3 Nyisalovits Donát          2 Nagy Péter
   20′ 48′

4 Tóth Szabolcs  75′    57′    3 Fodor Péter  46′
 5 Madarász János

63′  82′  4 Márton András
 6 Szemere Balázs

5 Dajka László
 7 Zimányi Ádám

23′ 86′
 78′    11 Kovács Péter
   89′
 8 Fehér Balázs

12 Nagy Dávid  79′
 64′

9 Balogh Alex
 91′
   90′    14 Hussein Shadi
 11 Katona Bence
   40′
     15 Orosz Máté        85′
 12 Czető Márk

16 Illés Gábor
 23 Csicsvári Milán
 66′
   48′    17 Nagy Róbert  46′

CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap   CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap

9 Turcsik Tamás  46′
   69′
 15
Icsó Zsolt
 75′        10 Bussy Dávid
 46′
 16 Illés Richárd
 91′        18 Kapacina Kevin
 24 Zimányi Adrián
 66′        20 Lipusz Norbert
  VEZETŐEDZŐ           VEZETŐEDZŐ
  KOSZTA PÉTER
          GERLICZKI MÁTÉ

A MÉRKŐZÉS ESEMÉNYEI PERCRŐL PERCRE:

95. perc: A játékvezető lefújta, 3-3 a végeredmény.

92. perc: Túléltünk egy újvárosi szabadrúgást, Egyed Balázs fogta a labdát, az ellentámadásból Zimányi Ádám íveli középre, a kapus véd, a levágódót Fehér Balázs szúrta kapura, fölé.

91. perc: Kihasználta harmadik cserelehetőségét is a Putnok, Balogh Alex helyén Illés Richárd.

90. perc: Balogh Alex is sárgát kap.

89. perc: Pap Zsolt és Kovács Péter is sárgát kapott. Nagyon parázs a mérkőzés.

86. perc: Hihetetlen helyzet a vendégek előtt, Egyed Balázs káprázatos mozdulattal védett.

86. perc: A megítélt büntetőt Zimányi Ádám berúgta!!!!! (3-3)

85. perc: Szöglet után közvetlen közelről szerezhettünk volna gólt, de Orosz Máté rávetődött a labdára kezezett és kiállította a játékvezető.

82. perc: Madarász János faultolt és megkapta érte a második sárgáját. Elhagyhatta a játékteret.

80. perc: Változtat a vendég gárda, Nagy Dávid kap pihenőt, Pap Zsolt szállt a ringbe.

78. perc: Katona Bence birkózik, levágódik a blokkról a lövése, megint kéz gyanús helyzet, büntető nincs. Sárga lap viszont van, Zimányi Ádámnak.

75. perc: Óriási esély előttünk, a kapu előterében Madarász János emelte a hosszú sarok felé a labdát, Icsó Zsolt épphogy nem érte el. A publikum kezet reklamál.

74. perc: Második cseréjét használja ki a Putnok, Tóth Szabolcs jött le és Icsó Zsolt állt be.

69. perc: Turcsik Tamás is besárgul.

68. perc: Tóth Csaba nagyot védett egy távoli putnoki kísérlet után.

66. perc: Cserélünk mi is, Csicsvári Milán helyére Zimányi Adrián érkezik.

63. perc: A bal szélen futott el szenzációsan Illés Gábor, középre adta, az érkező Nagy Dávid pedig a hosszún kapura rúgta, Egyed Balázs védett, de becsorgott a kapunkba. Madarász János sárgul be.

58. perc: Nagyon veszélyes ellentámadás, ezúttal nincs les, Orosz Máté ad középre, de nagy nehezen csak tisztáztunk.

57. perc: Tóth Szabolcsot vélte szabálytalannak a játékvezető, sárga a jutalma.

56. perc: Zimányi Ádám és Katona Bence zavarta meg a vendégek védelmét, meg is szerezték a labdát, Katona Bence meg sem áll az alapvonalig, a beadása a kapufa tetején pattan, a hosszún érkező Madarász János rányeste, a blokkról jött ki.

54. perc: Teljesen nyílt a mérkőzés, az izgalmak tovább fokozódnak. Mindkét fél bátran támad.

48. perc: Csicsvári Milán szabálytalankodott a tizenhatosunkon belül, jár a tizenegyes a másik oldalon is. Nagy Péter az ítélet végrehajtó, a büntetőt Egyed Balázs kifogta, de a kipattanót Nagy Péter befejelte. (2-2) Sárga lapot kapott Csicsvári Milán az iménti esett miatt.

