10 Molnár Martin
   4 Tóth Szabolcs
 20 Lakatos Róbert      5 Madarász János  73′
 15 Balogh Dénes
 41′  29′  7 Zimányi Ádám

41 Horváth Szabolcs
 64′    14 Süttő Attila      88′
 69 Fazekas Máté
 64′  17 Kemény Tamás
 70′  17′
 70 Csattos Csaba

23 Constantinescu D-M.
 87 Tucsa Róbert

33 Csirszki Martin
 84′  67′
CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 55 Jakab Norbert
 21 Elek István
 8 Sárándi Milán
   2 Csicsvári Milán
 9 Lázi Csaba

3 Nyisalovits Donát
 73′

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

93. perc: Itt a vége, fuss el véle, mi futunk a három ponttal!!! Sajóbábony-Putnok 1-3!!!!!

90. perc: Illés Richárd háttal Katona Bencének mégis odafejeli neki, Bence kiválóan továbbított Mariusnak, aki meg sem állt a hazai kapuig, majd gólt guríííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííít!! Megvan az első putnoki gólja!!!! (1-3)

88. perc: Süttő Attila amolyan Eden Hazard szlalomba kezd (ilyet minden meccsen egyszer bemutat), a negyedik ember már szabálytalan vele. A pontrúgás után elveszítjük a labdát. Süttő Attila vágja a földhöz a lasztit, sárgát kap érte.

86. perc: Sebők Balázs cselez, kapu elé emelne, gyertya lett belőle.

84. perc: Illés Richárd mutatkozik be a Putnokban, a mai napon legalábbis. Csirszki Martin jött le.

82. perc: A szögleteket fényévekkel nyerjük. Most jövünk mi és reméljük a gól is!!! Marius adja be, elvétik a hazaiak, közelről nagy bravúrral véd Málik Mihály, az ismétlést pedig egy védő vágja ki. Ahhhhh! Ez fájt, hogy nem ment be…

81. perc: Rég volt már Sajóbábony szöglet, most van. Mahalek Marcell fejjel szabadít fel, miénk is a labda.

78. perc: Nagyon szép Putnok akció, Süttő Attila indította Varga Márkót, aki középre ad, Katona Bence egy kis bábonyi segítséggel vissza tudja tenni Zimányi Ádámnak lövőre, aki az égbe lő.

76. perc: Tóth Szabolcs megannyi jó beadás után most a lövést választotta, nem sokkal de mellé.

73. perc: Cserélünk, Madarász János kap pihit, Nyisalovits Donát a helyén.

72. perc: Jó beadás jobbról, Málik Mihály bokszolja ki. A lecsorgót Süttő Attila adja be, egy hazai védő a kapusa elől fejeli el, szöglet.

70. perc: Koszta Péter is változtat, Kemény Tamás hagyta el a pályát, Varga Márkó váltja.

67. perc: Újabb sárga, Csirszki Martin nyúzza meg egy kicsit ellenfele mezét.

66. perc: Madarász János kap kiváló indítást a jobb szélen, egy csel után lő, kapufa. A másik oldalon is akad egy nagy lehetőség, Zimányi Ádám utolsó emberként szabadít fel.

64. perc: Cserél a Bábony, Horváth Szabolcsot váltotta Erdei Nagy Norbert.

64. perc: Fazekas Máté csatlakozik putnoki kollégájához, ő is sárga cédulát kap.

63. perc: Fülöp Gergő játszott amerikai focit, a tizin kívül vitte kézben a labdát, jár érte a sárga.

58. perc: Nagy lehetőség, a jobb oldalról Marius adta be laposan középre, Katona Bence jön is, de szögletre mentik előle. A kornert Czető Márk fejeli…….. a kapu fölé. 🙁

55. perc: Közelről próbálják kapura kanalazni a labdát a hazaiak, Fülöp Gergő kezében pihen meg.

52. perc: A jobb szélen kap jó labdát Tóth Szabolcs, jó a csel, majd tökéletes a beadás, Katona Bence mindenkinél magasabbra ugrik és szép gólt fejel!!!!! Ismét vezetünk!!! (1-2)

48. perc: Ismét jön Tóth Szabolcsi dombról neki futós bedobása, elképesztő nagyra sikerült, Marius szedi össze a hosszún, de a kezére pattan, kifelé jár a szabi.

