VÉGEREDMÉNY: FC TISZAÚJVÁROS – PUTNOK FC 1-2

PUTNOK FC
 32 Tóth Csaba
     1 Fülöp Gergő
 4 Burics András
 40′    3 Nyisalovits Donát
 7 Nagy Dávid
     4 Tóth Szabolcs
 10 Bussy Dávid
 46′    7 Zimányi Ádám  31′
 11 Lippai Tibor
   10 Bene Attila  77′
 12 Nagy Péter
 91′
 12 Czető Márk
 15 Orosz Máté

13 Mahalek Marcell

16 Illés Gábor
     14 Süttő Attila
 19 Papp Ferenc

84′  16 Illés Richárd  62′
 17 Kertész Tamás
 74′
 23 Constantinescu D-M.
 75′
 21 Molnár Máté

59    33 Csirszki Martin
   35′  79′
CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap

8 Lipusz Norbert
 46′
     9 Mezőssy Levente
 9 Faggyas Milán
 74′  11 Katona Bence
 14 Hussein Shadi
 40′  17 Kemény Tamás   31′
VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
GERLICZKI MÁTÉ
KOSZTA PÉTER

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

94. perc: Még egy ívelést leszerelünk!!! De vége, megnyertük!!!!!!!

93. perc: Utolsó esély. A középpályáról kapunk szabit, lágy ívelés középre, Bene Attila érkezik és szépen befejelte a bal felsőbe!!! (1-2)

91. perc: Nagy Péter kap sárgát.

88. perc: Közel a kapunktól kap szabadot az Újváros, kétszer is blokkoljuk, majd a beadást is megoldjuk. Ebből sem lett gól.

87. perc: Sakk-matt helyzetbe kerülünk, Csirszki Martin támad kettő az egyben a Süttő Attilával kapott labdával, önzetlenül középre tette Bene Attilának, aki átveszi és a kapu fölé lő. Hatalmas helyzet marad ki…..

84. perc: Sárgul már egy Tiszaújváros játékos is, Süttő Attilát rúgta fel Papp Ferenc. 30 méterre a hazai kaputól végezhetünk el szabadrúgást, Kemény Tamás sajna nem találja el jól, több méterre fölé lőtt.

83. perc: Faultolunk, hazai pontrúgás, kicsit hosszú, mert a hosszún kikanyarodott a játékszer.

81. perc: Lipusz Norbert előkészítő szerepben, Nagy Dávid tette kapura a tizinkünk belülről, Fülöp Gergő hárít lábbal.

79. perc: Még egy sárga nekünk, Csirszki Martint jutalmazta a spori.

77. perc: Bene Attila kapja meg a mérkőzés első sárgáját.

75. perc: Mi is kihasználjuk utolsó cserelehetőségünket, Madarász János lépett pályára Marius kapott pihenőt.

74. perc: Változtat az Újváros, Faggyas Milán váltja Kertész Tamást.

74. perc: Tóth Szabolcs volt nagyon szemfüles, ellopta a labdát, majd jól tette ki Mariusnak, érkezik a beadás, levágódik, Süttő Attila érkezik, egy csel, két csel, felvágják. A kapuval szemben 20 méterre kapunk szabit. Süttő Attila csavarja, de nem eléggé, Tóth Csaba véd.

72. perc: Nagy Dávid kap jó labdát, nagy helyzet, Mahalek Marcell az utolsó pillanatban ment az alapvonalon túlra. A másik oldalról is egy szögi. Lefejelték, éles szögből rárúgták, Fülöp Gergő leért és bravúrral védte.

69. perc: Lipusz Norbert egy csel után remekül keresztez Illés Gábor felé, a mi örömünkre nem érte el.

67. perc: A saját kapunkat veszélyeztettük egy hazai lövésnél, Fülöp Gergőhöz kerül a laszti.

64. perc: A Csirszki Martintól kapott labdát Varga Márkó szúrta kapura, veszélyesnek tűnt, gól nem lett belőle.

62. perc: Cserélünk. Illés Richárd jött le, Varga Márkó a pályán.

60. perc: Egyenlít az Újváros. Lipusz Norbert került 100%-os helyzetbe, Fülöp Gergő nagyot védett, de felpörgött róla, a gólvonalról sajnos nem tudtuk kirúgni, Molnár Máté pedig a kapunkba sodorta. (1-1)

58. perc: A putnoki büntetőterületünktől pár méterre kap szabit a Tiszaúj, Csirszki Martin blokkol bele a lövésbe. A labdakihozatalnál megint szabálytalanok voltunk, újabb szabadrúgás messzebbről, Czető Márk fejelte ki.

