VÉGEREDMÉNY: PUTNOK FC – FC HATVAN 4-2

Kezdő-Putnok-Hatvan vége

Vége

2. félidő

93. perc: Vége a mérkőzésnek!!!! Putnok-Hatvan 4-2!!!!! Igeeeen!!!

91. perc: Lukács Zsombor 25-ról gondol egyet, ellövi, Pápai Krisztián véd hatalmasat!!!

Gól

89. perc: Ádám Feri a léc alá lőtt bombájával 4-2 ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

Sárga lap

85. perc: Gólörömért kap sárga cédulát Ádám Ferenc.

Gól

85. perc: Putnoki kontra, Madarász Jani továbbít Ádám Ferihez, aki a védőkre vezeti a labdát, majd ellöviiiiiii góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól! (3-2)

Gól

81. perc: A bal szélen szépen fordulnak le a védőinkről, a középreadás remek, Lukács Zsombor érkezik mint a vonat és egyenlít. (2-2)

79. perc: Pataki Roland kap labdát a büntetőterületen belül, éles szögben lépeget befelé, szerelik.

Csere

78. perc: Az utolsó cserelehetőségünket használjuk ki. Pataki Roland érkezik, Sramkó Ronald távozik.

77. perc: Ádám Feri és Keményffy kettő a háromban támad szuperszonikus sebességgel, Feri messziről rálövi, pattogós lövése mellé megy.

Sárga lap

76. perc: Sárga lap a játékvezető kezében, Lakatos Mikinek mutatta fel.

75. perc: Sok esemény nincs, nagy küzdelem van.

71. perc: Nem jó hír, mentőt kellett hívni Fellner Krisztoferhez. Ha igazak a hírek Achiless-sérülése van… Jobbulást kívánunk neki!!!!

Csere

69. perc: Cseréhez készülődünk. Madarász János váltotta Csirszki Martint.

66. perc: Lukács Zsombor fut a jobb szélen, két ember megvan, Keményffy Máté nincs, szöglet. Pápai Krisztián érkezik a légtérbe tovább paskolja, újabb szöglet a másik oldalról is. Jó a beadás, Lakatos Miki kerül a földre, lefújja a spori.

Helyzet

62. perc: Mertse Ábel tör be a sárga mezesek tizenhatosán belülre, tökéletesen tálal középre, érkeznek sokan, de nem elegen a mieinktől, mindenki előtt elmegy a labda.

Helyzet

57. perc: Óriási lehetőség, Ádám Feri viszi lendülettel a védőfalra a labdát, ütemtelenül elrúgja távolról, kapufaaaaaaa. Aztaaaaa…

Csere

55. perc: Sajnos le kell cserélni Fellner Krisztofert, akit hordágyon hoznak le, súlyos a sérülése…. A helyére Bartók István állt be. Ez volt a vendégek utolsó változtatási lehetősége.

Gól

54. perc: Putnoki akció, Keményffy Máté passzolja a lendületből érkező Takács Tamás elé a labdát, aki jó 25 méterről kilőtte a bal felsőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőtt!! Meseszép gól Takitól!!!!! Vezetünk!!! (2-1)

Csere

53. perc: Cserélünk mi is. Ádám Ferenc váltotta Szilágyi Szebasztiánt.

52. perc: A Hatvan játékosa a földön, ápolni kell. Reméljük nincs gond. Súlyosnak tűnik. Szép jelenet a putnoki játékosok vitték le ölben Fellner Krisztofert.

47. perc: Álmosan kezdünk, a vendégek éberen, Pápai Krisztián akad védenivalója, megoldotta…

Csere

46. perc: A szünetben cserélt a Hatvan. Mundi Zoltán állt be Gál Márk helyére.

1. félidő

45+2. perc: A félidőben 1-1 az állás.

45. perc: A vendégek jöhetnek szabival a térfelünk közepéről. Két perc lesz a hosszabbítás.

Sárga lap

41. perc: Támadásnál veszítjük el a labdát, Horváth Csanád rántja vissza ellenfelét, Ő is besárgul.

Sárga lap

37. perc: Újabb sárga, Karácsony Dávid a jutalmazott.

Sárga lap

36. perc: Sárga lapot kap Virág Ákos a Hatvanból.

Csere

34. perc: Cserél a Hatvan. Purzsa Máté helyett Fék Zsolt a pályán.

Gól

32. perc: Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!!!!! Miután szépen körbepasszolgattuk a vendégek tizenhatosát, Lakatos Miki kapja tisztán a jobb szélen, laposan becenterezi, Sramkó Ronald pedig az ötösről a kapuba passzolja!!! Ez az! (1-1)

30. perc: Keményffy Mátétól kapott labdát Mertse Ábel, befelé cselez, aztán a jobb felső irányába csavarja a labdát, jó kísérlet, nem sokat tévedett.

25. perc: Csirszki Martin kerül a földre, a vendég kaputól 30 méterre kapunk szabit. Mertse Ábel tekeri a kapu elé, felszabadít a védelem, Csirszki Martin szedi össze, beadná, bedobás lesz belőle.

23. perc: Hosszú labdát kap Lukács Zsombor, jól veszi le, Zimányi Ádám elcsúszik, távolról kapura lövi Zsombor, Pápai Krisztián vetődik és véd.

19. perc: A sarokból kap szabadrúgást a Hatvan, a beadás kemény, Pápai Krisztián öklözi ki.

Helyzet

18. perc: Mi támadunk, elveszítjük a labdát, kettő a kettőben kontrázik a Hatvan, Fellner Krisztofer adja középre, ziccer, Zimányi Ádámtól óriási mentés, nem jut lövéshez a vendégek támadója…..

Gól

12. perc: Elveszítjük a labdát, a tizenhatoson belülre jut az ellenfél, középen kicsi a rakás, nem tudunk felszabadítani és Simon Mátyás közelről a kapunkba emel. Vezet a Hatvan. (0-1)

10. perc: Csirszki Martin szökteti saját magát, középre emeli, jön a hatvaniak kapusa és övé a labda. Fél perccel később labdát szerzünk a középpályán, létszámfölényben vagyunk, a szellős védelemmel szemben távolról lő kapura Martin, mellé.

8. perc: Szabálytalanság Mertse Ábeltől, pontrúgással jöhet az oldalvonal mellől a vendég csapat.

5. perc: Katona Roland íveli fel csatártársa irányába, Gubacsi Zoli tisztáz szögletre. A beadást kifejeljük.

2. perc: Jó putnoki összjáték, rögtön az elején egy szögletet végezhetünk el. Kicsit túl méretesre sikeredett, Zimányi Ádám szedi össze a hosszú oldalon, visszaforgatja, megszerzik a sárga mezesek.

0. perc: Megvolt a sorsolás a csapatkapitányok között. A Hatvan kezdte a találkozót.

Felvezető

16:29: Már vonulnak fel a csapatok a kezdőkörbe.

16:23: A Hatvan sárga-kékben, csapatunk pedig sötétkék mezben fog játszani a mai napon.

16:17: Jó idő van, a nap ezerrel süt, inkább júliusnak érezzük mint szeptembernek.

16:13: Sok szeretettel köszöntjük a Putnok FC – FC Hatvan bajnoki mérkőzés online közvetítésének követőit.