17 Annus Árpád
   12 Czető Márk

18 Karacs Roland      13 Mahalek Marcell

22 Szabó Richárd
 81′  16 Illés Richárd
   50′
 24 Papp Szilárd
 23 Constantinescu D-M.
 83′  46′
 27 Földi Marcell Sándor  60
   33 Csirszki Martin
 92′
 75′
CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 1 Csáki Kálmán  21 Elek István
 4 Nagy Olivér  69′  6 Lovasi Dávid
 7 Kányádi Norbert
 9 Lajkó Csanád

8 Tóth Benjámin
       11 Katona Bence
 75′

10 Laczkó Milán  60′
     14 Takács Tamás  92′
 13 Kovács László    18 Chifu Daniel Cristian
 83′
 20 Nádházi Ákos  59′  94′  24 Pogonyi Dominik
VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
TÓTH TIBOR
KOSZTA PÉTER

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

94. perc: Hölgyeim és Uraim! Nyertünk!!!! Hogy hol? Szolnokon, a listavezető otthonában!!!! Fantasztikus! Szép volt Fiúk!!!! HAJRÁ PUTNOK!!!

94. perc: Nádházi Ákos kap pirosat, valószínűleg szövegelésért.

93. perc: Szöglet után Annus Árpád kapásból szúrja kapura Egyed Balázs a léc alól szedte ki. Bravúros sérülten is!!!

92. perc: Cserélünk vagyis cserélnénk. Három perc hosszabbítás. Csak sikerül, Takács Tamás kap lehetőséget két percre. Csirszki Martin jött le.

88. perc: Ajjajjjj, majdnem elmegy a Szolnoki MÁV gőzöse, jobb oldali beadást a hosszú oldalról fejeltek vissza, de a társ a kapu torkából sem tudott betalálni. Úúúúúúú ez még nekünk is fájt, hát még a hazai drukkereknek…

87. perc: A sarokból kapunk szabadrúgást, Katona Bence és Bene Attila hozta össze szépen. Chifu Daniel adná be, kapu fölé megy a labda.

85. perc: A Szolnok erőn felül próbálkozik, egy-egy beadás érkezik, amit jól lefülelünk. Karacs Roland távolról lő kapura, nem sokkal de fölé.

83. perc: Változtatunk a csapaton. Chifu Daniel élete első Putnok meccsén lép pályára, az első gólt szerző Mariust váltotta.

81. perc: Újabb sárga. Szabó Richárd kapta a hazaiaktól.

75. perc: Csirszki Martin sárgul be, de nem az irigységtől.

75. perc: Cserélünk mi is. Katona Bence lép pályára, Vajda Roland jött le.

73. perc: Csirszki Martin, Marius és Vajda Roland a bal szélen akcióznak, Martin kerül lövőhelyzetbe, felrúgják. Szabadrúgást kapunk, amit csodák csodája Nyisalovits Donát végzi el. Most figyeljenek, Nyisa úgy kilőtte a jobb felsőt, hogy ilyet még Cristiano Ronaldo sem tud!!!!! Emberek, kettővel vezetünk Szolnokon!!! (0-2)

71. perc: A bal szélről jön egy jó beadás a fehér mezesektől a hosszú oldalon épphogy lemaradnak róla fejjel.

69. perc: Kihasználja harmadik cseréjét is a Szolnok. Nagy Olivér váltotta Ágoston Kristófot.

68. perc: Veszélyes labda középre, Czető Márk fejeli, Zimányi Ádám rúgja ki. Nagy egységben védekezünk, ez az!!!

67. perc: Kis mezőnyjáték után ismét támad a hazai gárda a két friss emberével, de jól álljuk a sarat, így tovább!!!

63. perc: Beszorított minket a Szolnok, jól érzik magunkat a térfelünkön. Nagyon nyomnak, nagyon akarnak. Küzdünk.

59-60. perc: Kettős hazai csere, Nádházi Ákos és Laczkó Milán száll játékba, Szabó Tamás és Földi Marcell hagyta el a játékteret.

56. perc: Két percet töltünk a Szolnok térfelén. Bene Attila huppan a földre, nem önszántából. A szabadrúgás végrehajtója ismét Vajda Roland. A magas labdát a védők fejelik ki.

54. perc: Az ellenfél térfeléről kapunk egy pontrúgást kéz miatt. Vajda Roli beemeli a labdát, les.

52. perc: A Szolnok bedobásánál a levegőben tartják a labdát a fiúk, Illés Richárd nem játszik velük és az égbe küldi a lasztit.

50. perc: Kezezésért kap sárga lapot kapott Illés Richárd. A nagyobbik baj, hogy a kapuval szemben 22 méterről rúghat szabit a hazai alakulat. Szabó Richárd nagy erővel rászúrta, a blokkról szöglet. Kisszöglet megint, felszabadítunk.

46. perc: A második félidőt mi kezdtük és egy perc elteltével Zimányi Ádám vezérletével kontrázunk, Vajda Roland teszi Bene Attila elé, a lövésébe belelépnek. Szép volt ez is!!! Gyerünk-gyerünk, hozható ez!!!!

