69′

16 Illés Richárd   69′
       13 Bárdos Bence

17 Kemény Tamás

86′    14 Forgács Dávid Péter
   43′
 24 Zimányi Adrián

16 Mahalek Marcell
     77′

33 Csirszki Martin
  83′
   61′    19 Nagy Tibor
   64′

CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap   CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 21 Málik Mihály          25 Pápai Krisztián Marcell

2 Bodnár Dominik

5 Ivánka Patrik
 69′
 4 Tóth Szabolcs   69′
       11 Szabó Balázs
 62′

A MÉRKŐZÉS ESEMÉNYEI PERCRŐL PERCRE:

90. perc: Nincs tovább, vége. Putnok FC – DVTK II. 0-4.

87. perc: Makrai Gábor a tizenhatoson belülről hatalmas gólt ragasztott a kapunkba. (0-4)

86. perc: Kemény Tamás is a sárga lap sorsára jutott, miután odarúgott ellenfelének.

84. perc: Színészkedésért kapott sárga lapot Makrai Gábor.

83. perc: Szöglet után kis híján gólt fejelt a frissen pályára lépő Gál Benedek, próbálkozása épphogy fölé ment.

82. perc: Csirszki Martin kapott pihenőt, Gál Benedek jött be a helyére. A Diósgyőr is változtat Korbély Kristóf lépett csatasorba, Szarka Ákos jött le.

80. perc: Nem akármilyen helyzet, Csirszki Martin indította a szélen Szemere Balázst, aki bepasszolta Kemény Tamásnak, ám Mahalek Marcell és a vendég hálóőr közös erővel befeküdt elé, így a labda nem tudott áthaladni a gólvonalon.

77. perc: Mahalek Marcell és Zimányi Ádám duettben sárgult be. A putnoki tizenhatos oldalvonalától kapott szabadrúgást a DVTK. Az ívelés nagyon mellé és fölé is ment.

74. perc: Csirszki Martin távoli lövése kis híján beakadt, a Diósgyőr portása védett nagyon nagyot.

73. perc: Czető Márk és Csirszki Martin játszott össze, utóbbi élesen beadta, Sápi József elől Bukrán Erik szerezte meg a labdát.

69. perc: Orosz Marcell sérült meg, Ivánka Patriknak kellett beállnia a helyére. A Putnoknál Illés Richárdot váltotta Sápi József, Tóth Szabolcs pedig Fehér Balázs helyére érkezett.

64. perc: Megszerezte a harmadik gólját a Diósgyőr. Nagy Tibor pókhálózta ki a bal felsőt. (0-3)

62. perc: Cserél a DVTK, Szabó Balázs váltotta Szabó Balázs.

61. perc: Csirszki Martin is besárgult.

59. perc: Ismét Egyed Balázs a főszereplő, aki Szabó Balázs lábáról varázsolta le a labdát a büntetőterületen belül.

58. perc: Makrai Gábor egy az egyben lépdelt a kapunk felé kiváló indítást kapva, Egyed Balázs tigrisként vetődött a labda után, az ismétlésbe Nyisalovits Donát lépett bele, az utolsó Makrai kísérlet pedig fölé szállt.

56. perc: Lerántásért kap sárga cédulát Szabó Balázs.

54. perc: Bal oldalról Makrai Gábor kínálta meg lövéssel a putnoki kapust, de Balázs hárított.

51. perc: Madarász János közvetlen közelről, de háttal a kapunak próbált kapura rúgni, a levágódót Czető Márk szedte össze, szabálytalankodtak vele szemben. A szabadrúgást Zimányi Ádám vállalta el, mellé.

48. perc: Az öltözőben maradtunk kicsit középről teljesen tisztán lőhettek kapura, Egyed Balázs védett.

46. perc: A kék mezes Putnok kezdte a második félidőt, ám a DVTK nyithatta volna góllal, belső védőnk elcsúszott, Szarka Ákos pedig köszönte szépen egyedül vitte kapura, messziről elvállalta, mellé.

SZÜNET

45. perc: Vége a játékrésznek, a félidőben 2-0-ra vezet a DVTK.

