29′  52′
 14 Süttő Attila

77 Svedyuk Alex
 64′
 38′  23 Constantinescu D-M.
 86 Sándor István

33 Csirszki Martin
   73′
CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

90. perc: Vége a mérkőzésnek, a Jászberény 4-0-ra győzött.

88. perc: Szögletet harcolunk ki, amit a hazaiak fejelnek ki.

85. perc: Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a hazai alakulat, Győrfi Benedek Szőllősi Ferenc helyén.

84. perc: A Putnok 33-asa, Csirszki Martin lő kapura, kis blokkal együtt véd a Jászberény portása.

82. perc: Csirszki Martin szépen löbböl a védelem mögé, Marius csak belepiszkálni tud, Miski Zoltán üggyel-bajjal, de fogja.

81. perc: Szemere Balázs jut el egészen a tizenhatosunkig, egy csel befelé, lő, Fülöp Gergő véd.

79. perc: Változtat Arany László másodjára, László Krisztián kap lehetőséget, Fejes János kap pihenőt.

76. perc: Farkas Jánost keresik keresztlabdával, picit hosszan veszi át, így nem kerül 100%-os ziccerbe.

73. perc: Szövegelésért kap sárga lapot Csirszki Martin.

72. perc: Bene Attila beadásából Kemény Tamás lő kapura, nem sokkal de fölé.

67. perc: Putnoki szabadrúgás, Süttő Attila lövése csapódik, Miski Zoltán paskolja szögletre. A sarokrúgásba Bene Attila fejel bele, aztán Herczeg László hozná ki, Süttő Attila szerzi meg tőle, aztán felvágja. A szabit Kemény Tamás szúrja rá, újabb putnoki korner, majd még egy a másik oldalról is. Mikor lesz vége. Kis szöglet, ívelés, luftot rúgunk, hazai kontra. Tisztára olyan mint egy szappanopera… Az a baj, hogy mi játsszuk a vesztes szerepét….

65. perc: Kemény Tamás letette a névjegyét, sajnos nem góllal, hanem sárga lappal.

64. perc: Cserél a Jászberény, Szanku Kristóf váltotta Svedyuk Alexet.

56. perc: Hármas putnoki csere, Varga Márkó, Kemény Tamás és Illés Richárd szállhat játékba, Katona Bence, Zimányi Ádám és Madarász János hagyta el a játékteret.

56. perc: Herczeg László lövi ki a jobb alsót, négy góllal megy a Jászberény. (4-0)

52. perc: Sárga lapot kap Madarász János, reklamálásért.

52. perc: Hazai bedobást ítél a partjelző, a mi játékosaink megállnak, reklamálnak, hogy nem volt az. Farkas János pedig gondolt egyet és Fülöp Gergő fölött a kapunkba emel. (3-0)

51. perc: Hihetetlen jelenet a kapunk előtt, Farkas János nincs lesen, nem lő egy az egyben, passzol Herczeg Lászlónak, aki elől elkanalazta volna Fülöp Gergő, mégis nála maradt, visszapasszolta, Farkas János az üres kapuba lőhetett volna, de felső kapufa.

50. perc: Svedyuk Alex tett egy próbát a gólszerzésre, a bal felső mellé lőtt.

47. perc. Sárga lapos figyelmeztetésben részesült Zimányi Ádám, aki Herczeg Lászlónak lépett oda. A hazai játékost ápolni is kellett.

46. perc: A második félidőre újra kisütött a nap, az első végén még egy kis szemerkélő eső is volt. A fehér mezes hazaiak kezdik a második negyvenöt percet.

FÉLIDŐ

45. perc: Egy lecsorgót tűz kapásból kapura Süttő Attila, leblokkolják. A bedobás után kifejelik, az égbe rúgják a labdát. A játékvezető lefújja, félidő.

43. perc: Putnoki szabadrúgás, Bene Attila fut a labda felé, ez is les.

39. perc: Hazai pontrúgás, Szőllősi Ferenc ívelne a hosszú sarok felé, Tóth Szabolcs vágta ki a labdát.

38. perc: Svedyuk Alex sárgul be, a szabadrúgás után Marius fut el a bal szélen, Katona Bence veszi le, a kapu torkából lőhet, de nem az égbe szerettük volna öt méterről….

34. perc: Bene Attila lépne ki a védelem mögül, a negyedik lest intik be, ebből sem lesz lesz gól.

29. perc: Érdekes felállás, mi szervezzük a játékot, a Jászberény kontrázik, Farkas János kap remekbe szabott labdát, Mahalek Marcell nem éri utol, Ő pedig ahogy kell a bal alsóba passzol. Kettővel vezet a Berény. (2-0)

27. perc: Szépen és nyugodtan járatjuk körbe a hazai védelmet, Mariushoz kerül a játékszer, aki nem gondolkodik, azonnal lő, fölé-mellé.

24. perc: Az oldalvonal mellől kapunk szabadrúgást, Csirszki Martin végzi el, kifejelik a hosszú oldalra érkező lasztit.

22. perc: Les itt is ott is, mindkét kispad hevesen reklamál, de ez már így veszett.

19. perc: Jó összjáték az ellenfél tizenhatosánál, Csirszki Martin lőhet kapura, ballal nem sokkal a jobb alsó mellé tekert.

18. perc: Fejes János szabálytalan, sárga lapot kap.

15. perc: Kijátszottak minket a jászberényiek a saját tizenhatosunkon belül, végül Hevesi-Tóth Tamás elé kerül a labda, aki közelről bepasszolta a bal alsóba. (1-0)

14. perc: Majdnem összehozunk egy ziccert, Czető Márk nem rúgta ki, elvették tőle, a lövésbe bele tudunk blokkolni, szöglet. Abból semmi nem lett, a hazaiak bedobásra váltották.

11. perc: Herczeg László cselez egyet-kettőt-hármat, lövőhelyzetet teremt magának, szerencsére rosszul céloz.

9. perc: Gyors támadás a jobb szélen, Szemere Balázs éles szögből is megpróbálja, Fülöp Gergő bokszolja ki a mezőnybe, felszabadítunk.

7. perc: Az iramra nem lehet panasz, neki estek egymásnak a csapatok. Mi építkezünk, a Jászberény kontrázik.

5. perc: Belecsaptak a lecsóba a csapatok, de a Jászberény előtt adódik az első nagy helyzet, a jobb szélen megfutnak minket, pontos a bepassz, Farkas János közelről teszi kapura, Fülöp Gergő lábbal, bravúrral véd.

0. perc: Mi kezdtük a találkozót. Kékben játszunk, a Jászberény fehérben.

14:24: Szeretettel köszöntjük a Jászberényi FC – Putnok FC bajnoki találkozó online közvetítésének követőit, a Putnok és a Jászberény szurkolóit. A mérkőzést Gyöngyösön játsszák, az idő inkább tavaszias, süt a nap, 20 fok, királyság van. 🙂 HAJRÁ PUTNOK!