7 Bonivárt Erik  58′
 7 Zimányi Ádám
 61′
 26′
 37′  8 Tóth Patrik Alex    57′
 8 Fehér Balázs
 10 Magos Mátyás
 39′
 9 Balogh Alex
 19′
 11 Bódis Martin
 10′ 62′
 86′
 11 Katona Bence

56′  12 Jónás Dávid  72
 12 Czető Márk
   11′
 42′  15 Szita Bence
 23 Csicsvári Milán

52′  19 Szandai Dominik
 24 Zimányi Adrián
 50′
 45 Kovács Kristóf  72′

CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 1 Tóth András  1 Földi László
 5 Madarász János
 50′
 6 Illés Tamás  58′
 10 Kovács Bence    17 Molnár Erik  86′
 13 Sápi József
 82′        35 Tihanyi Olivér  72′

14
Bocsi Patrik
 91 Popovics Bertold
 15 Icsó Zsolt

16 Illés Richárd
 61′
VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
KOSZTA PÉTER
SZANYÓ KÁROLY

A MÉRKŐZÉS ESEMÉNYEI PERCRŐL PERCRE:

92. perc: Egy Szemere Balázs beadást épphogy mellé perdítette Katona Bence. A spori a sípjába fújt, vége!!! Győzött a Putnok!!!!

90. perc: Madarász János egymás után kétszer is remekül adott középre, mindkétszer tisztázott a vendégvédelem. Két perc hosszabbítás.

88. perc: A két szélsebes, Czető Márk és Balogh Alex kényszerítőzött jól, faultolták Alexet, Sápi József pedig nagyszerűen lőtte kapura a megítélt szabit, Czirjék Zoltán védett.

86. perc: Labdaelrúgásért Bódis Martin is sárgát kap. Közben harmadik cserelehetőségét is kihasználta a Balassagyarmat, Nagy Gábort váltotta Molnár Erik.

82. perc: Sápi Józsefet is csatasorba állította Koszta mester, Tóth Szabolcs kapott pihenőt.

80. perc: Végre tisztán lekontráztuk a gyarmatiakat, Balogh Alex villámgyorsan száguldott el, középre adta a kapus mellett a hosszún érkező Madarász Jánosnak, aki az üres kapuba passzolta a labdát. (6-3)

77. perc: Mi maradt ki megint. Illés Richárd lágyan továbbított Balogh Alex elé, aki közelről tiszta erőből a kapu fölé durrantott.

76. perc: Madarász János és Szemere Balázs játszott össze, utóbbi került lövőhelyzetbe, a kapus védett, a kipattanót kiemelték a bekkek.

75. perc: A fellazuló és kevesebb emberrel játszó vendégek ellenében ismét akciózunk, Balogh Alexhez kerül a labda, a hosszúra emelte, Katona Bence fejel és nincs gól.

72. perc: Cserélnie kell Szanyó Károlynak, Kovács Kristófot hozta le és Tihanyi Olivért küldte a pályára.

72. perc: Jónás Dávid is sárga lappal gazdagodik.

71. perc: Kovács Kristóf sérülése miatt áll a játék. Kilenc emberrel támadunk, nem sikerült a védelmünk mögé kerülni, Fehér Balázs vállalkozott lövésre távolról, pár métert tévedett.

66. perc: A bal oldalról, a tizenhatos sarkáról végezhetett el pontrúgást Tóth Szabolcs, kiváló a beadás, Czető Márk oxival húzta kapura, Czirjék Zoltán bravúrral védett.

62. perc: Szögletből szépít a Balassagyarmat, felszabadított a védelmünk, a beívelést közelről fejelte a kapunkba Bódis Martin. (5-3)

61. perc: Ismét változtatunk, Zimányi Ádám jött le, Illés Richárd lépett pályára.

58. perc: Cserél a Gyarmat, Illés Tamás állt be Bonivárt Erik helyére.

57. perc: Tóth Patrik vágta fel csúnyán Madarász Jánost, megkapta a második sárgáját, ami pirosat ér.

56. perc: Jól kavartuk meg a balassagyarmati védelmet, Madarász János, Tóth Szabolcs és Szemere Balázs játszott össze. Jani adta középre, Katona Bence megelőzte a védőjét és a kapust a hálóba juttatta a labdát. (5-2)

52. perc: Madarász János került helyzetbe rögtön a beállása után a Zimányi Ádámtól kapott asszisztból, sajnos a portás megfogta a védőn felpattanó próbálkozást.

52. perc: Újabb putnoki sárga, Csicsvári Milán kapta.

50. perc: Zimányi Adrián nem érezte magát jól az egész meccs alatt, le kellett hozni, Madarász János lépett pályára.

50. perc: Zimányi Ádám nagyszerűen avatkozott közbe, a megszerzett labdával Balogh Alexet indította, megy a beadás középre, Katona Bence elől szögletre mentettek. Tóth Szabolcs pontrúgása megint csak jól szállt a kapu felé, de kifejelték.

