VÉGEREDMÉNY: BALASSAGYARMATI VSE – PUTNOK FC 1-1

A MÉRKŐZÉS TÖRTÉNÉSEI PERCRŐL PERCRE:

Vége

Vége a mérkőzésnek, 1-1 a végeredmény.

2. félidő

93. perc: Hazai indítás előre, les.

92. perc: Három perc hosszabbítás.

90. perc: Lejárt a rendes játékidő.

88. perc: Kapunk egy szabadrúgást a felezővonalnál. Zimányi Ádám íveli fel. Lefejelik a kékmezesek.

85. perc: Csirszki Martin teszi előre Tucsa Róbertnek, célba veszi a kaput, mellé csorog a kísérlet.

83. perc: Mi támadunk, a Balassagyarmat kontrázik, egy gól mindent eldönthet, hosszú az indítás…

79. perc: Pörögnek a csapatok, mindkét fél a győzelemért küzd, egyelőre nem sok sikerrel.

75. perc: Csirszki Martin indítja Kismarton Balázst, aki lövésig nem jut, de szögletet kapunk. Kifejeli a védelem… Miénk a labda, Tóth Szabolcs érkezik és bivalyerősen a kapu felé lő.

73. perc: Újabb nógrádi szöglet, Zimányi Ádám lépett bele egy beadásba. Veszélyes, veszélyes, kihozzuk.

71. perc: Belépünk a mérkőzés utolsó húsz percébe.

IVÓSZÜNET

67. perc: Okos megoldások egymás után a részünkről, de semmire nem mentünk vele. A műsorszám résztvevői: Illés Richárd, Csirszki Martin és Nyitrai Dávid.

Csere

65. perc: A hazaiak is változtatnak, ezen a meccsen utoljára. Gábriel Adriánt váltotta Klinger Olivér.

Csere

64. perc: Cserélünk. Illés Gábort hozta le Kriston István. Kismarton Balázs lép pályára.

Helyzet

63. perc: Szögletet végezhet a Gyarmat. Veszélyes. Luftot rúg egy hazai játékos, nincs gól. A lecsorgót a jobb szélről Kócsa Tamás szúrja kapura. Nagy védés Pomozi Zoltántól.

61. perc: Jól forgattuk át a bal oldalról a jobbra a labdát, Nyitrai Dávid jól oldja meg a picit hosszabb passzt, Csirszki Martin adja be megint a szélről, Tucsa Róbert és más sem ér oda….

Sárga lap

59. perc: Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Gábriel Adrián. A szabadrúgásunk lapos, tisztáz a gyarmati védelem.

56. perc: Egy felívelt labda után Illés Gábor emelte kapu elé, szögletre fejelik a hazaiak. A sarokrúgásunkból felszabadítanak a kék mezesek.

Csere

54. perc: Cserél a Gyarmat. Péter Bence helyén Barta Barnabás.

53. perc: Remek cselsorozatot mutat be Nyitrai Dávid, a szélre teszi, Csirszki Martin íveli kapu elé, lecsúszik, így lesz veszélyes, a kapu fölött landol a laszti.

51. perc: Nyitrai Dávid kerül a földre, miután ellenfele a föld körüli pályára állította….

50. perc: A kapunktól 30 méterre szabálytalankodunk. Vastag Richárd messziről fut neki, laposan suhan a labda, mellé.

47. perc: Megszületik az első hazai sarokrúgás. Veszélyesen csavarodik, Zimányi Ádám tisztáz.

Csere

46. perc: Mi kezdtük a második játékrészt és a szünetben cseréltünk is. Fazekas Máté nem jött ki az öltözőből, Galambosi Máté a pályán.

1. félidő

45+1. perc: Egy perc hosszabbítás. Nem ússzuk meg kapott gól nélkül. Hazai támadás végén kicsit szellősek voltunk hátul, Szita Bence kerül helyzetbe, lő, a lövése megpattan és utat talál a kapunkba. Az állás 1-1-re változik.

42. perc: Egymás után két szögletet is elvégezhetünk, sajnos komoly helyzet egyikből sem lett.

39. perc: Hazai bedobás után közelről lőhet a rövid irányába Gábriel Adrián. Pomozi Zoltán jól zárja a rövidet, övé a labda.

