VÉGEREDMÉNY: PUTNOK FC – TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 0-1

Kezdő

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

Vége

2. félidő

94. perc: Vége a mérkőzésnek. Putnok-Tiszaújváros 0-1.

92. perc: Kapu elé emeljük, Kismarton Balázs fejel, mellé…

91. perc: Négy perc hosszabbítás.

Csere

89. perc: Cserél a Tiszaújváros. Hussein Shadit váltotta Fodor Péter.

88. perc: Kontrázik az Újváros. Gejsi László kapura is rúgja, Pomozi Zoltán véd, kijön róla, Illés Richárd szögletre ment.

Csere

86. perc: Orosz Máté kap pihenőt mesterétől, Horváth Tamás a gyepszőnyegre lép.

84. perc: Hussein Shadi addig-addig viszi a labdát, míg lövőhelyzetbe nem kerül. Pomozi Zoltán véd.

83. perc: Csirszki Martin ível be a kapu elé bal oldalról, kicsit mély a beadás, Tóth Csabáé.

Csere

81. perc: Változtat a Tiszaújváros mestere is. Gelsi László jut lehetőséghez.

80. perc: Harmadszor cserélünk. Fazekas Máté hagyta el a játékteret, Szilágyi Szebasztián a pályán.

Helyzet Sárga lap

76. perc: Kismarton Balázst rántja le Tóth Márk, amiért felmutatja neki a sárga cédulát a spori. A tizenhatos vonalától nem messze jár a szabi. Hosszú a beívelés, Nyisalovits Donát nem éri el rendesen…. Oda a lehetőség.

Csere

74. perc: Másodszor is cserélünk. Zimányi Ádám helyén Illés Gábor.

73. perc: Nyitrai Dávid kap jó labdát a jobb szélen, meg sem áll az ötösig, pedig sarkában volt egy rivális, a rövidről már csak belepiszkálni tud, kipattan a kapusról, másodszorra megszerzi.

Helyzet

71. perc: Jól cseni el a labdát a középpályán Zimányi Ádám, a bal szélre kerül a játékszer Nemes Milán elé, viszi a kapu felé, beemeli Kismarton Balázshoz aki teljesen tisztán fejelhet… a kapu mellé….

69. perc: Nemes Milán oltári csel után szinte azonnal a vendég védők mögé emel. Kismarton Balázs beleér, de ennyivel volt ennyi.

IVÓSZÜNET

Helyzet

65. perc: Nagy helyzet, a jobb szélre forgatjuk át a labdát, Nyitrai Dávid centerezi be, Kismarton Balázs csak belekap, Galambosi Máté centikkel nem éri el…. Hatalmas egyenlítési lehetőség.

Csere

64. perc: Cserélünk. Tóth Szabolcsot váltotta Galambosi Máté.

63. perc: Zimányi Ádám veszi birtokba a labdát a középpályán, Fazekas Mátéhoz továbbít, Csirszki Martin kapja, lágy ívelés az ötös irányába, Kismarton Balázs a levegőben, fejel, gellert kap a labda.

59. perc: Ezúttal mi rúghatunk sarokrúgást, Nyitrai Dávid szabálytalan, kifelé jár a szabi.

Sárga lap

58. perc: Sárgából sosem elég, Nyitrai Dávid az újabb jutalmazott.

57. perc: Az első szögletből lesz még egy, Pomozi Zoltán avatkozik jól közbe. A másodikból sem lesz semmi.

55. perc: Pontrúgás a kezdőkörtől nem messze. Ebből kontrázik a Tiszaújváros. Terdik Zsolt szúrja távolról kapura, Pomozi Zoltán ujjheggyel véd.

54. perc: Ellentámadásban a vendég alakulat. Tóth Szabolcs ment szögletre. A sarokrúgásra Pomozi Zoltán jön ki a kapujából, övé a laszti.

Sárga lap

52. perc: Lerántásért sárga lapot kap Terdik Zsolt.

51. perc: Messziről lő kapura Molnár Máté, erő volt benne, de nem volt elég pontos.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész is. Hátrányban vagyunk. HAJRÁ PUTNOK!!!

1. félidő

48. perc: Vége a félidőnek.

Gól

47. perc: Kontrázik a Tiszaújváros, Csicsek Leventétől indul a támadás, aztán Ő is kapja vissza, a kimozduló Pomozi Zoltán mellett elperdíti, Nyisalovits Donát nem érte utol, a labda a hálónkba köt ki. Vezet a Tiszaújváros. (0-1)

45. perc: Kettő perc lesz a hosszabbítás.