48. perc: Az irammal továbbra sincs gond, ott folytatták a csapatok, ahol abbahagyták. A mély talaj ellenére pörögnek a játékosok.

46. perc: A gólgazdag első félidő után kíváncsian várjuk mi várható a második játékrészben, ami már kezdetét is vette.

A volt Lax bolt helyén új tulajdonossal, új bolt nyílik ahol széles áruválasztékkal, frissen sütött péksüteményekkel várják a vásárlókat! Nagy örömünkre az új bolt is támogatni szeretné a Putnok FC-t!!! Köszönjük!

Élel-Mister Vegyesbolt

A forduló esélylesője, Szemere Balázs az alábbi fantomkérdést kapta:
XXXXXXX XXXXXXXX: Szerinted mikor lesz az a nap, amikor egy mérkőzést úgy tudunk lejátszani, hogy nem kell minket összetapelni?
SZEMERE BALÁZS: Remélem engem már szombatra nem kell tapelni… 🙂 Úgy gondolom, hogy Zimányi Ádám lehet a kérdező.
Nos, Balázs nem találta el a kérdezőt…

Nagy Csaba fantomkérdező

FÉLIDŐ

45. perc: Mencsik László nem hosszabbít, félidő.

44. perc: Létszámfölénybe kerülünk a középpályán, Balogh Alex kap labdát középen, a kapus kint áll, Alex rátűzte, épphogy mellé.

43. perc: Bódis Martin kiváló passzt kapott a bal szélen, a putnoki védő elcsúszott, a támadó lőtt, Egyed Balázs leért és védett!!

42. perc: Besárgul Ficzere Bence is, a vendégek belső védője.

42. perc: Czető Márk taktikai faultját nem díjazta a spori, ezért sárga lapot osztott ki.

39. perc: Bizonytalankodó védelmünk hibáját kihasználva Magos Mátyás távolról kilőtte a bal alsót a sűrű védőláb között is. (4-2)

37. perc: Kettős sárga lap osztás, Zimányi Ádám és Tóth Patrik kakaskodott össze.

34. perc: A putnoki tizenhatos vonalától két méterre faultoltuk le a vendégek támadóját. Nagyon pontos a beadás, de sikerült tisztáznunk.

33. perc: A jobb oldalunk ismét akciózik, a bal oldalon érkező Szemere Balázs fejelt kapura, Czirjék Zoltán fogta.

27. perc: Hatalmas szépítési lehetőségek a putnoki kapu előtt. A jobb oldali ívelésre kiválóan érkeztek középen, Egyed Balázs káprázatos mozdulattal védett, az ismétlés naná, hogy gyarmati játékoshoz került, a bal alsóba tartó labdába lábbal belepiszkált a putnoki portás és bravúrosan szögletre mentett. Bravó Balázs!

26. perc: Katona Bence futott el a jobb oldalon, a tizenhatoson belül hátulról felrúgták, jön a tizenegyes. Zimányi Ádám magabiztosan értékesítette is a megítélt büntetőt. (4-1)

23. perc: Továbbra is nagyon jól játszunk, futószalagon dolgozzuk ki a helyzeteket, a nagyon agresszív támadójátékunk eredménye, hogy Katona Bence előbb fejjel, majd lábbal is gólt szerezhetett volna, ha ballal is elvállalja.

19. perc: Jobb oldali beívelés után Balogh Alex lekészítette magának fejjel, majd hét méterről a kimozduló kapus lábai között a hálóba juttatta a labdát. (3-1)

14. perc: A tizenhatosunkhoz közel veszélyes helyről Jónás Dávid készülődik neki a megítélt szabadrúgásnak, a putnoki védelem felszabadít.

11. perc: Megvan az első putnoki szöglet, Tóth Szabolcs beadására Czető Márk érkezett jól és fejes a kapufáról a gólvonal mögé jutott. (2-1)

10. perc: Egy remek mélységi passz után Bódis Martin lépett ki a védősorunk között és a kimozduló Egyed Balázs mellett a kapunkba passzolt. (1-1)

9. perc: A középpálya vonalától kapunk szabadrúgást, Czető Márk életerős felívelése veszélyesen kanyarodott a vendégek kapuja felé, Nyisalovits Donát fejjel érkezett és gól!!!! (1-0)

4. perc: Két bátor csapat játszik, az új edzővel felálló Balassagyarmat játékosaiban éppúgy él a tűz, mint a putnokiakban. Az első percekben a gyarmatiak birtokolták többet a labdát, közvetlen veszélyhelyzet azonban nem alakult.

0. perc: Elkezdődött a mérkőzés. A Putnok fehér-feketében, a Balassagyarmat kék-fehérben játszik. Most éppen nem esik, de a pálya vizes-csúszós.

12:56. perc: Sok szeretettel köszöntjük a Putnok FC és a Balassagyarmati VSE szurkolóit, online közvetítésünk követőit Múcsonyból. Pár perc és kezdődik a bajnoki mérkőzés.