44 Egyed Balázs      25 Pápai Krisztián
 3 Nyisalovits Donát

6 Szűcs Kornél
 4 Tóth Szabolcs
   74′  7 Varga József  63′    38′
 7 Zimányi Ádám
 43′    8 Zsiga Máté
 8 Vajda Roland
 46′    9 Boros Gábor  85  36′
 10 Bene Attila

10 Valkay Richárd
 12 Czető Márk

81′ 82′
 15 Orosz Marcell

13 Mahalek Marcell
     18 Orosz Donát

16 Illés Richárd

22 Géringer Tamás
 23 Constantinescu D-M.
 76′
 23 Fenyőfalvi Dávid  85  71′
 33 Csirszki Martin

79′  2 Géringer László
CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 35 Elek István  99 Prokopenko Péter
 6 Timkó István
   11 Korbély Kristóf
 9 Lajkó Csanád
 76′
 12 Budaházi Levente  85
 11 Katona Bence
 46′
       13 Farkas Marcell
 85′

10 Takács Tamás

17 Mertse Ábel
 63′
 18 Chifu Daniel Cristian
 43′

24 Pogonyi Dominik

VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
KOSZTA PÉTER
VÉG CSONGOR

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

94. perc: Itt a vége!!! 2-1-re nyertünk!!!! Szép volt Fiúk!!!

93. perc: Borzasztó izgalmak, Boros Gábor egy felvágott labdát a felső léc alá célzott, Egyed Balázs kiszedte. A szögletnél nem tudtunk felszabadítani, kapura emelték, Egyed Balázs fogta, megvan!!!!! Nehéz volt, de megvan!!!

92. perc: Diósgyőr támadás, jön a beadás és a fejes is, Egyed Balázs vetődik, hárít.

91. perc: Három perc hosszabbítás.

90. perc: A kapunktól harminc méterre kap szabit a Diósgyőr. Nyisalovits Donát fejéről ment szögletre. A korner kikanyarodott.

85. perc: Kettős cserét hajtott végre a DVTK, Fenyőfalvi Dávid és Valkay Richárd jött le, Budaházi Levente és Farkas Marcell kapott lehetőséget Vég Csongortól.

82. perc: Hihetetlen, még egy szögletet rúghatunk. A beadás tökéletes és Czető Márk ezt is befejelte, de még hogy!!!! Mi van itt!!! (2-1)

81. perc: Chifu Daniel nagyon szép szögletére svájci pontossággal érkezett Czető Márk és befejelte az egyenlítőgólunkat. (1-1)

79. perc: Csirszki Martin is besárgul.

76. perc: Egymás után két szögletet is rúg a Diósgyőr. Közben Mariust váltotta Lajkó Csanád, kihasználtuk a harmadik cserelehetőségünket.

74. perc: Reklamálásért újabb sárga, Tóth Szabolcs a kitüntetett.

71. perc: Fenyőfalvi Dávid kap sárgát.

70. perc: Chifu Daniel végzi el a kezdőkörből a megítélt szabadrúgásunkat, az emelést lefülelték a piros mezesek.

67. perc: Elveszítettük a labdát, letámad belőle a DVTK és szöglet a sztori vége. A sarokrúgást kifejelte Nyisalovits Donát, a visszaemelt labdáról viszont lemaradtunk, nincs les, az üresen maradó Szűcs Kornél vette célba a kapunkat. Mellé.

64. perc: A középpályánk közepéről kap szabit a Diósgyőr. Valkay Richárd jó 30 méterről is megpróbálta, nem is volt rossz, Egyed Balázs öklözte ki.

63. perc: Varga József hagyja el a játékteret, Mertse Ábel a pályán. Változtat a DVTK II. is.

61. perc Kontrát vezet a DVTK, Orosz Donát lő takarásból kapura, Egyed Balázs véd nagyot. Kellett!!!

55. perc: Csirszki Martin indul be a bal szélen Bene Attila passzából, beemeli Katona Bencéhez, aki kicsit hosszan tudja mellel átvenni, éles szögből lő, Pápai Krisztián a testével hárít.

54. perc: A vendégek irányítják a mérkőzést, továbbra sem találjuk önmagunkat.

48. perc: A tizenhatosunktól 3 méterre kap szabit a DVTK II. Laposan középre passzolták, Varga József kapásból kapura tűzte, Egyed Balázs fogta.

46. perc: A félidőben változtatunk. Vajda Rolandot hozta le Koszta Péter és Katona Bence lépett pályára.

SZÜNET

45+1. perc: Letelt az egy perces hosszabbítás. Félidő.

43. perc: Chifu Cristian szállt játékba Zimányi Ádám helyén és rögtön el is végezheti a szabadrúgásunkat, amit Marius a tizenhatosuk oldalvonalánál harcolt ki. A pontrúgást a DVTK kapusa védte, az ismétlést Csirszki Martin az égbe küldte.

38. perc: Csúnya szabálytalanság, Zimányi Ádám lábát rúgták el nagyon csúnyán. Sokáig ápolták és le is kellett cserélni. Varga József kapott sárgát.

36. perc: És itt a slusszpoén, Boros Gábor góljával megszerzi a vezetést a DVTK II. (0-1)

34. perc: Bene Attila hosszú indítása Tóth Szabolcsot kereste volna, akit kicsit letaroltak, de nem történt szabálytalanság a játékvezető szerint.

32. perc: A Diósgyőr került közelebb a gólszerzéshez, képtelenek voltunk őket elválasztani a labdától a saját tizenhatosunk előterében, így a jobb szélről érkező beadást Boros Gábor rúghatta kapura, nagyon fölé szerencsére.

29. perc: Tóth Szabolcs alig tudja berúgni a széltől, de rúghat még egyet, az pedig a kapu tetején landol.

27. perc: Megvan az első kapuralövés, Zimányi Ádám és Marius összjátékából a putnoki csk. rúgott kapura, a blokkról jött le. Szöglet.

22. perc: Nem történik túl sok minden a pályán…

17. perc: Kapunk egy szabadrúgást az ellenfél térfelén messze a kapujuktól, Zimányi Ádám tekeri középre, a szél belekap, az alapvonalon távozik a labdája.

15. perc: Ideje lenne felébrednünk, Boros Gábor beadására a hosszú oldalon totál tisztán érkezett Orosz Donát, Vajda Roland támadta meg, a lövése legyengült és mellé is ment.

11. perc: Vendég részről Boros Gábor fűzögette át magát néhány emberünkön, Mahalek Marcell volt a sarkában, a középreadásába beleléptünk, Egyed Balázshoz kerül a labda.

9. perc: Illés Richárd szöktette volna ki Bene Attilát, csak épp lesen találta csapattársát.

7. perc: Vajda Roland csavarta be nagyon jól a kapu elé, senki nem érte el, kirúgás.

6. perc: Hiába na, korán van még. Azért csak kiharcolunk egy szögletet.

3. perc: Az első percek a kapkodás jegyében teltek el, sokat egyik csapatnál sincs a labda.

0. perc: A diósgyőri fiatalok kezdik a mérkőzést. Elég nagy a szél, ezzel is meg kell majd küzdeni a játékosoknak.

10:21: 9 perc múlva kezdünk. A DVTK II pirosban, mi kékben játszunk a kora délelőtti bajnokin.

10:15: Sok szeretettel köszöntjük a Putnok FC – DVTK II. bajnoki labdarúgó mérkőzés online k’özvetítésének követőit, a Putnok drukkereit és üdvözöljük az éppen úton lévő többi NB3-as csapat játékosait!