12 Czető Márk

22 Katona Tamás
 84′

13 Mahalek Marcell    34′
 67′    23 Bíró Péter
 46′

14 Süttő Attila  90′
 72′    26 Balogh Krisztián
 86′    76′
 16 Illés Richárd

27 Kiss László

23 Constantinescu D-M.
 86′
     33 Virág Aladár

24 Csicsvári Milán

75′    45 Sidibe Ibrahima

79′
  CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap   CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 35 Elek István
         99 Csúri Bence

6 Takács Tamás
 92′
       5 Ramos Colon Luis
 86′

8 Varga Márkó  86′
       9 Patócs Richárd
 46′    62′
 9 Mezőssy Levente  90′
       14 Kovács Miklós
 84′

A MÉRKŐZÉS ESEMÉNYEI PERCRŐL PERCRE:

95. perc: Itt a vége, győzelemmel fejezzük be 2018-at, 1-0-ra legyőztük a DEAC-ot!!! SZÉP VOLT FIÚK!!! HAJRÁ PUTNOK!!!!

92. perc: A 3 perces hosszabbítás végéhez ér, Takács Tamás azért még “leváltja” Katona Bencét. Kihasználjuk a harmadik cserénket.

91. perc: Mezőssy Levente nagy pillanata, az egész pályát végigfutja a jobb szélen, a tizenhatoson belül középre is adja a labdát, Szabados István vetődik ki és megfogja.

90. perc: Cserélünk ismét. Mezőssy Levente kapott lehetőséget, Süttő Attila pihenőt.

89. perc: Ramos szabálytalankodik Katona Bencével szemben, Varga Márkó végzi el a pontrúgásunkat, fölé száll a kísérlet a jobb sarokból.

86. perc: Csere itt és csere ott. Marius helyén Varga Márkó, Balogh Krisztián helyett Ramos Colon Luis.

86. perc: Egy hiba, és majdnem megégünk. Patócs Richárd lövésénél szerencsénk van, a felső lécet találta telibe.

84. perc: Cserélnek a vendégek, Kovács Miklós lép pályára, Katona Tamás kap pihenőt.

83. perc: Ajjjaj, Virág Aladár lendületből érkezve, lapos-sunyi lövéssel veszi célba a bal alsónkat, Fülöp Gergő belekap, szöglet. Amiből putnoki bedobás lesz a végén.

80. perc: Tóth Szabolcsot fogják ollóba, a DEAC tizenhatos sarkától öt méterre kapunk szabit. Süttő Attila adja keményen a kapu elé, kifejelik a már nem olyan fehér mezes védők.

79. perc: Sidibe Ibrahima rúgott oda Illés Richárdnak, sárga jár ezért is.

76. perc: Újabb sárga, Balogh Krisztián kapta.

75. perc: Csicsvári Milán késett el, kap Ő is egy sárga lapot.

73. perc: Hatalmas helyzet a Debrecennél, Kerekes Krisztián lőhet, Fülöp Gergő nagyot véd, majd az ismétlésnél bár már a földön feküdt, szintén hárított.

72. perc: Sárgát kap Süttő Attila.

70. perc: Atyaég!!!!! Illés Richárd jól forgatott a szélre Tóth Szabolcshoz, aki Mariussal kényszerítőzik. Szabi remek csel után becenterezi, Katona Bence elé kerül, belecsúsznak, másznak a lövésébe, szöglet.

67. perc: Ezerrel támadunk, ezerrel kontrázik a Debrecen, faultot fúj a spori, Mahalek Marcell kap sárgát reklamálásért. Ja, a szabadrúgást Kerekes Krisztián végzi el és rúgja a kapunk fölé.

65. perc: Tóth Szabolcs a Mariustól kapott labdát ellenfelét sokszor becsapva adta középre, a lapos labdát a röviden sarokkal tette kapura Katona Bence, Szabados István véd.

62. perc: Az első sárga nem a miénk, Patócs Richárd harcolta ki magának.

59. perc: Sidibe takarásból veszi célba a kapunkat, Fülöp Gergő véd. Kicsivel később az arcához kap egy felugrásnál a tizenhatosunkon belül egy hajdúsági játékos, nincs büntető, színi tanoda van.

58. perc: Most pedig mi töltöttünk annál több időt a saját térfelünkön, mint amennyit szerettünk volna. Egy DEAC távoli kísérlet zárta le ezt a korszakot, Fülöp Gergő öleli magához a labdát.