Gól

35. perc: Az oldalbedobást Tóth Szabolcs végzi el, közös erővel tovább csusszan a labda egyenesen Zimányi Ádám elé, aki ballal kapásból kilőtte a bal alsó sarkot!!! Vezetünk!!!! (0-1)

34. perc: Fazekas Máté szánja rá magát egy távoli lövésre, egy védőről szédül le.

32. perc: A jobb szélen szövögetjük támadásunkat, Fazekas Máté teszi a szélre Illés Richárdnak a Tucsa Róberttől kapott labdát. Ricsi középre adja, kicsit lecsúszik épp elég hogy oldalháló legyen.

30. perc: Lekontrázna minket a Gyarmat, Illés Gábor a gyorsabb és hazaadja kapusunknak.

28. perc: A harmadik labda is a pálya melletti lucernásban köt ki, elég lesz összeszedni őket a meccs végén.

27. perc: Az elmúlt nyolc percben a víziváson kívül szinte semmi nem történt a pályán.

IVÓSZÜNET!!!

Sárga lap

19. perc: A kontratámadást nehezen akadályoztuk meg, sőt Tóth Szabolcs csak sárga lap árán tudta megállítani riválisát. A tizenhatosunk sarkától jut pontrúgáshoz a Gyarmat, Zimányi Ádám fejeli ki a rövidre szálló ívelést.

Sárga lap

18. perc: Lima Bálint is besárgul, Csirszki Martint vágta fel. Szabadrúgást kapunk jó 22 méterről. A kapuval szemben. Illés Gábor lövése a blokkról vágódott le.

Sárga lap

16. perc: Rossz ütemű érkezése miatt kapott sárga lapot Tucsa Róbert.

13. perc: Kócsa Tamás sokat nem gondolkodik ha labdát kap, a tizenhatoson kívülről tüzel kapura, pár métert tévedett mindössze. Pomozi Zoltán rajta volt a lövésen biztos ami biztos.

Csere

11. perc: Le kellett cserélni a mégsérült Mátyás Zsoltot, Szita Bence a helyén.

8. perc: Bal oldali beadás után Nyisalovits Donát fejel, újabb Putnok szöglet.

7. perc: Mátyás Zsolttal ütközik Nyitrai Dávid, a hazai játékos a földre kerül, a térdét fogja, ápolni is kell.

6. perc: Eddig az iram nem valami ütős, aztán egyszer csak egy nagy Tóth Szabolcs bedobás, Zimányi Ádám csúsztat kapura, a gólvonalról fejelik ki. Szögletet rúghatunk, amit sikeresen kivágnak a hazai védők.

3. perc: Kócsa Tamás kap labdát a térfelünkön, beviszi két ember között a tizenhatoson belülre, majd a kapu fölé lő.

Sípszó

0. perc: A játék útnak indult, a Balassagyarmat kezdte a találkozót.

Felvezető

16:51: Csapatunk fehér-feketében játszik a mai napon, a Balassagyarmat játékosai kék mezt öltöttek magukra.

16:49: Meg is kérdeztük Bencét mit vár a mai mérkőzéstől: KATONA BENCE: “3-0-ra nyerni fogunk!!! Nyisa, Mahalek és Fazekas góljaival, ebből kettő fejes lesz!”

16:47: A közvetítésünket illusztris személy segíti szakkommentátorként, bár jobb lenne ha a pályán lenne… Katona Bence van itt velünk a “közvetítőállásban” Kriston Milán társaságában.

16:44: Mindkét gárda kezdőjében egy-egy változás történt a múlt hetihez képest. Nálunk Szilágyi Szebasztián helyett Tucsa Róbert kapott lehetőséget, míg a hazaiaknál Gábriel Adrián mondhatja el ugyanezt magáról és Szita Bence maradt ki a kezdő tizenegyből.

16:43: A két csapat játékosai már javában melegítenek a rendkívül impozáns gyarmati stadionban.

16:40: 12:45-kor indultunk Putnokról, akkor ott 23 fok körül volt a hőmérséklet, itt Balassagyarmaton jelenleg 28 fokot mutatnak a hőmérők, de a pályán ennél jóval melegebbnek tűnik.

16:38: Sok szeretettel köszöntjük a Balassagyarmat – Putnok NBIII-as bajnoki mérkőzés online közvetítésének követőit!!! Reméljük a szurkolóink testben vagy lélekben velünk tartanak a mai napon és együtt harcoljuk ki szezonbeli első győzelmünket! HAJRÁ PUTNOK!!!