46. perc: A Bábony kezdte a második negyvenöt percet.

SZÜNET

45. perc: A jobb sarokból kapunk még egy szabit, Kemény Tamás lövi kapu elé, kifejelik és vége is a félidőnek.

41. perc: Óriási gólt lő Balogh Dénes kb. 25-ről, de valahogy a hálón kiment a labda…. Mégis gól ez a gól. Azta…. (1-1)

37. perc: Tátrai Gergő küldte a kapunk elé a labdát, egy körömcipőnyin múlott hogy nem érte el Csattos Csaba, köszönjük szépen neki!

34. perc: A putnoki büntetőterülettől 6 méterre kap szabit a Sajóbábony, veszélyes a szitu, na mizu, mizu, mizu. Hát-hát Katona Bence két hazai között emelkedett a levegőbe és szögletre fejelt. Jó is a beadás, mégsem tudunk megkönnyebbülni, elrontják a hazaiak.

31. perc: Hatalmas bedobás Tóth Szabolcstól, aki a pálya melletti domboldaltól futott neki. Kemény Tamás csúsztatta kapura, Málik Mihály kapaszkodott és épphogy beleér. Szöglet. Kifejelik, jöhet a másik oldalról is még egy. Ezt is jól adja be a Putnok 17-ese, felszabadítanak.

29. perc: Balogh Dénes sárgul be a hazaiaknál, Csirszki Martinnal szemben volt szabálytalan.

26. perc: A hazaiak egyik legjobbja, Lakatos Róbert cselez a tizenhatosunknál, másodszorra szerencsével marad nála a labda, lő, Fülöp Gergő kezében kicsit dadog a labda, de csak megvan.

22. perc: Kemény Tamás jó passzal találta meg a két védő közé befutó Katona Bencét, aki egy csel után távolról kínálja rá, nem sokkal de fölé.

20. perc: A jobb szélről is elvégezhetünk egy szabit, Süttő Attila ballag a labda mögé. A beadást Tóth István fejeli saját kapuja fölé. Kemény Tamás a sarokrúgó, remek a beadás, még jobb a befejezés, Mahalek Marcell közelről a léc alá pattintotta!!!! Vezetünk!!!!! (0-1)

18. perc: Putnoki szabadrúgás a bal szélről, Kemény Tamás keményen lövi a kapu elé, Málik Mihály fogja biztosan.

17. perc: A középpályán veszítettük el a labdát, az akcióból ezúttal Horváth Szabolcs fejelhetett, Fülöp Gergő véd. Nem sokkal utána Kemény Tamás szabálytalankodik, sárga lapot kap.

13. perc: Zimányi Ádám harcol ki sarokrúgást az alapvonalnál. Kemény Tamás beadását kapura piszkáljuk, Málik Mihály véd lábbal, a kipattanót elvétjük, hazai ellentámadás, a bal szélen Sebők Balázshoz kerül a labda, fejel, mellé.

10. perc. Tóth Szabolcs futott emberével, az első hazai szöglet is megvan. A hosszúra érkezik a labda, Zimányi Ádám fejelte ki.

7. perc: A sarokrúgásból lecsorgóra Tóth Szabolcs érkezett volna, tisztázni tudtak előle.

6. perc: Egymás után két lövőhelyzet is kialakulhatott volna, másodjára Süttő Attila szúrta rá, megpattan, szöglet.

4. perc: Süttő Attila bal oldali beadására nem érkezik második ütemben senki, pedig lövőre jött volna…

0. perc: Mi kezdjük a mérkőzést, az idei szezonban először kezdőként a pályán Katona Bence.

15:29: A hazai csapat sárga-kék, a Putnok FC fehér-fekete mezben lép pályára a mai napon.

15:26: Sok szeretettel köszöntjük a Sajóbábony VSE – Putnok FC NB3-as bajnoki labdarúgó mérkőzés online közvetítésének követőit.