79′  34′
 13 Mahalek Marcell

14 Nyitrai Dávid

14 Süttő Attila
 81′    15 Németh Béla

16 Illés Richárd  65′
       16 Lippai Ákos
 68′  5′
 17 Kemény Tamás

7′
   17 Turcsik Tamás

23 Constantinescu D-M.

18 Bihari Gyula

33 Csirszki Martin

20 Bocsi Patrik

CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap   CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 21 Elek István
         21 Hegedűs István

2 Csicsvári Milán
       3 Horváth Benjámin
 56′
   59′
 3 Nyisalovits Donát

7 Németh Dénes
 68′
 4 Tóth Szabolcs
  46′
       10 Kovács Filip

9
Mezőssy Levente
  65′

19 Belényesi Miklós  82′
 11 Katona Bence
  55′

VEZETŐEDZŐ           VEZETŐEDZŐ
  KOSZTA PÉTER
          URAY ATTILA

A MÉRKŐZÉS ESEMÉNYEI PERCRŐL PERCRE:

94. perc: Reklamálásért sárgát kap Zimányi Ádám. Ez a meccs utolsó mozzanata, vége a dalnak. Harmadik hazai meccsünkön is vereség a vége, 2-0-ra nyert a Tállya.

92. perc: Jobb szélről jön a beadás, a fejes is, meg Tarr Tibor is…. Ugye le sem kell írnunk mi lett a történet vége. Közben lecsorog a négyperces hosszabbítás. A putnoki Titanic elsüllyedt….

90. perc: Egy kipattanó labda Tóth Szabolcs elé kerül, megint jó lövést ereszt meg, Tarr Tibor azonban ezt is fogta. Kiváló napot fogott ki a Tállya kapusa.

88. perc: Időhúzásért sárgát kap Tarr Tibor.

87. perc: Összejöhetett volna a szépítés ha Katona Bence közelről a kapuba tudja fejelni a labdát.

83. perc: Egy putnoki ívelés, a hosszú oldalon Katona Bencéhez kerül a labda, kapura tűzi, Tarr Tibor ezt is megfogja.

82. perc: Belényesi Miklós a harmadik csere a vendégeknél, Ondó Jánost váltotta.

81. perc: Ismét villan a sárga, Süttő Attila a jutalmazott.

79. perc: Mihálszki Csaba csap le messziről a Tóth Szabolcsnál lévő labdára, a kapuig meg sem áll, Fülöp Gergő mellett a kapunkba teker. (0-2)

76. perc: Mezőssy Levente ível a hosszúra, Katona Bence a tizin belül, harcol, élesen középre ad, nem érünk oda, oldalbedobás lesz belőle.

69. perc: Mahalek Marcell kerül helyzetbe a kapu elé begyötört labdával, Tarr Tibor kijön a kapujából véd, viszi Marcit is magával. Mehet tovább a játék.

68. perc: Cserél a Tállya is. Németh Dénes kap lehetőséget, a gólszerző Lippai Ákos jött le.

67. perc: Na azt mondja meg valaki ez hogy maradt ki. Csodás labdát kap Csirszki Martin a bal szélen, kiválóan centerez a kapu elé, mindenki verve, Katona Bence érkezik és valahogy csodával határos módon Tarr Tibor védi.

65. perc: Mezőssy Levente a pályán, Illés Richárd kap pihenőt.

63. perc: Zimányi Ádám indítja a bal szélen Csirszki Martin, aki középre emel, a lepattanó Zimányi Ádámé, lő a csapatkapitány, Tarr Tibor ezt is védi.

61. perc: Putnok támadás végén egy lecsorgó épp Tóth Szabolcs elé kerül, aki messziről célba vette egykori csapata kapuját, Tarr Tibor véd nagyot.

59. perc: Horváth Benjámin hamar besárgul. Kemény Tamás áll a labda mögé a megítélt szabadrúgásnál. Tarr Tibor repül és kiöklözi a labdát.

56. perc: Változtat Uray Attila is, Horváth Benjámin váltotta Huszti Dávidot.

55. perc: Taktikai cserét hajt végre Koszta Péter, lehozta Varga Márkót és pályára küldte Katona Bencét.

52. perc: Jézus Mária mekkora helyzet, Kemény Tamás nincs lesen, egy az egyben mehet a kapura kicsit kisodródott, egy visszacsel, még egy csel, lövés, blokk, nincs gól. Mi maradt kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

49. perc: Nyitrai Dávid faultolja Csirszki Martint, az ellenfél tizenhatosának sarkától öt méterre kapunk szabit. Kemény Tamás végzi el, rárúgta, nagyon fölé.

46. perc: Mi kezdjük a második félidőt.

46. perc: A félidőben cserél Koszta Péter, Tóth Szabolcs lép pályára Czető Márk helyén.

