7  Németh Szabolcs  65′
VEZETŐEDZŐ VEZETŐEDZŐ
KOSZTA PÉTER SZÉNAY PÉTER

A MÉRKŐZÉS RÉSZLETEI:

92. perc: Vége, 4-2-re legyőztük a Cigándot!!!! Szép volt Fiúk!!!!!

92. perc: Szöglet utáni szituációból Kovács Gergő Miklós bólintott a bal felső sarokba, kozmetikázva az eredményt. (4-2)

90. perc: Egy távoli cigándi próbálkozást védett szépségdíjas mozdulattal Egyed Balázs.

90. perc: Zimányi Ádám tanári indítását Bocsi Patrik vette birtokba, aki egy-két csel után a jobb alsóba rúgott. (4-1)

85. perc: Harmadszor is cserélünk, Fehér Balázs is a gyepszőnyegen, Csirszki Martin jött le.

84. perc: Megint csak Katona Bence szerezhetett volna gólt, ha kicsit pontosabb és fejjel próbálkozik, akkor újabb gólt lőhetett volna.

84. perc: Többedik szabálytalanságát már nem úszta meg sárga lap nélkül Szőllősi Ferenc.

83. perc: Katona Bence előtt adódott nagy helyzet, jól került helyzetbe, de aztán kicsit magas lövése a kapu fölött hagyta el a pályát.

81. perc: Ismét cserélünk, Bocsi Patrikot küldte csatasorba a putnoki mester, Balogh Alex kapott pihenőt.

81. perc: Molnár Tamás nyert futópárbajt Csicsvári Milánnal szemben, de a Putnok kapusa ismét jókor volt jó helyen és ölbe vette a labdát.

79. perc: Labdavesztés után Ötvös Bence is messziről célozta meg Egyed Balázs kapuját, a bal kapufa mellett távozott a lövés a játéktérről.

77. perc: A harmadik vendégszöglet után távolról próbáltak kapura lőni, de méterekkel ment fölé a laszti.

74. perc: Koszta Péter is változtat. Kovács Bencét hozta le, Bodnár Dominik a küzdőtéren.

69. perc: Katona Bence szerzett labdát az ellenfél térfelének közepén, kapura tört, lövését Sánta Tibor bravúrral védte, az éppen érkező Balogh Alex elé tudta csak kiütni, aki közelről a hálóba kotorta a labdát. (3-1)

69. perc: Hihetetlen szituáció a cigándi kapu előtt, a szöglet utáni lecsorgót közvetlen közelről Katona Bence rúgta bele a kapusba. Az ellentámadásból három a háromban letámadtak minket, a jobb szélről beadott labdát Illés Richárd nagy bravúrral szögletre mentette.

68. perc: Illés Richárd jól tálalt Balogh Alexhez, aki neki is iramodott Katona Bencének kitette szélre, aki beadta szöglet.

65. perc: Cserél a Cigánd, Balla János jött le, Németh Szabolcs lépett pályára.

65. perc: Ismét mi támadunk. Katona Bence adta ki a bal szélre Kovács Bencének. A második gólunk szerzője élesen középre adott Balogh Alex felé, Sánta Tibor vetődött ki jól.

62. perc: Zimányi Ádám hozta lendületbe a csapatunkat, Katona Bencéhez továbbított, aki Balogh Alexet indította. A korábbi cigándi játékos a bal alsót vette célba Sánta Tibor nagyot védett. A szögletből Katona Bence fejelhetett kapura, a védők azonban blokkolni tudtak.

61. perc: Veszély a kapunk előtt, jobb oldalról végezhettek el szabadrúgást a cigándiak, a veszélyes beadást fejjel majd lábbal sikerült tisztázni.

59. perc: Baloldali vendégbeadás után Molnár Tamás került óriási helyzetbe, közeli lövését Egyed Balázs nagy bravúrral védte. A kipattanóból sarokrúgás következett, de a putnoki védelem sikeresen felszabadított.

57. perc: Csirszki Martin szép keresztbe labdáját Sánta Tibor jó ütemben húzta le az ott ólálkodó Katona Bence elől.

51. perc: Reklamálásért villan a sárga, Molnár Tamás a díjazott.

49. perc: Sérülés miatt kénytelen cserélni Szénay Péter, Sánta Kázmérnak kellett bejönnie a megsérült Molnár László Attila helyett.

47. perc: Katona Bence kapott nagyszerű labdát, amivel két védő között meg is indult az ellenfél kapuja felé, Kovács Bence a bal, Balogh Alex a jobb szélen futott, végül egy cigándi bekk jól lépett közbe.

46. perc: A fehér mezes Putnok kezdte a második játékrészt.

A félidei szünetben megragadjuk az alkalmat, hogy megköszönjük a mai mérkőzés főtámogatójának, a Krisz-Kraksz Papírboltnak (Guba Krisztián) a támogatását. Köszönjük a Pizza-Bár (Sáfrányné Héthy Erzsébet) támogatását is!

A Putnok FC játékosai a Krisz-Kraksz Papírboltban vásárolnak…

20917047_1652169611483168_1324916933_n

Most pedig lássuk, az Esélylesőben ki tett fel meglehetősen kritikus kérdést Csicsvári Milánnak…

Koszta Péter

45. perc: Félidő.

43. perc: Zimányi Adrián szuper indítása Tóth Szabolcsot találta teljesen tisztán, középpályásunk robogott a kapu felé, aztán passzolt Kovács Bencének, aki bal lábbal kilőtte a hosszú alsót. (2-1)

42. perc: Egyenlített a Putnok! Czető nagy bedobása után Katona Bencéhez került a labda, aki két erőszakos csellel beverekedte magát a tizenhatoson belülre, jobb lábas lövése a kapus hasa alatt utat találta a kapuba. (1-1)

34. perc: Egy keresztbe labda után Molnár Tamás futott versenyt Egyed Balázzsal, centikkel ugyan de a putnoki kapus győzött. A vendégek büntetőt reklamálnak, a spori viszont kifelé int.

32. perc: Szabálytalanságáért Horváth Attila is sárga lapot kapott.

28. perc: Egyed Balázs rossz kirúgását köszönte szépen Szőllősi Ferenc, távolról az üres kapuba helyezett. (0-1)

27. perc: Csicsvári Milán becsúszásáért sárga lapot kapott.

25. perc: Az ivószünet után Tóth Szabolcs felé szállt az ívelés, a sok védő gyűrűjében teljesen esélytelen volt.

21. perc: Katona Bence lerántásáért a tizenhatos bal csücskétől végezhettünk el szabadrúgást, Kovács Bence ívelését Zimányi Ádám sodorta kapura, amit a kapus kivédett, Tóth Szabolcs ismétlésénél már nem kellett közbeavatkoznia.

18. perc: A Cigánd is megmutatta nem csak asszisztálni jött, a kapunkkal szemben távolról kísérletezett a Füzesgyarmat ellen eredményes Ötvös Bence.

16. perc: Újabb óriási helyzet adódott ezúttal Kovács Bence előtt, 14 méterről teljesen tisztán rúghatott kapura, a portás verve volt, de a jobb alsó mellett suhant el a próbálkozás…

14. perc: Egymás után kétszer száguldhattunk volna az ellenfél kapujáig, de mindkét alkalommal lest intett a partjelző.

12. perc: Nagyon nagy lehetőség maradt kihasználatlanul Katona Bence a Tóth Szabolcstól odafejelt labdával egy az egyben mehetett kapura, lövését Sánta Tibor nagy bravúrral, lábbal védte.

10. perc: Csirszki Martin remek labdaszerzése után indította a jobb szélen Balogh Alexet, aki távolról lőtt, szöglet. A pontrúgást tisztázta a vendégvédelem.

5. perc: Jobb oldali bedobás után kisebb zavarodottság támadt Sánta Tibor kapuja előtt, Zimányi Ádám kerülhetett volna ziccerbe, de Tóth Szabolcs is beleért így pedig les.

3. perc: Ismét egy kontrával próbálkozik a vendég csapat, a lendületes támadás végén Egyed Balázsnak kellett kijönnie a kapujából.

1. perc: Egy Csirszki Martin labdaszerzéssel kezdtünk, aztán egy letámadás után veszélyes lövéssel zárult a Cigánd akciója.

0. perc: Fehér-fekete-feketében a Putnok, kék-fehér-fehérben a Cigánd. A vendégek kezdték a találkozót.

17:11 Sok szeretettel köszöntjük a Putnok FC – Cigánd SE bajnoki labdarúgó mérkőzés élő közvetítésének követőit. A két csapat már melegít, a játékvezetők szintén, hamarosan kezdünk!!!