Sárga lap

44. perc: Újabb sárga lap. Csirszki Martin ütközik, Orosz Máté ordít nagyot, a Putnok 10-ese nem ússza meg lap nélkül.

42. perc: Tóth Szabolcs állítja föld körüli pályára Bokros Tibort miután távolról neki szaladt jó nagyot repült… Szabi jár kifelé.

Sárga lap

38. perc: Duóban kap sárga lapot kakaskodásért Csicsek Levente és Nyisalovits Donát.

36. perc: Távolról ereszt meg egy lövést Pap Zsolt, nem talált kaput a kísérlet.

34. perc: Putnoki szabadrúgás Tóth Szabolcs módra, visszafejelik, jön egy kis fejpárbaj, aztán kifelé ítél szabadrúgást a játékvezető.

33. perc: Jelentem mindkét putnoki talpon, kemény fiúk ők, a kis közjáték után mehet tovább a játék.

30. perc: Faultolunk. Körbejáratja a tizinket az Újváros, jön a kapuralövés, szöglet. A beadás veszélyes, két putnoki játékos + egy vendég ütközik, Pomozi Zoltánt és Tóth Szabolcsot is ápolni kell. Reméljük nincs nagy gond.

26. perc: Csirszki Martin indítja a két védő közé befutó Kismarton Balázst, középre ad, Tóth Szabolcs nem találja el jól, szöglet. Az első. A miénk. Nemes Milán adja be laposan, bedobás jöhet.

24. perc: Támadna a zöld mezes csapat, Fazekas Máté harcosan visszaszerzi tovább passzolja Csirszki Martinnak, Kismarton Balázs, majd Nemes Milánhoz kerül a labda, keresztbe emeli Illés Richárd felé, hosszú.

IVÓSZÜNET

21. perc: Kismarton Balázs kap labdát Csirszki Martintól a jobb szélen, beviszi keresztbe, passzol, Fazekas Máté egy embertől megszerzi a lasztit, a másik fektében elrúgja, nincs ziccer. A küzdelem viszont tapsot érdemel.

Sárga lap

19. perc: Lerántotta az ellenfél játékosát, sárga lap a jutalma a putnoki csapatkapitány Zimányi Ádámnak.

17. perc: Lendületben az erő, nagy terület a vendég térfélen, Zimányi Ádám lopja a távolságot, jó kis lövést ereszt meg, egy méterrel a felső kapufa fölött suhan el a próbálkozás.

16. perc: Nagy veszélyben nem forognak a kapuk. Burics András olyan 30 méteres szabija, lágyan száll a levegőben, jön Pomozi Zoltán és övé a labda.

11. perc: A putnoki térfél közepéről végezhetett el szabadrúgást a zöld mezes csapat. Lippai Tibor lövi nagyon fölé. Fél perccel később a bal szélről érkezik az Újváros támadása, a beadás is jó, Csicsek Levente nem sokkal maradt le róla fejjel.

10. perc: Újabb fault, a szabadrúgásunkat Nemes Milán lövi a tizenhatoson belülre, bedobás lesz belőle.

9. perc: A tiszaúji térfélen kapunk szabit, de jó messze a kapujuktól. Tóth Szabolcs ível lágyan előre, Mahalek Marcell fejel, mellé.

7. perc: Jobbára mezőnyjáték folyik a pályán, jó labda a szélre Nyitrai Dávidnak Fazekas Mátétól, Dávid élesen íveli kapu elé, elmegy mindenki előtt…

3. perc: Szépen került helyzetbe Kismarton Balázs, de a középre tartó lövést Tóth Csaba biztosan. Zimányi Ádám majd Csirszki Martin volt a labda útja Balázs helyzete előtt.

Sípszó

0. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Felvezető

16:59: A mérkőzés ünnepélyes kezdőrúgását Rakvács László végezte el.

16:36: Szeretnénk megtörni nyeretlenségi sorozatunkat, égető szükségünk lenne a három pontra. HAJRÁ PUTNOK!!!!!!!

16:34: Iszonyat meleg van, a hőmérő csak 30 fokot mutat, de a pályán ettől jóval melegebb van. Kemény….

16:29: Csapatunk az új mezében, sötétkék szettben fog ma játszani, az ellenfél zöld-fekete konstrukciót választott a mai meccsre.

16:26: Sok szeretettel köszöntjük a Putnok FC – Termálfürdő Tiszaújváros bajnoki labdarúgó mérkőzés online közvetítésének követőit innen a Várady Béla Sportközpontból! HAJRÁ PUTNOK!!!