KÉTSZER EGYENLÍTETTÜNK, HARMADJÁRA NEM SIKERÜLT…

Hiába egyenlített csapatunk kétszer is Katona Bence bombáival, a végén a békésiek örülhettek…

F-P

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

Még a mérkőzés előtt kidőlt a sorból Illés Richárd és Nyisalovits Donát, mindketten lebetegedtek a mai napra. Fazekas Máté sem volt ott csapatunk kezdőjében, így két változást eszközölt csapatunk vezetőedzője a mai napra. Galambosi Máténak és Tucsa Róbertnek szavazott bizalmat kezdőként.

Kezdő 3-2

EREDMÉNYEK

A Putnok FC-nek nem kellett volna sok hogy meglepetést okozzon Füzesgyarmaton, végül sajnos nem jött össze. Okozott viszont a Balassagyarmat, akik bravúros győzelmet értek el a hazai pályán még veretlen Tiszaújváros vendégeként, de kikapott az éllovas is odahaza, a Ceglédet a DEAC iskolázta le 3-0-ra. Az Ózd hiába vezetett két góllal is Pesterzsébeten, a lefújáskor meg kellett elégednie az egy ponttal. Íme a 9. forduló valamennyi eredménye:

9. forduló eredmények

TABELLA

Csapatunk a veresége okán két helyet veszített a tabellán, a 9. helyről a tizenkettedikre csúsztunk. A legyőzőnk viszont a mai 3 pontjával az élre ugrott, a zsinórban megszerzett hét győzelem meghozta gyümölcsét. A 2. helyen a Jászberény áll, akik csak a kevesebb győzelmükkel maradnak el a békésiektől. Az eddigi listavezető Cegléd a 3. helyre csúszott, a korábbi 1. helyezett Tiszaújváros pedig egymásutáni második vereségével már csak az 5.
Az alsóház rendkívül szoros, a 9. Eger és a 16. DVTK II. között mindössze 4 pont van.

Tabella 9

AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA:

2. félidő

71. perc: Gheorghe Popescu másodszor volt eredményes, harmadszor is vezet a Füzesgyarmat. (3-2)

55. perc: A beszedett gól után egy perccel akcióból Katona Bence 25 méteres bombájával újra egyenlítünk!!! HAJRÁ PUTNOK!!!! (2-2)

54. perc: Nemes Milán fejesből szerzett öngóljával vezet a Füzesgyarmat. (2-1)

1. félidő

45. perc: A félidőben 1-1 az állás.

31. perc: Hatalmas szabadrúgás bombát akasztott a hazai kapuba Katona Benceeeeeee! Egyenlítettünk!!! (1-1)

29. perc: Gheorghe Popescu góljával vezet a Füzesgyarmat. 1-0)

10. perc: Zimányi Ádám térdét elrúgták, csapatkapitányunkat hordágyon kellett levinni a pályáról…