55. perc: Illés Richárd indítja nagyon szépen a bal szélen Süttő Attilát, aki még a vonal elől megmenti, bedobás.

50. perc: Csirszki Martin kerül a földre, szinte a sarokról kapunk szabadrúgást, Kemény Tamás élesen középre, oldalvonalra fejelik. Czető Márk nagy bedobása után jön a blokk, visszakerül hozzánk, Csirszki Martin távolról teker, fölé.

47. perc: Hamar sarokrúgást végezhet a hazai gárda, Czető Márk emelkedik iszonyat magasra, kifejeli, Tóth Szabolcs pedig előre vágja.

46. perc: A szünetben cserél a Tiszaújváros, Lipusz Norbert kap lehetőséget mesterétől, Bussy Dávid jött le.

SZÜNET

45+1. perc: Még egy pontrúgás tiszaújvárosi módra, Mahalek Marcell fejelte szögletre, de arra már nincs idő, lefújta a játékvezető.

45. perc: Egy perc hosszabbítás.

43. perc: A térfelünk közepén faultolunk, Papp Ferenc 35 méterről is rátűzte, nem is rossz próbálkozás, három méteren múlt.

40. perc: Muszáj cserélnie a hazai csapatnak is, a megsérült Burics András helyét Hussein Shadi foglalja el.

39. perc: Veszélyes ívelés a kapunk irányába, jól avatkozunk közbe, szögletre mentünk.

35. perc: Tóth Szabolcs vitte keresztbe a labdát a hazai védelem előtt, Csirszki Martin kérte el, távolról rálőtte a labda pedig a bal felső kapufáról védhetetlenül jutott a Tiszaújváros kapujába!!!! Szenzációs, óriási gól! Vezetünk!!! (0-1)

32. perc: Kemény Tamást rántják el és Ő végzi el a megítélt szabit, a blokkról vágódik le a jó 30-ról megküldött lövés.

31. perc: Sajnos Zimányi Ádám nem érzi jól magát, a büntetőterületen szerzett fejsérülés miatt nem tudja folytatni. Kemény Tamás száll játékba a helyén.

28. perc: Szép kis négyszereplős Putnok támadás, Csirszki Martin küzdötte meg a maga harcát eredményesen, jól indította Bene Attilát, kitette a szélre Süttő Attilának, jön a beadás középre, Marius elől Tóth Csaba szedi fel.

25. perc: Áll a játék, Burics András a földön, ápolni kell.

22. perc: A putnoki büntetőterület szélétől kap szabadrúgást a Tiszaúj, Bene Attila fejeli ki, érkezik a beadás ismétlés gyanánt, kell a felszabadító rúgás kifelé.

20. perc: Zimányi Ádám cselezte be magát a tizenhatoson belülre, ballal lőhetne, nem sikerül jól, Tóth Csabáé a laszti.

18. perc: Tizennyolc percet kellett várni az első szögletre. A Tiszaúj rúghatja. Bene Attila fejeli ki, az ismétlést pedig Tóth Szabolcs. Kontrázhatnánk, de visszaszerzi az ellenfél, Süttő Attilát vágják fel, putnoki szabi.

16. perc: Nyisalovits Donát íveli előre a labdát egyenesen Bene Attila elé, aki megelőzi a hazai portást, de ütköznek, hatalmas csattanás, Attila a földön, mehet tovább a játék. Az üres kapuba próbálunk emelni, Tóth Csaba fektében is véd.

13. perc: Tizenegyes gyanús jelenet a hazai tizin belül, Zimányi Ádámot kell ápolni.

10. perc: Tóth Csaba végezte el a Tiszaújváros szabadrúgását a térfelük közepéről.

6. perc: Marius egyedül vezeti a labdát a hazai védelemre, elveszik tőle, Csirszki Martin gyűjti be, ívelés Illés Richárdnak a hosszú oldalra, putnoki bedobás, kifejeljük az alapvonalon túlra.

5. perc: Putnoki kontratámadás, Csirszki Martin tette ki a bal szélre Süttő Attilának, aki ugyan rövid időre elvesztette a labdát, aztán visszakapta, lőtt, Tóth Csaba hárított.

1. perc: Már az első percben nagy helyzet a Tiszaújvárosnál, elveszítettük a labdát a középpályán, Kertész Tamás kapott jó indítást, közelített kicsit majd fél méterrel a kapunk fölé lőtt.

0. perc: A Putnok kezdte a mérkőzést.

14:29: Szeretettel köszöntjük a Tiszaújváros-Putnok bajnoki mérkőzés online közvetítésének követőit. A hazaiak zöldben, mi kékben játszunk a mai napon.