VÉGEREDMÉNY: PUTNOK FC – DVTK II. 1-4

VÉGEREDMÉNY: PUTNOK FC – DVTK II 1:4

2. FÉLIDŐ

90+4. PERC: A DVTK szögletével ér véget a mérkőzés.

90+2. PERC: Pataki Roland fejel kapura, Bukrán könnyedén véd.

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás.

88. PERC: Ádám Ferenc szöglete Bartha Ricardo Erik hárítja, az ismétlés jobb, a lövés a felső lecet találja el.

87. PERC: Makrai kapura tartó szabadrúgását Pápai fogja.

83. PERC: Kettős csere a Diósgyőrnél 11-es Korbély Kristóf és 10-es Zsiga Máté  9-es Bartha Ricardo Erik és 17-es Csávás Bence lépnek pályára

75. PERC: Kréti Gergő szögletét követően komolyabb helyzet nem alakul ki.

73. PERC: 33-as Ádám Ferenc góljával szépít a Putnok FC.  PUTNOK FC – DVTK II 1:4

70. PERC: Csere a vendégoldalon is, a mai meccsen két gólt szerző Schildkraut Krisztián helyett Omarashvili Giorgi lép pályára.

69. PERC: Hármat változtat a Putnok a csapatán. A pályát 10-es számmal Csirszki Martin, 25-össel Budaházi Levente és 4-es Sramkó Roland hagyják el. A játékot 15-ös Stefán Bendegúz, 8-as Madarász János és 20-as Kréti Gergő folytatja.

67. PERC: Horváth Csanád lövését Bukrán Erik fogja.

66. PERC: Makrai Gábor vezetheti kapura labdát, a tizenhatoson belül a hazai játékosok zavarják meg, a szituációt követő szöglet veszélytelen.

65. PERC: Ádám Ferenc szabadrúgása jól csavarodik, a kapu előtt álló putnoki játékosok próbálkozhatnak is, viszont a gólszerzés ismét nem sikerül.

63. PERC: Cserél a DVTK 6-os Zsemlye Balázs helyett 22-es Lehóczki Balázs lép pályára.

61. PERC:Szabálytalanságot követően 20-as Gönczi Sándor kap sárga lapot.

56. PERC: Ismét Schildkraut kap labdát, a szituáció hasonló az előzőhöz, azonban most a gólszerzés szerencsére elmarad.

54. PERC: A felezővonaltól tisztán vezeti kapura a labdát Schildkraut Krisztián, aki a befejezéssel sem hibázik.  PUTNOK FC – DVTK II 0:4

50. PERC: Csirszki Martin kap labdát a tizenhatos előtt, a kapura lövés azonban pontatlan.

48. PERC: Ádám Ferenc lő kapura, Bukrán Erik véd.

47. PERC: Makrai Gábor vezeti kapu irányába a labdát, a Korbélyt kereső passza azonban Budaházi Leventéé.

1.FÉLIDŐ

47. PERC: Két perc hosszabbítás után ér véget az első félidő.

44. PERC: Szabadrúgást követően Pataki Roland fejese a kapu mellet landol.

41. PERC: Ádám Ferenc végzi el a Putnok szögletét, melyből helyzet nem alakul ki.

40. PERC: Újabb csere a Putnoknál 6-os Magyar Mátét 11-es számmal Pataki Roland váltja.

39. PERC: Schildkraut Krisztiánt Sramkó Roland szereli szabálytalanul, a Putnok FC 4-es számú játékosa meg is kapja sárga lapját.

38. PERC: Budaházi szabadrúgását a kapujából jól érkező Bukrán Erik húzza le.

34. PERC: Az elmúlt percekben inkább a DVTK térfelén folyik a játék, azonban támadás építéseinket vendégeink játékosai sorra kivédekezik.

29. PERC: A Putnok FC csapatóból 5-ös számmal Mertse Ábel kap sárga lapos figyelmeztetést.

28. PERC: Pápai jön ki a kapujából, a labdát viszont fogni nem tudja, így azt a DVTK lövi be az üres kapuba. A gólszerző 8-as számmal Schildkraut Krisztián. PUTNOK FC – DVTK II 0:3

22. PERC: Áll a játék, Magyar Máté szereli a DVTK 6-os számú játékosát, Zsemlye Balázst, aki az esetet követően földre került.

20. PERC: Ádám  Ferenc kap jó labdát, a tizenhatoson belül a vendégek szerelik, így a lövés elmarad.

17. PERC: Újabb diósgyőri gól, szintén egy távoli lövésből. Makrai Gábor lövi el a labdát a tizenhatos sarkától, mely a kapufáról befelé pattan. PUTNOK FC – DVTK II 0:2

15. PERC: Horváth Csanád próbálkozik jól egy igen távoli lövéssel, Bukrán jól vetődik, a labda a kapufa mellett száll el.

10. PERC: Kényszerű csere a Putnok FC-nél 7-es Zimányi Ádám helyett 3-as számmal Horváth Csanád Benedek folytatja a játékot, így a csapatkapitányi karszalag 13-as Mahelek Marcellhoz kerül.

6. PERC: Hátulról építkezik a DVTK, majd egy jó beadást követően 11-es számmal Korbély Kristóf szerez vezetést a vendégeknek. PUTNOK FC – DVTK II 0:1

4. PERC: Gubacsi hibázott a kapu előtt és vesztett labdát, Budaházi Levente ment a DVTK II elől.

1. PERC: Elkezdődött  a mai mérkőzés. A Putnok FC kékben a DVTK II pedig pirosban  lépett pályára. A mai találkozót Tamási Patrik vezeti, asszisztensei Gordos Árpád Mihály és Chikán Péter.

A mai napon az NB3 Keleti csoportjának 13. fordulójában a DVTK II ellen lép pályára a Putnok FC. A két csapat összeállítása a következő: