lekontráznak minket, Balogh Alextől taktikai fault, megállítottuk őket, de Alex besárgul.

19. perc: Czető Márk hatalmas oldalbedobása után Katona Bence fejelt, megelőzik, szöglet. Az első a meccsen. A sarokrúgás után Zimányi Ádám tette le Csirszki Martinnak, aki azonnal középre adott, nem érkezik senki. Újabb szöglet.

15. perc: A saját térfelünkön veszítünk labdát, kettő az egyben vitték a labdát a kapunkra, Nyisalovits Donát igyekezett jól helyezkedni, érkezik a lövés, Málik Mihály bravúrosan véd, a kipattanót kivágjuk. Szép volt Misi!!!

13. perc: Óriási helyzet, Csirszki Martin támadta le a kapuját messze elhagyó Szalánczi Zoltánt, meg is szerezte a lasztit tőle, majd visszatette Katona Bencének, aki az üres kapura emelt, de a kapufát találta el!!! Atyaég, mi maradt ki…

10. perc: Kemény becsúszások a fürediek részéről, időközben Málik Mihálynak akad védeni valója, miután Székely Dávid lőtt kapura.

6. perc: Nyílt sisakos meccs, Madarász János forgatja be emberét, majd a kapu elé emel, Szalánczi Zoltán fogja meg.

4. perc: Letámad a Tiszafüred, látszik, hogy az “életükért” küzdenek, ennek ellenére nekünk is megvan egy nagy helyzet, Csirszki Martin ugratta ki középen Balogh Alexet, a villámgyors támadó elől az utolsó pillanatban mentettek.

2. perc: Hatalmas lehetőség a hazaiak előtt, ziccer lehetett volna, ha Gál Szabolcs nem lép ki jól és szerzi meg a labdát.

0. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak zöldben, mi fehér-feketében játszunk.

17:29: Visszatértünk, most nem esik, épp egy 3 éves kislány végezte el a kezdőrúgást, aki születésnapjára kapta a lehetőséget.

17:23: Sajnos az időjárás nem kegyes hozzánk, egyre jobban esik, így nem tudjuk közvetíteni a meccset. Ha eláll az eső természetesen jelentkezünk, addig próbálunk eredménykövetéssel jelentkezni. Megértésüket köszönjük.

17:13: Sok szeretettel köszöntjük a Tiszafüredi VSE-Putnok FC bajnoki mérkőzés online közvetítésének követőit innen Tiszafüredről. Sajnos elég csúnya felhők érkeznek a pálya felé, vihar közeleg…