38′  12 Czető Márk
 54′

14 Magos Mátyás  93′    13 Mahalek Marcell

17 Benkő-Bíró Norbert
 33′  16 Illés Richárd

18 Barta Barnabás

77  23 Constantinescu D-M.
 77′
 20 Tarlósi Patrik
   24 Csicsvári Milán
 82′
 68′
CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 1 Babják Csaba  21 Elek István
 5 Kiss Balázs    6 Timkó István
 11 Czutor Vito  21′
 9 Lajkó Csanád
  74′
 12 Grajzel Donáth  80′
       10 Bene Attila  54′

13 Rubint Richard
     14 Takács Tamás
 16 Tóth Máté
 93′  15 Pogonyi Dominik

18 Chifu Daniel Cristian
  82′
VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
RUBINT RICHARD KOSZTA PÉTER

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

95. perc: Még egy szabit kapunk. Bene Attila felé száll az ívelés, a földre esik, semmi nincs. Ennyi, vége, kikaptunk…. 3-2 a Salgótarjánnak.

93. perc: A pontrúgás a sorfalról szögletre ment. A beadás után óriási védés Egyed Balázstól, megúsztuk. Cserél még egyet a Tarján, de mindjárt vége. Magos Mátyást váltotta Tóth Máté.

93. perc: A saját tizenhatosunknál adjuk el a labdát, ami miatt szabálytalankodik is Mahalek Marcell. Sárgát kap érte.

92. perc: A fehér mezesek jöhetnek szöglettel.

90. perc: Négy perc hosszabbítás.

89. perc: 22 méterről kapunk egy szabadrúgást, Chifu Daniel rúgja felé.

87. perc: Putnok támadás, Bene Attila beadása bedobásra megy. Tóth Szabolcs nagy bedobását kifejelik, érkezik Lajkó Csanád, messziről lő, a kapus fogja.

82. perc: Kihasználjuk harmadik cserénket is. Chifu Daniel váltotta Csicsvári Milánt.

80. perc: Változtat a Salgótarján is. Grajzel Donát állt be Sárközi Tamás helyére.

79. perc: Tarlósi Milán ziccerbe vihette a labdát a kapunkra, Egyed Balázs mellett elment a labda, a kapufáról viszont a kezeihez került.

77. perc: Szabálytalankodnak Mariussal szemben, amire Ő kakaskodással válaszol. Az ítélet: Marius és Barta Barnabást is kiállította a játékvezető.

77. perc: Közel volt a Salgótarján a negyedik góljához. Nyisalovits Donát lépett bele a bepasszba, így nem került át a hosszú oldalra a labda a tisztán érkező hazai játékoshoz.

76. perc: Nyisalovits Donát adta be a hosszú oldalra, Lajkó Csanád nem érte el.

74. perc: Cserélünk másodjára is. A kétgólos Vajda Roland hagyta el a pályát, Lajkó Csanád kapott lehetőséget.

72. perc: Létszámfölényes hazai akció, Kitl Krisztián lőhet távolról, Egyed Balázs fogja.

70. perc: A tizenhatosunk vonalán szabálytalankodunk, Tarlósi Milán ellőtte a sorfalunk mellett és a kapufa mellett is, ez nem rajtunk múlt.

68. perc: Csicsvári Milán kap sárga lapot.

64. perc: Tarjáni bedobás után szöglet, jön Híves Balázs aki befejelte. Megfordította az eredményt a Salgótarján. (3-2)

61. perc: Hazai bedobás után kontrázunk, Egyed Balázs rúgja ki a labdát, Katona Bence szelídítené meg de Marius nélkül nem ment volna. Közös erővel megvan, Bene Attilához kerül a laszti, aki indítja Katona Bencét, kiviszi a szélre, élesen beemeli, Megyeri Gábor leszedi.

59. perc: Sárga lapot kap Szabó Tibor.

58. perc: Lendületes putnoki támadás, Katona Bence forog a tizenhatoson belül, lövéshez nem jut, a lecsorgóra Illés Richárd érkezik, rászúrja, fölé.

54. perc: Cserélünk. Czető Márk gyengélkedését nem szemlélte tovább Koszta Péter, Bene Attila jött be, Tóth Szabolcs ment vissza bal bekk pozícióba.

53. perc: Könnyen a vezetést is megszerezhette volna a Tarján. A bal oldalunkon verik meg ismét, a beadásra ketten érkeznek tisztán, Egyed Balázs szenzációs védéssel tartotta meg a döntetlent számunkra…

51. perc: Hihetetlen, egyenlít a Salgótarján. A jobb szélen futnak el, a beadás tökéletes Tarlósi Milán felé, aki be is fejelte ahogy kell. Egyed Balázs hiába ért bele, a gól az így is gól… (2-2)

48. perc: Mindkét oldal bal oldala sebezhetőbb, Czető Márk véti el amiből jön is egy helyzet, távoli lövés Sárközi Tamástól, nagyon elmérte.

46. perc: Mi kezdtük a második játékrészt. Izgalmas negyvenöt percnek nézünk elébe. HAJRÁ PUTNOK!!!