43. perc: Ternován Patrik bal oldali éles beadása után Egyed Balázs csak belekapni tudott a labdába, a hosszún pedig Forgács Dávid passzol közelről a kapunkba. (0-2)

39. perc: Nagy putnoki helyzet, létszámfölényben támadunk, Csirszki Martintól kapja a labdát Madarász János, nagyszerű a beívelés, Kemény Tamás nem érte el, Szemere Balázs igen, de szorongatott helyzetből a testéről fölé pattan a labda.

37. perc: A gólszerző Szarka Attila lökte fel látványosan Nyisalovits Donátot, jár érte a sárga.

33. perc: Nagyon könnyen jutnak el a kapunkig a diósgyőriek, Makrai Gábor nincs lesen, Egyed Balázs mozdult ki jól a kapujából és a tizenhatoson kívül is menteni tudott.

31. perc: Hatalmas helyzetek a vendégek előtt. Ternován Patrik maradt tisztán a jobb oldalon, kísérletét Egyed Balázs bravúrral védte, az ismétlést teljesen közelről tűzték rá tiszta erőből, de a röviden is helyt állt Egyed Balázs, óriási védések voltak.

30. perc: Bal oldali beadás után Szarka Ákos fejesével megszerezte a vezetést a Diósgyőr. (0-1)

29. perc: Jajj, de rafkós megoldással próbálkozott Illés Richárd, miután lesipuskásként megszerezte a labdát, finom csellel próbálta elküldeni ellenfelét, mellyel abszolút gólhelyzetbe került volna. Sajnos nem jött, de ha bejött volna….

27. perc: Madarász János kapott sárga lapot szabálytalanságáért.

25. perc: Forgács Dávid távoli lövését fogta biztosan az elvetődő Egyed Balázs.

23. perc: Az ellenfél térfelének közepéről kapunk szabadrúgást, Zimányi Ádám ívelte előre, a piros mezesek tisztáztak, de egy bedobást harcoltunk ki, Kemény Tamás forgolódott a büntetőterületen belül, kapura is csavarta, Bukrán Erik fogta.

22. perc: Putnoki bedobás után Szemere Balázs szerette volna középre ívelni, lecsúszott a próbálkozás.

19. perc: Sokkal aktívabb a Diósgyőr jobb oldala, megint csak Ternován Patrik beadása okoz bonyodalmat, de csak megoldottuk. Fél perccel később megint Patrik a főszereplő, sárga lapot kapott Zimányi Ádám felrúgásáért.

14. perc: Megszületik az első DVTK szöglet, élesen száll a kapu előterébe a labda, kicsit dadog egy-egy hazai és vendég lábon, Kemény Tamás szabadított fel.

10. perc: Igencsak erős kezdő tizeneggyel támad a DVTK, jó pár NBI-et megjárt futballista rohamozza a kapunkat. Ezúttal Ternován Patrik emel középre egy jó csel után, szerencsére megoldottuk.

8. perc: Madarász János nagyon szép labdaszerzése után egy az egyben robogott a DVTK kapuja felé, Csirszki Martinnak tovább, tőle Illés Richárdhoz kerül a labda, lövés azonban nincs, elvették tőle a játékszert.

2. perc: Bal oldali szöglet után Bukrán Erik öklözte az alapvonalon túlra a labdát, az ismétlés a hosszú oldalon hagyta el a játékteret.

1.perc: Rögtön az elején egy eladott labda után jobbról érkezik a DVTK veszélyes középreadása, senki nem érte el, aztán sikerült tisztázni.

0. perc: A piros mezes diósgyőriek végezték el a kezdőrúgást.

15:57: Tamás Barnabás köszöntötte a csapatokat, majd Demeter Zoltán országgyűlési képviselő és Koszta Márk magyar bajnok labdarúgó végezte el az ünnepélyes kezdőrúgást.

15:46: Sok szeretettel köszöntünk mindenkit! Hamarosan kezdődik a Putnok FC – DVTK II. bajnoki labdarúgó mérkőzés és persze az online közvetítésünk követőit. Egyre nagyobb az izgalom a felújított Várady Béla Sportközpontban, nagyon sok néző látogatott ki a stadionavató bajnokira!!!!