ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Putnok-Paks-kezdőj

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

Vége

91. perc: Nincs hosszabbítás, Putnok-Paks 0-5. Továbbjutott a Paks!

2. félidő

90. perc: Sándor Bálint akciózik megint, nagyon jól játszik a fiú, megharcol a labdáért, a beadása sajnos lepattan.

Gól

86. perc: Szabadrúgást kap a Paks. Fejős Áron remekül tekeri az ötösön belülre, érkezik Poór Patrik és befejeli a hálónkba a labdát. (0-5)

Sárga lap

84. perc: Balogh Balázs rúgja fel Fazekas Mátét, kap érte egy sárga lapot.

Helyzet

82. perc: Egymás után két szögletet is rúghat a vendég gárda. A második után kisebb tűzijátékot rendeznek, de a második félidőben még mindig nincs gól.

80. perc: A tizenhatos vonalától egy méterre kap szabadrúgást a Paks. Fejős Áron lövi el, erőnek nem volt híján, de pontatlan a kísérlet, mellé.

Sárga lap

79. perc: Mezhúzásért kap sárga lapot Sándor Bálint….

75. perc: Nyisalovits Donát, Nyitrai Dávid és Kismarton Balázs a labda útja. Balázs ad középre, Zimányi Ádám fejelne, elveszik tőle a labdát.

72. perc: Cserélünk. Szilágyi Szebasztián is pályára léphet, Katona Bence hagyja el a játékteret.

71. perc: Sándor Bálint cselezi be magát a tizenhatoson belülre, a beadását Zimányi Ádám engedi Katona Bence elé, jön a kapus és övé a labda.

70. perc: Jó ívelés a paksi kapu elé, Katona Bence fejel, egyenesen a kapus kezeibe.

Csere

67. perc: Harmadszor is cserél a Paks. Kecskés Tamás a pályán, Remili Mohamed a kispadon.

Sárga lap

63. perc: Sárga lapot kapott Fejős Áron.

62. perc: Többen is gólt szerezhettek volna a Paksból, jók voltak a blokkok, nincs újabb vendég gól.

59. perc: Sándor Bálint remek beadása száll a vendég kapu előterébe, Kismarton Balázs érkezik és a kapu fölé fejel.

Csere

58. perc: Mi is változtatunk, Kismarton Balázs kap lehetőséget, Tóth Szabolcs jött le.

Csere

57. perc: Cserél a Paks. Fejős Áron váltotta Szabó Jánost.

55. perc: Kombinatív játékkal jutottunk el a vendégek kapujáig, Tóth Szabolcs és Sándor Bálint összjátéka után, előbbi emel a kapu elé, lecsúszott a beadás…

53. perc: Veszélyes ívelés a kapunk elé, senki nem érte el, az alapvonalon vándorolt ki a labda.

Helyzet

51. perc: Távoli kísérlet, Tóth Szabolcs erős, lapos lövést suhintott Rácz Gergő kapujára, szép védés a portástól.

Csere

46. perc: A félidőben mindkét edző cserélt. Nálunk Sándor Bálint váltotta Nemes Milánt, a vendégeknél Fejes András helyén Lenzsér Bence folytatja.

Szünet

1. félidő

45. perc: Vége a játékrésznek.

44. perc: Megrúghatjuk a negyedik sarokrúgást is, Rácz Gergő jött ki a kapujából és övé a laszti.

43. perc: Nemes Milán fantasztikus cseleit csodálhatjuk meg, rendesen megetette Osváth Attilát, no de a Paks meg csapatszinten teszi ezt velünk… A szögletekben vezetünk 3-1 ide.

Helyzet

40. perc: Putnoki szabadrúgás után felszabadít a vendég védelem, erős kontratámadás, Hahn János kerül óriási helyzetbe, de két méterről lábbal hatalmasat véd a Paksról igazolt Pomozi Zoltán!!! Ez az Zoli!!!

38. perc: Gyors paksi támadás, keressük a labdát, az alapvonalig viszik, jó a középre tett labda, belepiszkálunk, Könyves Norbert lő kapura, Pomozi Zoltáné a játékszer.

Helyzet

34. perc: Nagy helyzet előttünk, Nyitrai Dávid csap le egy labdára, kapura szúrja szemben a kapussal, Rácz Gergő véd nagyot.

Gól

30. perc: Elveszítjük a labdát, jó labdát kap Könyves Norbert, a ziccert Pomozi Zoltán szép mozdulattal védi, az ismétlés Balogh Balázstól már utat talál a kapunkba. (0-4)

Gól

26. perc: Megszületik az első paksi szöglet. Nemes Milán lábáról hagyta el a játékteret a labda. A hosszú oldalról visszafejelt labda elcsorog a lábak között, Poór Patrik eszmél a leggyorsabban és közelről betalál. (0-3)

Gól

22. perc: Nagyon szép támadás a fehér mezesektől. Jól járatták körbe a labdát a tizenhatosunk környékén, a végállomás ismét Hahn János, aki egy remek csel után kilövi a jobb felsőt. (0-2)

Gól

17. perc: Hahn János büntetőből szerzett góljával vezet a Paks. (0-1)

Büntető

15. perc: Nem játszunk rosszul, egyelőre nagyon koncentráltan védekezünk. Előre ívelt labda, egy vendég játékos került a földre, büntetőt ítél a játékvezető….

12. perc: Másodszor futnak lesre a vendégek, közben még mindig jönnek a szurkolók, ötszázan lehetünk kb.

11. perc: Zimányi Ádám kerül a földre, alaposan odadurrantottak a bokájára.

9. perc: A térfelünkön szabálytalankodunk, a jobb szélre fordítja a labdát a Paks, a beadás is jó, Könyves Norbert fejel, fölé.

Helyzet

6. perc: Másodszor jutunk el a vendég tizenhatosának környékére. Tóth Szabolcs bedobása után szögletet harcolunk ki. Nemes Milán első beívelését blokkolják, az ismétlés szépen tekeredik a kapu elé, Katona Bence tisztán fejel, egyenesen a kapus kezeibe.

3. perc: Előrevágott labdákkal próbálkoztak a csapatok, már most magas a vendég csapat labdabirtoklása. Egyelőre helyzetről nem tudunk beszámolni.

0. perc: Beik-Sike Ildikó végezte el az ünnepélyes kezdőrúgást, egyébként pedig Katona Bence indította útjára a labdát. Elkezdődött…

Felvezető

14:53: Az izgalmak fokozódnak, hamarosan a pályára vonulnak a csapatok!!!

14:51: Ragyogó napsütés, 19 fok, igazi futballidő van Putnokon!!!

14:49: A Paks fehérben, a Putnok a sötétkék mezében fog játszani a mai kupamérkőzésen.

14:46: Sokan vannak már most a Várady Béla Sportközpontban, reméljük még többen leszünk!!! HAJRÁ PUTNOK!!!

14:43: Hello Putnok! Sok szeretettel köszöntünk minden kedves szurkolót, szimpatizánst, futball szerelmest a Putnok FC csapata nevében. Külön köszöntjük a paksi drukkereket!!! Igazi futball ünnep a mai, hisz hamarosan kezdődik a Putnok FC és a Paksi FC Magyar Kupa mérkőzés!!! HAJRÁ PUTNOK!!!