VÉGEREDMÉNY: DIÓSGYŐRI VTK II. – PUTNOK FC 0-1 (0-0)
   5 Madarász János
 6 Szűcs Kornél
     7 Zimányi Ádám

7 Varga József
 36′    8 Varga Márkó
 8 Valkay Richárd
   10 Bene Attila
 63′
 10 Géringer László
 12 Czető Márk
 72′
 11 Korbély Kristóf
 86′
   13 Mahalek Marcell
 82′

13 Farkas Marcell      14 Süttő Attila

16 Orosz Marcell
 17 Kemény Tamás
 63′  40′
 17 Mertse Ábel  63′
 23 Constantinescu D-M.
 18 Tóth Borisz

33 Csirszki Martin

CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap CSERÉK reset-2-color-hi Soccer_ball Sárga lap
 25 Pápai Krisztián
 21 Elek István
 9 Zsiga Máté  63′  2 Csicsvári Milán
 14 Gazdag Balázs  86′
 3 Nyisalovits Donát
 19 Erdősi Dominik  36′
   75′    6 Bodnár Dominik
 72′
 20 Csávás Bence
     9 Mezőssy Levente
 23 Fenyőfalvi Dávid    11 Katona Bence
 63′

16 Illés Richárd
 63′
VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
VÉG CSONGOR
KOSZTA PÉTER

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

93. perc: Egy utolsó esély a hazai csapatnak, szabadrúgás az oldalvonal mellől a pirosaknak. Kifejeljük, lefújta a játékvezető, megnyertük, hajrá Putnok!!!!

91. perc: Szabadrúgást gyorsan elvégeztük, Marius lépett ki, gólt is szerez, de visszafújták.

90. perc: Csirszki Martin lőtt messziről kapura, nem sokkal ment kapu fölé. Három perc hosszabbítás.

88. perc: Távoli kísérlet, Gazdag Balázs szerette volna letenni a névjegyét, nem bánjuk, hogy fölé lőtte.

86. perc: Kihasználja harmadik cserelehetőségét a DVTK, a jól futballozó Korbély Kristóf kap pihenőt, Gazdag Balázs lépett pályára.

82. perc: Az alapvonal mellől kapunk pontrúgást, Varga Márkó készülődik a beadásra. A hosszúra emelt, Marius visszaemelte, Bodnár Dominik stukkolt bele, majd a másik hosszú oldalon Mahalek Marcell passzolt a kapuba!!!! Vezetünk!!!!! (0-1)

80. perc: Egyed Balázs a Putnok korábbi kapusa szerint (aki szakkommentátorként működik jelenleg) Katona Bence a 85. percben győztes gólt szerez, úgy legyen!

78. perc: Marius kerül helyzetbe egy putnoki akció végén, a hazai portás véd.

77. perc: Óriási lehetőség maradt ki a hazaiaknál, szenzációs beadás a bal szélről, Erdősi Dominik érkezik nagyon jó ütemben, a fejese épphogy fölé ment.

75. perc: Egyre nagyobb önbizalommal játszik a DVTK, Zsiga Máté a tizenhatoson kívülről teszi próbára Fülöp Gergőt, a putnoki kapus véd.

72. perc: Megtörtént a csere, Czető Márk ma nem fejel gólt, de szerelni sem fog már. Bodnár Dominik váltotta.

71. perc: Az ivószünetben nem esett gól, de ha így haladunk a meccsen sem fog. Bodnár Dominik készülődik a pályára lépésre.

69. perc: Mesterien kipasszoltak minket a tizenhatosunk sarkánál, nagyszerűen jön a centerezés, Fülöp Gergő lép ki jól és öleli magához a labdát.

67. perc: Létszámfölényt alakított ki a hazai alakulat, Korbély Kristóf forgolódik megint jól, egy csel után nagy lövés, Fülöp Gergő véd. A szögletet megúsztuk.

64. perc: Bedobás után Katona Bence csúsztatja meg, Marius fejel, a kapufa, majd Bukrán Erik a labda útja.

63. perc: Cseredömping. Zsiga Máté lépett pályára a hazaiaknál, Mertse Ábel jött le. Nálunk Illés Richárd és Katona Bence kap játéklehetőséget, Bene Attila és Kemény Tamás hagyta el a játékteret.

62. perc: Madarász János jobb oldali ívelése a kapu elé száll, Bene Attila fejel, de túl közel a kapus, ki tudja ütni. A kontrát lefüleljük, a kint álló kapus fölött Süttő Attila szeretett volna átemelni, nem sikerült.

59. perc: Ajjaj, majdnem elment a fekete vonat, de Czető Márk nélkül… Korbély Kristóf nyer ellene párharcot a tizinken belül. A DVTK játékos letette lövésre, blokkoljuk, az ismétlés hamar jön, ismét jó a közbelépés.