SZÜNET

45+1. perc: Marius egy az egyben vitte a védőfalra a labdát, három ember becsap aztán felrúgják és tizenegyest kapunk. Marius nagyon higgadt maradt a büntető elvégzésénél és precíz a befejezés is, vezetünk Szolnokon!!!!!! (0-1)

45. perc: Jelentjük jól van a putnoki csapatkapitány. Közben a hangos két perces hosszabbítást jelez.

44. perc: Zimányi Ádám kap a fejéhez, reméljük nem komoly. Egy ütközésnél kapott egyet.

40. perc: A jobb oldalon fogtak meg minket kicsit, Annus Árpád beadását spiccel érte el Illés Richárd, ami így a saját kapunkra is veszélyes lett. Az újabb hazai sarokrúgás kikanyarodott.

39. perc: Csirszki Martint rántották le, kapunk egy szabit, amit Czető végzett el, lepattant a blokkról.

38. perc: Nagyon szép akció hazai részről, Simon Attila tanárian ad középre, Annus Árpád jó ritmusban érkezik és közelről a rövidet veszi célba, Egyed Balázs leér, megfogta!!! Nagyon szép védés!!!

37. perc: Csirszki Martin és Tóth Szabolcs szuperszónikus kényszerítője után a kapusról szögletet rúghatunk. Ez volt nekünk az első. Vajda és Csirszki összjátékát utóbbi beadása fejezi be, kifejelik a védők.

35. perc: A jobb szélen Tóth Szabolcs indul be egy jó csellel, a beadására Bene Attila és Vajda Roland + a kapus is érkezik, a nagy kupacból Molnár-Farkas Tamás kerül ki győztesen, valahogy megszerezte a lasztit.

33. perc: Putnoki bedobás után Mariust rántják le, megszólal a síp. A pontrúgást Tóth Szabolcs lapos lövése zárta le. Mellé ment a próbálkozás, még nincs gól a mérkőzésen.

29. perc: Veszélyes helyről, 20 méterről kap szabadrúgást a Szolnok. Simon Attila elemi erővel lőtte kapura, Egyed Balázs koncentrál és biztosan véd.

26. perc: Sikerül egy kis zavart okozni a fehér mezesek védelmében, végül csak összeszedik a labdát, amit továbbra is ők bitorolnak többet.

25. perc: Egyed Balázst kell ápolni, a védésnél megsérülhetett. Az oldalát fogja. 🙁

23. perc: Szabó Richárd szánta rá magát egy nagyon távoli lövésre, a bal ficak felé nagy erővel száguldó labdát Egyed Balázs a levegőben úszva kivédte! Óriási lövés, szenzációs Egyed Balázs védés. Bravó Balázs!!!

18. perc: A szögletet a hosszú oldalon kapásból szúrta volna rá Simon Attila, Tóth Szabolcsról ismét szöglet. Szabit ápolni is kellett az eset után. A harmadik hazai kornert egy kis kapu előtti flip-flop után a negyedik követi. Ez kisszöglet volt, sikerült tisztázni.

17. perc: Megszületett kérem szépen a Szolnok eddigi legnagyobb helyzete is. Simon Attila beadását a hosszú oldalon érkező teljesen tisztán fejelhette kapura, Egyed Balázs ziccert fogott, Vajda Rolandról szögletre vándorolt a játékszer.

15. perc: Labdát szerzünk a középpályán, nagyon harcosan játszunk, ezt jó látni. Csirszki, Vajda a labda útja, utóbbi ível Mariushoz, megy a továbbítás a jobb szélen Tóth Szabolcshoz. A kapu elé ível, Bene Attila épphogy lemarad róla. A kapusé a labda.

13. perc: Van azért idegeskedés a pályán, technikai hibák tarkítják a mérkőzést. Lesz ez még nagyon jó is! 🙂

10. perc: Hatalmas putnoki lehetőség, hibázik a szolnoki védelem, Bene Attila fut be a tizenhatoson belülre, jól ad középre, érkezik Marius, túlfut a labdán és a lábáról a kapu mellé perdül a labda!!! Mi maradt ki!!!

8. perc: Másodszor megy el a Szolnok a jobb szélen, a beadást Nyisalovits Donát szelídíti meg, majd kivágja a mezőnybe.

6. perc: Hazai játékos a földön, áll a játék. Az iram nagyon jó így elsőre, jó meccsnek néz ki. Hajrá Putnok!!!!

1. perc: Egy gyors hazai szöglet, távoli lövés, nagyon mellé.

0. perc: Ez is elkezdődött, útjára indult a labda, rögtön egy hazai felíveléssel, Egyed Balázshoz kerül a labda.

14:24: A Putnok FC kék mezben, a Szolnok tiszta fehérben játszik a mai napon.

14:18: Sok szeretettel köszöntjük a Putnok FC szurkolóit a 2019-es év első bajnoki mérkőzésén Szolnokról!!!! Folytatódik a pontvadászat és hamarosan indul a Szolnok – Putnok derbi!!!! HAJRÁ PUTNOK!!!!