55. perc: Megint beszorítottuk az ellenfelet a kapuja elé, jó lesz az….

51. perc: Kerekes Krisztián kapott picit hosszú passzt, Fülöp Gergő vetődik ki és birtokba veszi a lasztit.

47. perc: Rögtön az elején egy putnoki szöglet, kifejelik.

46. perc: A félidőben cseréltek a vendégek, Bíró Pétert váltotta Patócs Richárd.

46. perc: A DEAC kezdte a második félidőt. Az eső úgy szakad ahogy csak bír.

FÉLIDEI EREDMÉNYEK: (NB3foci.hu facebook csoport információi)

SZÜNET

45. perc: Nincs tovább ázás-fázás 15 percig, félidő.

44. perc: Putnoki szöglet, eszméletlen jól rúgta be Süttő Attila, majdnem gól lett belőle, üggyel-bajjal tudják kifejelni.

43. perc: Feljegyezhetünk egy Sidibe fejest, ami fölé-mellé megy.

42. perc: Jajj de szépen játszottunk, Nyisalovits Donát az ellenfél szorongatásával együtt is szépen teszi a jobb szélen Tóth Szabolcsnak, aki Csicsvári Milánhoz pörget, Ő nem teszi tovább, mert fellökik, de mehet tovább a játék.

38. perc: A bal szélen támad a Debrecen, hosszú lapos passzal vennék célba Sidibe lábait, Fülöp Gergő fut ki és vetődik a labdáért. Közben elkezdett szakadni az eső…

34. perc: Beszorítottuk a vendégeket, Süttő Attila csalta a távolságot, majd keményen rászúrta, hiába kint állt a kapus, kiszedte a léc alól. Szöglet. Putnoki. Nagyon jól csavarodik befelé, Tóth Szabolcs szedi össze a hosszú oldalon, ki tudja hogy került Ő oda, betette középre, Mahalek Marcell támadókat megszégyenítő higgadtsággal és labdakezeléssel fordult kapura és kilőtte a bal sarkot ahogy a nagykönyvben meg van írva. Helóbeló 1-0 ide.

28. perc: A DEAC bal hátvédje hibázik, Zimányi Ádám támadja le, Tóth Szabolccsal együtt megszerzik a labdát, Illés Richárd, majd Marius a labda útja, aki cselez, felrúgják. 18 méterről szemből igazán kecsegtető helyzetből kapunk szabit, Katona Bence hajtja végre, ha nem is 3 méterrel a felhők fölé, de 3 méterre a kapu fölé repül a labdája.

23. perc: A fehér mezes vendégek játszották ki jól a jobb szélt, a hosszú labdát Bíró Péter elől már csak szögletre tudta menteni Czető Márk. A sarokrúgást Katona Bence fejelte ki, Spitzmüller István azonnal betekeri, de lám-lám a legeredményesebb putnoki támadó ezt is kifejeli.

21. perc: Sokáig semmi érdemleges, aztán Kerekes Krisztián távolról próbálja meglepni Fülöp Gergőt, a jobb alsó mellett jó pár méterrel haladt ki a labdája az alapvonalon túlra.

15. perc: A debreceni kaputól jó 23-24 méterre kapunk szabadrúgást. Süttő Attila és Marius a laszti mögött. Attila elvállalta a lövést, Szabados István biztosan fogta.

11. perc: A mi “Katonánk” a Bence harcolt az ellenfél védőivel, a távoli lövésébe beleléptek, a lecsorgót Czető Márk jó 25-ről lövi kapura, ereje teljében szállt a labdája, csak az a kár, hogy fölé ment.

10. perc: Katona Tamás lehetett volna a legnagyobb hős a Putnok drukkerek szemében, ha Zimányi Ádám centerezését nem a kapu mellé, hanem a saját kapujába passzolja a hosszú oldalon. Ez meredek volt.

8. perc: Nincs esemény, a mezőnyben folyik a játék, már amennyire folyamatos tud lenni…

4. perc: Nagyon óvatosan kezdik a csapatok, ami egyértelműen a talaj számlájára tudható be. Itt egy hiba végzetes lehet.

0. perc: A kék mezes Putnok kezdte a mérkőzést, a pálya talaja nagyon mély, a labdakezelés nem lesz egyszerű feladat.

12:58 perc: Esős futam lesz a mai, bár most épp nem esik. Sok szeretettel köszöntjük az NB3 idei utolsó fordulójában az online közvetítésünk követőit. A Putnok FC a Debreceni EAC együttesét fogadja.