54. perc: Nyíltabbá vált a játék, mindkét csapat rátett egy lapáttal, kezd teniszmérkőzéssé alakulni a meccs, a középpálya eltűnt mint a dinoszauruszok 65 millió évvel ezelőtt.

50. perc: Nagyobb elánnal játszunk szerencsére, Csirszki Martin harcolt ki szögletet. Kifejelik.

49. perc: Úúúúú, Czető Márk passzából Madarász János ad középre, Kemény Tamás fejel háttal a kapunak, föléééééééé :(:(:(:(:(:(

47. perc: Szűcs Kornél lövőkedve nem hagy alább, az elveszített labdánkból támadnak, a végén Kornél lőtt jóval fölé.

46. perc: A második félidőt a DVTK kezdi, csere egyik oldalon sincs.

A csoport másik meccsén sem esett gól az első félidőben, ESMTK-Salgótarjáni BTC 0-0.

SZÜNET

45+2. perc: Vége a félidőnek, talán nem is olyan nagy baj… Frissüljünk fel, aztán rúgjunk pár gólt a második félidőben.

44. perc: Hihetetlen Süttő Attila kb. nyolc Diósgyőr játékost cselezett ki és közvetlen közelről ő lőtt kapura. Szöglet. Meg még egy és egyikből sem lett semmi… Naaaa mindegy, haladjunk tovább. Két perc hosszabbítás.

42. perc: Szabadrúgást kap a térfelünk közepén a hazai gárda, nem jó az emelés, kimegy az alapvonalon.

40. perc: Megszületik az első sárga lap, mi kapjuk. Kemény Tamás a jutalmazott.

37. perc: Kemény Tamás szaporázza lépteit a jobb szélen, a cselek is jók, a végén kapura lő, fölé.

36. perc: Kényszerű csere a hazaiaknál, Varga József nem érezte jól magát, ezért lecserélték. Erdősi Dominik a helyén.

33. perc: Ismét a bal szélen kavarunk, Csirszki Martin lágyan adja a kapu előterébe, Kemény Tamás érkezik is mint a vonat és hihetetlen de mellé fejelt.

32. perc: Mondhatjuk az első igazán szép támadásunkat tekinthettük meg, a bal szélen Csirszki Martin és Varga Márkó kártyázott, középre osztották a lapot, Marius ezúttal nem lő, passzolna, így hiúsul meg a helyzet.

28. perc: Jól kontrázik a DVTK, a jobb szélről jön a beadás, a labdát rúgja el a védőnk, a támadó elesik, ez nem büntető, nincs is ítélet.

26. perc: Ivószünet.

23. perc: Putnok támadás, Kemény Tamás zárja le egy rövidre tartó lövéssel, a portás a helyzet ura.

18. perc: Eladtuk a labdát, a piros mezesek támadnak lendülettel, Orosz Marcell pedig gondolt egyet és három méterrel a kapunk felé tüzelt.

16. perc: Putnoki pontrúgás, Süttő Attila egy csel után megindul, célba veszi a hazai kaput, mellé sajnos.

13. perc: Előbb Orosz Marcell távoli életerős kísérleténél kellett észnél lennie kapusunknak, majd egy létszámfölényes helyzetnél passz helyett a lövést választotta Marius. Gól egyikből sem született.

11. perc: Czető Márk bedobása után Kemény Tamásról a kapushoz, róla pedig Marius elé került a játékszer, kapásból lőtt, a DVTK portás védett.

8. perc: Nagy mákunk van, a hazaiak bedobás után fejjel szerzik meg a labdát, Szűcs Kornél elé pattan, aki egyből kapura szúrta, Fülöp Gergő mellel védte.

5. perc: Van egy helyzetecskénk, két védő között lépett ki Madarász János labdájával Bene Attila, a középre adásba Kemény Tamás ért bele, dadog a labda, végül Bukrán Erik kezeibe kerül.

2. perc: Rögtön az elején 35 méterre a kapunktól rúghat szabadot a Diósgyőr, a távoli kísérlet kijött Fülöp Gergőről, másodjára fogta.

0. perc: A Putnok FC kezdte a találkozót.

16:57: Bevonulnak a csapatok.

16:44: A hazai gárda tiszta pirosban, mi pedig kékben játszunk.

16:38: Sok szeretettel köszöntjük a DVTK II. – Putnok FC bajnoki labdarúgó mérkőzés online közvetítésének követőit innen Diósgyőrből. A 31 fok nagyon ütős, fázni nem fognak a csapatok az biztos. HAJRÁ PUTNOK!!!