FÉLIDŐ

45. perc: Nem hosszabbít a játékvezető, pihenőre vonulnak a csapatok.

43. perc: Nem tudunk felszabadítani a bal szélen, majd rosszul passzolunk, Németh Béla kerül lövőhelyzetbe, eléggé fölé durrant.

42. perc: Mihálszki Csaba vitte végig akaratát az egész védelmünkön, az ötös sarkáról rászúrta, Fülöp Gergőnek forró volt a labda, kipattant róla, a lecsorgót Süttő Attila hozta ki.

41. perc: Czető Márk nagy bedobása után, nagyon jól játszottuk ki a védelmüket, Marius és Csirszki Martin kényszerítőzött, utóbbi lőtt, Tarr Tibor védett.

37. perc: Utolsó emberként veszítjük el a labdát, Ondó János sprintel a kapunk felé, köszönjük neki, hogy távolról ellövi és mellé megy.

34. perc: Mihálszki Csaba viszi földre Madarász Jánost, be is sárgul. Az oldalvonal mellől Kemény Tamás végzi el a szabadrúgást. Úúúúúú, nagyon jól megy befelé a labda, Czető Márkot előzték meg.

32. perc: Újabb putnoki szöglet. A hosszú oldalra csúsztatjuk, majd pár percig letáborozunk a kapujuk elé.

30. perc: Huszti Dávid kap sárga lapot, Csirszki Martinnak rúgott oda.

27. perc: Süttő Attila nagyon pontos labdával találta meg a tizenhatoson belül Illés Richárdot, aki azonnal továbbtette Zimányi Ádámnak, Ő lőtt volna, de picit elpattant előle és ez épp elég volt, hogy kirúgják előle.

25. perc: Küzdünk, harcolunk, többet birtokoljuk a labdát és ezerrel támadunk, egyenlőre eredmény nélkül. Egyenlőre….

22. perc: Hosszú idő után jut el ismét a kapunkig a Tállya, szöglet lesz a vége. Fülöp Gergő húzta le a labdát, a kirúgás közben kirúgták konkrétan a kezéből, de másodjára előre tudta vágni. Ajjaj….

20. perc: Putnoki szabi, Süttő Attila emelte be, Madarász János passzolja tovább, Csirszki Martin lő, Tarr Tibor ment az alapvonalon túlra. A sarokrúgásból jön a tállyai felszabadítás.

17. perc: Varga Márkó és Csirszki Martin játszott össze, utóbbi beadását szögletre mentik. Kisszöglet, Kemény Tamás jól ad középre, pont Madarász János elé fejelik, aki lőne, belelépnek a lövésébe.

12. perc: Csirszki Martin forgatta be védőjét, távolról kapu elé tette, végül majdnem kapura volt jó. Kemény Tamást rántja le Mihálszki Csaba, putnoki pontrúgás. Süttő Attila emeli be második szándékból, nem jó sajnos, Tarr Tibor veszi birtokba a labdát.

10. perc: Szépen végigvitt támadás a részünkről, Kemény Tamást ugrattuk volna ki, szöglet. Nagyon jól csavarodik, Czető Márk érkezik, fejel, nem sokkal de mellé száll. Nem baj, csinálni kell tovább!

7. perc: Kemény Tamás rúgott oda ellenfelének, sárgát kap érte rögtön a meccs elején.

4. perc: 25 méterre a kapunktól kap szabadrúgást a Tállya, miután Fülöp Gergő későn rúgta ki a labdát a blokkról lepattanónál pedig Illés Richárd szabálytalankodott. Lippai Ákos ilyen távolságból is büntetett, nagy gólt ragasztott a jobb felsőbe. Fülöp Gergő vetődött, de védeni nem tudott. (0-1)

2. perc: Hatalmas lövés a tizenhatoson kívülről Ondó Jánostól, óriási felső kapufa, egy percig biztos rezgett a léc.

0. perc: A vendégek kezdték a találkozót, Ondó János végezte el a kezdőrúgást.

15:50: A Putnok FC kék színű mezben, a Tállya fehérben fog játszani.

15:49 : A csapatok befejezték a bemelegítést, tíz perc és kezdünk. A vasárnapi időpont ellenére elég szép számú közönség látogatott ki a mérkőzésre, kb. 300-an lehetnek.

15:40 : Sok szeretettel köszöntjük a Putnok FC – Tállya KSE bajnoki labdarúgó mérkőzés online közvetítésének követőit, a Putnok és a Tállya drukkereit. A Várady Béla Sportközpontban ragyogó napsütés van, reméljük a putnoki játékosok is tündökölni fognak csak úgy mint egy hete Cigándon!!! HAJRÁ PUTNOOOOOOOOOOK!!!! :):):)