46. perc: A vendégek kezdték a második játékrészt.

46. perc: Kettős cserét hajt végre a Tiszaújváros a szünetben, Fodor Péter és Nagy Róbert jött le, Turcsik Tamás és Bussy Dávid lép pályára.

45. perc: Nem hosszabbít a spori, jöhet a félidő, Putnok vezetéssel.

41. perc: Katona Bence nagyon agresszíven támadta le az Újváros belső védőjét, meg is szerezte a labdát, majd kiválóan tálalt Zimányi Ádám elé, aki átvette, de a lövés előtt elvették tőle a labdát.

40. perc: Szenzációs támadás a jobb oldalon, Szemere Balázs legalább tíz méteres távolságból csapott le a bizonytalankodó védő mellett a labdára, középre adta, Katona Bence érkezett és a hosszúba passzolta!!! (2-1)

35. perc: Újabb fault a részünkről, Hussein Shadi ad középre, jön a fejes, de les miatt lefújták.

33. perc: A tizenhatosunk sarkánál szabálytalankodtunk az ellenfél játékosával, veszélyes helyről végezhetik el a pontrúgást. A beadásnál lökés, kifelé jár a szabadrúgás.

32. perc: A középpályánk közepéről kap szabit a vendég együttes, az életerős keresztlabdát Madarász János tessékelte bedobásra.

28. perc: Létszámfölényes szituáció után Balogh Alex kísérletezett távolról, a blokkról Tóth Csabához került a labda.

23. perc: Putnoki támadás végén Balogh Alexet vágták fel a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt. Zimányi Ádám higgadtan értékesítette, egyenlítettünk!!!! (1-1)

21. perc: Koszta Pétert elküldte a kispadtól a játékvezető a partjelző javaslatára.

20. perc: Az agilis Tiszaújváros a negyedik szögletét rúgta be, a lepattanót visszafejelték, majd Nagy Péter érkezett gól és a hálónkba bólintott. (0-1)

17. perc: Orosz Máté kapott kiváló keresztlabdát Kovács Pétertől, a rövidet vette célba, Egyed Balázs ért le és védett. A szöglet után felszabadítottunk, de hamar visszakerült a térfelünkre a labda, sőt újabb vendégszöglet, amit fölé fejeltek. Az utóbbi percekben aktívabb a fekete mezes csapat.

15. perc: Putnoki bedobás után a csúsztatás az újvárosi portásé, aki égbekiáltó kirúgással futtatta volna Nagy Róbertet, a hazai tizenhatosnál lepattanó labdát végül Egyed Balázs szerezte meg.

11. perc: A bal szélen építkezett fel jól az Újváros a beadást szögletre mentettük. A kornert sikerült kifejelnünk.

9. perc: Hatalmas gólszerzési esély előttünk, Katona Bence tette le szélre Madarász Jánosnak, aki azonnal beadta, Tóth Szabolcs két ember között remek ütemben lépett ki és közelről a felső léc fölé lőtt!!! Úúúúú, nagy helyzet volt!

6. perc: Nem szabadult fel a kapunk előtere, bedobás után Nagy Dávid vehette volna be a putnoki ketrecet, Egyed Balázs fogta.

6. perc: Lekontráz minket a jobb szélen a Tiszaújváros tisztán adhatnak középre, de Szemere Balázs szerezte meg a mindenki mellett elsuhanó labdát.

5. perc: Katona Bence került lövőhelyzetbe a tizenhatoson kívülről, középre tartó lövését szépen védte Tóth Csaba.

3. perc: Ahogy az várható volt nem estek egymásnak a csapatok, nagy küzdelem és taktikai csata várható.

0. perc: A kék mezes Putnok kezdte a mérkőzést, fekete-zöldben a Tiszaújváros.

12:50: November végi időjárás, köd, zimankó, sár, borús égbolt, minden játszik ma a csapatokon kívül ami nem túl kellemes.

12:46: Nagyon sok szeretettel köszöntjük online közvetítésünk követőit, a Putnok FC és az FC Tiszaújváros szurkolóit. Köszönjük, hogy minket választottak, hamarosan kezdődik a Putnok-Tiszaújváros bajnoki mérkőzés az NBIII Keleti csoportjából.